Şimdi Ara

1050ti eski amd sistem

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • amd athlon II 64 x4 640 sisteme 1050ti takarsam oyun performansı nasıl olur? oyunlarda nasıl bir kayıp yaşanabilir? oyunları 1080p hatta 720 p de bile oynayabilirim. oyunları 42 inç 1080 p destekli eski bir lcd tv de konsol gibi gamepad ile oynamak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehir tukuren kobra -- 7 Nisan 2019; 13:22:53 >

• Merhaba; hangi oyunlardan bahsediyorsunuz öncelikle? Online oyunları kastetmediğinizi anlıyorum açıklamanızdan, eğer öyle ise:

( 8gb ram'e sahip olduğunuzu ön kabul alarak alıyorum,eğer değilse hemen 8 yapın )

-high civarı bi' kalitede
    -1080p çözünürlükte
    -40-50 civarı bi' FPS yakalama ihtimaliniz var

TV'de uzaktan gamepad ile oynayacağınızı da hesaplarsak. Yeni nesil oyunlarda kaliteyi açıp FPS 'yi 30'a kitlerseniz ya da akıcılık istediğiniz oyunlarda da 45 FPS'ye kitlerseniz konsol tadına yaklaşan bir performans alırsınız.

Oyuna göre yorumumu değiştirebilirim tabi belirtirseniz. İşlemci için ömrünün son günlerindeki çok güzel bir seçim olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swarf

Merhaba; hangi oyunlardan bahsediyorsunuz öncelikle? Online oyunları kastetmediğinizi anlıyorum açıklamanızdan, eğer öyle ise:

( 8gb ram'e sahip olduğunuzu ön kabul alarak alıyorum,eğer değilse hemen 8 yapın )

-high civarı bi' kalitede
    -1080p çözünürlükte
    -40-50 civarı bi' FPS yakalama ihtimaliniz var

TV'de uzaktan gamepad ile oynayacağınızı da hesaplarsak. Yeni nesil oyunlarda kaliteyi açıp FPS 'yi 30'a kitlerseniz ya da akıcılık istediğiniz oyunlarda da 45 FPS'ye kitlerseniz konsol tadına yaklaşan bir performans alırsınız.

Oyuna göre yorumumu değiştirebilirim tabi belirtirseniz. İşlemci için ömrünün son günlerindeki çok güzel bir seçim olur.
    hocam oynamak istediğim belli başlı birkaç oyun var bunlardan bazıları

ac origins
    doom 2016
    wolfenstein old blood
    wolfenstein II The New Colossus
    farcry 5
    mortal kombat x
    rise of the tomb raider

rami 8 gb yapabilirim

ayrıca hp 24es lcd monitorum de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehir tukuren kobra -- 8 Nisan 2019; 11:56:19 >
  • Monitörü es geçin hiç karıştırmayın; çünkü 30-40 arası bi' FPS' yi hedefliyoruz.

Monitör sizin canınızı çok sıkar. Ama TV' de belli bir mesafede olacağınız için sabit 30-40 FPS hiç sorun olmaz

Ram çok önemli, bilgisayarın bu son yolculuğunda bunu çok görmeyin; marka model hiç farketmez 8gb yapın hemen.

İşlemciyi 3.70 yada 3.5 oc yapabiliyor musunuz? 2. en önemli konu bu. Eğer yaparsanız süper olur.

Söylediğiinz oyunlarda high civarı kalite yakalanabilir.
    ( ekran kartı ile ilgili ayarları açarsanız "high" olarak, işlemciye yük getirecek ayarı aşağı çekersiniz.
    mesela texture yüksek olarak ayalarsınız,
    Ambient OC, draw distancie AA, shadow tarzı şeyleri kısarsınız)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.