Şimdi Ara

1060 ile idare eder mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6 GB sual modeli

• bende 3gb olani var. her oyunu oynatıyor ancak işlemci beslemesi de önemli. senin işlemci canavar. her oyunda ortalama 60 fps alirsin en fazla iki ayar kısarsin. sıcaklık olarak cok isinmiyor bu kart zaten
  • Kanaat34 kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkür ederim. A10 7890k ile kullanıyordum 3600x veya 3600a geçicem. Sarmaz ise satıcağım zaten. Bakalım belki kullanan vardır diye sormuştum galiba yok 😃
  • nefese1 kullanıcısına yanıt
    3600 e geç hayatını yaşa. ramler dual channel 16 gb ise kıyaksın
  • Kanaat34 kullanıcısına yanıt
    Crucial 2x8 ballistix sport lt gray 3000 mhz düşüyorum
  • nefese1 kullanıcısına yanıt
    anakart uyumluluk listesinde yer alan ramlerden tercih edersen kafanda hic soru isareti kalmaz. anakart ureticisinin sitesine girip anakartini bulup destek bolumunden kontrol edebilirsin uyumluluklari. kullandigin işlemciye göre değişiyor uyumluluklar. orada islemcine göre uyumluluk listesini açıp ram kodunu yazıp kontrol ediyorsun
  • Yeni metroyu full hd oynamıyor onun dışında genelde full hd ultra detail oynatır. 3 ve 6gb arasında minimum 10% maximum 2 kat fark oluyor oyuna göre.
  • 1050 var onda :)
  • barisdragon B kullanıcısına yanıt
    inşallah idare eder zaten sonra alırım başka bir kart..
  • Yeni konsolların çıkışıyla birlikte donanımlarda ivme kazanacak, 2022'dem sonra bu kart ve benzerleri çöp olacak. Şuan için yeterli.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    2022 ye kadar ölürüz merak etmeyin :)

değerli yorumlarınız için teşekkürler..
  • 6 gb 1060 fazlasıyla yeterli. Belki rx590 alabilirsin daha performanslı olacaktır ve 8 gb.
    https://www.hepsiburada.com/sapphire-radeon-rx-590-8-gb-gddr5-nitro-ekran-karti-11289-01-20g-p-HBV00000G0IXP
  • böyle güzel bir sisteme en düsük rx5700 artık minimum

1060 çöpünüde kaldır at sat hiçbir işe yaramaz
  • mertcnoz kullanıcısına yanıt
    Bende onu düşünüyordum ileride, ne olur bilemem biraz idare etmesi lazım 1060 ın
  • 1060 çöp mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefese1

Bende onu düşünüyordum ileride, ne olur bilemem biraz idare etmesi lazım 1060 ın
    ileride diyorsunda 1060 6 gblerden daha ucuz şu anda rx 590 fiyatı ?
    Fiyat farkını bilmiyorum, ancak 1060dan daha performanslı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefese1

Fiyat farkını bilmiyorum, ancak 1060dan daha performanslı değil mi?
    Daha ucuz daha performanslı, neden ileride rx 590'a geçiyorsun önce daha fazla para verip onu anlamadım. ya başlığı öylesine açtın yada konuya pek hakim değilsin gibi
    Pek hakim olmamak da olabilir, düşüncem şuydu 1060 yetmez ise ileride yine idare etmelik 590 olabilir gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.