Şimdi Ara

'100TL Bonus İster misin?' kampanyası (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
1
Favori
11.943
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre d.
    quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1
    benim de merak ettiğim konu buydu,
    ben 4x100 benzine 50 tl bonus kampanyasındayım,
    2 tane daha alıp benzini tamamlasam
    5 tane daha alıp 100 bonusu da bundan kapabilir miyim onun hesabındayım

ordan burdan bonus alcam diye arabayı satma da yakında..

tam tersi hocam
    ordan burdan aldığım bonuslarla araba aldım
  • quote:

tam tersi hocam

nedir bu işin sırrı dostum, söylede bizde alalım
  • süre kısa olduğuı için 5x100 tl harcama güçlüğü çekenler migrostanda hediye çekleri alabilirler, veya daha iyisi hediyem kart alın hem böylece çeklerdeki gibi belirli bir miktarı harcama zorunluluğuda yok nakit paraymış gibi kullanabiliyorsunuz, ben öyle yapmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Poas artık bonus'a puan vermiyor mu? ing bonusla 100 TL harcama yaptım, %0,5 bile puan vermedi, istasyonla konuştum üye işyeriyiz, olmasak bonus kampanyalarına katılamayız diyor, puan vermediklerinden haberleri bile yok.. başka bir po istasyonu da paracard'a puan vermemişti.

POAŞ da artık PO bonus var sadece PO da kullanılabiliyor sanırım en son yakıt aldığımda PO bonus ifadesi dikkatimi çekti
  • quote:

fatura ve otomatik ödemeler kampanyaya dahil değildir.

tl yüklemeleri ile ilgili bir şey demiyor, ama silipte tel no falan yazıyor:
    AVEA İLETİŞİ54178911.. şeklinde. sorun çıkarırlar mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq
    quote:

tam tersi hocam

sır 1: ihtiyacın olmayan bişey almayacaksın. 50 tl bonus için 100-200 tl gereksiz harcamanın manası yok

sır 2: senin ihtiyacın yoksa başkasının ihtiyacını alıp ona ödeticeksin,
    örnek benim arabam gibi arabanız 400 tl mazot yakmazsa babanızın arabasının mazotunu almak gibi:D

sır 3:100 tl bonus için yapmayacağınız üçkağat olmamalı:
    örnek arkadaşınızın posundan çekim yapıp parayı almak gibi

• quote:

quote:

quote:

tam tersi hocam

sır 1: ihtiyacın olmayan bişey almayacaksın. 50 tl bonus için 100-200 tl gereksiz harcamanın manası yok

örnek benim arabam gibi arabanız 400 tl mazot yakmazsa babanızın arabasının mazotunu almak gibi:D

çocuğa oyuncak araba falan mı alıyosun bonuslarla uzaktan kumandalı al, onlar daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre d.
    çocuğa oyuncak araba falan mı alıyosun bonuslarla uzaktan kumandalı al, onlar daha iyi.

yok oyuncak almam bonusla
    niye dersen oyuncak arabaya 12 taksit yaparlar her yerde
    ama bonus nakit para gibidir
    o yüzden bonusu nakit veya tek çekim alan yerlerde kullanırım
    en iyi akaryakıt veya gıda alışverişidir.

kredi kartlarını aktif kullanırım, şirkete, kendime vs
    senelik bonustur, parapuandır, uçuş milidir, vada dır, nerden baksanız toplam 750 tl gibi bir para kazandırır bana toplam

ayrıca 10 senedir kullandığım 5 kredi kartı var.
    bunların aidatlarını geri almak için başvurdum.
    Ek kartlar da dahil 1500 tl civarı bir para almayı bekliyorum

yani hepsini yıllar içinde toplasanız hediyesi mazot puanları vs 7-8 milyar bile yapsa ufaktan bi araba parası eder
    araba derken onu kastettim
    yoksa kullandığım arabayı bonustan çıkartmak için 30-40 sene uğraşmam lazım

• arkadaşlar kipa da da hediye çeki var bilginiz olsun.. bu kısa sürede harcayamam diyenlere :)
  • quote:

quote:

quote:

tam tersi hocam

Benden çok daha azgın kampanya takipçileri varmış , benzer şeyleri bende yapıyorum ama hiç POStan çekip parayı aldığım olmamıştı , benimde bu yıl kampanyalardan yaklaşık 900 TL ekstra avantajım oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kir-pi -- 19 Aralık 2011; 14:06:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi
    Benden çok daha azgın kampanya takipçileri varmış , benzer şeyleri bende yapıyorum ama hiç POStan çekip parayı aldığım olmamıştı , benimde bu yıl kampanyalardan yaklaşık 900 TL ekstra avantajım oldu.

hocam hayat zor napıcaksın
    postan çekim yapmak ancak sıkışınca olur, çünkü zor, faturası vs dertleri var,
    kredi kartları hep zararlı derler ya hani
    aslından kullanmasını bilene, ihtiyacından fazlasını almayana çok faydalı

Şimdi ben 400 tl mazot alıyosam her ay, nakit alsam 400 tl ödüyorum,
    kredi kartıyla alsam 350 tl ye mal oluyor bana. Nasıl kredi kartı zararlı olabilir ki?

ama kart nası olsa diye boş harcama yaparsak zararlı olur tabii

• quote:

quote:

hocam hayat zor napıcaksın
    postan çekim yapmak ancak sıkışınca olur, çünkü zor, faturası vs dertleri var,
    kredi kartları hep zararlı derler ya hani
    aslından kullanmasını bilene, ihtiyacından fazlasını almayana çok faydalı

Şimdi ben 400 tl mazot alıyosam her ay, nakit alsam 400 tl ödüyorum,
    kredi kartıyla alsam 350 tl ye mal oluyor bana. Nasıl kredi kartı zararlı olabilir ki?

ama kart nası olsa diye boş harcama yaparsak zararlı olur tabii

Aynen hocam, kullnmasını bilene kesinlikle avantajlı, bende finasbank, iş bankası ve garanti bankasının kredi kartları var hangi o an işime geliyorsa onu kullanıyorum, sadece ihtiyacım olanları alırım, yakıtta zeten yapacak bişey yok, mecburen alıyoruz niye marka takıntım olsunki diye düşünürüm, kampanya nerde ben ordayım, ama bu sayede sadece bu sene yukarıdada dediğim gibi 900 TL civarında ekstra kazancım oldu (alışveriş bonusları hariç )

• bereket versin iyi para
    hemde sadece harcama şeklini değiştirerek.
    benimde baya var, hatta kampanya kampanya koşturmaktan
    bonusları harcayamıyorum, nasıl olsa onlar bi kenarda duruyor.

Öyle olunca da hanıma aktarıyorum bonusları harcasın diye,
    malum bayanlar harcama işini daha kolay yapıyor bizden
  • Elektronik mağazalarından hangilerinde bonus posu var?
    Mediamarkt ve Saturn özellikle bonus üye işyer midir? Daha doğrusu kampanya dahilinde midir?

Her gün gidip 100 liralık çek alsam, sonra birleştirip ürün alma konusunda problem çıkmaz herhalde? Digitürk kampanyasında zaten bir 355 liralık çek olayı var biraz karışık o iş ama amacım onu bu şekilde almak.
  • Ya bilen arkadaşlar vardır belki...Hangi petrol firmaları şöyle yüklemeli,bonuslu,kartlı sistemle çalışıyor...Yani demek istediğim bi karta şimdilik 100TL yüklesekte sonrasında harcasak...Bu olay mesela migroslarda var da benzin olarakta var mıdır acep?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

Elektronik mağazalarından hangilerinde bonus posu var?
    Mediamarkt ve Saturn özellikle bonus üye işyer midir? Daha doğrusu kampanya dahilinde midir?

Her gün gidip 100 liralık çek alsam, sonra birleştirip ürün alma konusunda problem çıkmaz herhalde? Digitürk kampanyasında zaten bir 355 liralık çek olayı var biraz karışık o iş ama amacım onu bu şekilde almak.

Mediamarkta daha önce bonusla taksit yaptırmıştım demekki üye işyeri, üye işyeri oluncada kampanya dahili olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kir-pi -- 19 Aralık 2011; 16:58:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun

quote:

Orijinalden alıntı: hegoatANKARA

quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Yeni bir ibare daha eklemişler dikkatli olun bugün metromarketten alışveriş yaptım ve sms gelmedi bu kadar rezil bir banka olamaz mh ile görüştüm not aldılar bakalım yarın tekrar arıyacağız sonuç hüsran olursa kapattırırım bu kartı ;

*Toptan market harcamaları kampanyaya dahil değildir.

Metromarket kampanyaya dahil, müşteri hizmetlerinden sordum
    Tekel ürünleri daha önce dahil değilmiş ama bu sefer dahilmi bilmiyor onun için pazartesi tekrar arayın dediler.
    Dahil olursa süper olur.

hocam tekel ürünlerini ayırmıyor zaten kasiyer,,, otomatikman dahil oluyor yani,,,

Metroda tekel kasası ayrı ama. Dün müşteri hizmetlerini tekrar aradım ürün kısıtlaması yok dediler bende sigara aldım ama slipte hiçbirşey yazmıyor, az önce podan benzin aldım "100 tl yılbaşı bonusu için farklı günlerde 4x100tl daha harca" yazıyor.
    Anlamadım ben bu işi

• quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

Elektronik mağazalarından hangilerinde bonus posu var?

Büyük mağazaların hemen hepsi üyedir ama çekeleri birleştiriliyormu önce sormak lazım. Mesela ew de birleşmiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Yeni bir ibare daha eklemişler dikkatli olun bugün metromarketten alışveriş yaptım ve sms gelmedi bu kadar rezil bir banka olamaz mh ile görüştüm not aldılar bakalım yarın tekrar arıyacağız sonuç hüsran olursa kapattırırım bu kartı ;

*Toptan market harcamaları kampanyaya dahil değildir.

Metromarket kampanyaya dahil, müşteri hizmetlerinden sordum
    Tekel ürünleri daha önce dahil değilmiş ama bu sefer dahilmi bilmiyor onun için pazartesi tekrar arayın dediler.
    Dahil olursa süper olur.

hocam tekel ürünlerini ayırmıyor zaten kasiyer,,, otomatikman dahil oluyor yani,,,

Metroda tekel kasası ayrı ama. Dün müşteri hizmetlerini tekrar aradım ürün kısıtlaması yok dediler bende sigara aldım ama slipte hiçbirşey yazmıyor, az önce podan benzin aldım "100 tl yılbaşı bonusu için farklı günlerde 4x100tl daha harca" yazıyor.
    Anlamadım ben bu işi

ben de adeseden tl yuklettim. onun da kasasi farkliymis. tl yuklemesi dahil degil demiyor zaten.

• quote:

süre kısa olduğuı için 5x100 tl harcama güçlüğü çekenler migrostanda hediye çekleri alabilirler, veya daha iyisi hediyem kart alın hem böylece çeklerdeki gibi belirli bir miktarı harcama zorunluluğuda yok nakit paraymış gibi kullanabiliyorsunuz, ben öyle yapmayı düşünüyorum.

aynı şeyi bende yaptım. hediyem karta 3 tane 100 yüklettim bile limitim açılsın 200 daha yükletecem. umarım farklı yerden alışveriş yapma zorunluluğu yoktur.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.