Şimdi Ara

'100TL Bonus İster misin?' kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
1
Favori
11.941
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus ile Bonus üye işyerlerinde farklı günlerde 100 TL üzeri 5 harcama yapın; 100 TL Yılbaşı bonusu kazanın!

Kampanya detayları :

14 – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında Bonus üye işyerlerinden, farklı günlerde ve tek seferde 5 defa 100 TL ve üzeri harcama yapılmalıdır.
    Kampanya bonusunu yükletmek için, 2 - 5 Ocak 2012 tarihleri arasında “ISTIYORUM”yazıp, 3340‘a sms gönderilmelidir.
    Kampanya kart bazındadır, her kart en fazla 100TL bonus kazanabilir. Kazanılan bonus, 11 - 18 Ocak 2012 arası aynı kartla kullanılabilir.
    Kullanılmayan bonus, geri alınacaktır.
    Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
    Taksitli ve tek çekim işlemler kampanyaya dahildir.
    Kampanyaya Garanti Bonus, Money Visa, Flexi, Paracard, Deniz Bonus, TEB Bonus, ŞekerBonus, INGBonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus dahildir.
    Ticari Kartlar, Altın Bonus, Shop&Miles, American Express, sanal kartlar, Ekspres Limit işlemler, bonus kullanımları, sanal pos ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Kuyumcu, sigorta sektöründe yapılan harcamalar, fatura ve otomatik ödemeler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
    İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.
    Kampanyada gönderilen sms'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Sms'ler, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
    Kampanyaya katılım için DenizBonus sahipleri 3280'e, ŞekerBonus sahipleri 7353'e, INGBonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card Sahipleri 2442'e, TEBBonus sahipleri Turkcell için 4766'ya, Avea ve Vodafone için 05327524766'ya sms göndermelidir. Eurobank Tekfen Bonus sahipleri için sms katılımı gerekmemektedir.
    Flexi sahipleri katılmak için 2-5 Ocak 2012 arasında EVET İSTİYORUM yazıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340'a göndermelidir. Flexi için kampanya katılım ücreti 1,99TL'dir. Kampanya katılımı iptali için 2-5 Ocak 2012 arasında İPTAL İSTİYORUM yazıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340'a göndermelidir.
    Ayrıntılı bilgi içinwww.bonus.com.tr,www.money.com.tr,www.flexi.com.tr vewww.paracard.com.tr.

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1309&title=100+tl+bonus+ister+misin?

• güzel bir kampanyaymış
    market veya gıda olma şartıda yokmuş...
    bu arada diğer kampanyalardan farklı yanı 2-5 ocak arasında sms yollamak gerekiyor.
    bu arada ''Kampanya kart bazındadır'' yazmakta
    daha önceki kampanyalarıda böyleydi
    mesela hem bonus hem money kredi kartı sahibiyseniz ayrı ayrı 100er tl puan kazanılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung-İstanbul -- 14 Aralık 2011; 1:13:40 >
  • buna da katılalım bakalım
  • Ben bu kampanyayi çok sevdim. Tam taktir edilecek bi kampanya zorlama yok eğer basaramazsan sms yollamazsin.
    Tek düsündücü nokta kampanya birlestirilemez ibaresi!
    Örn. 100 TL lik benzin kampanyasina katildik sanirim bundan puan alamayiz degil mi?
  • sanal kartlar dahil degilmis.
  • Kampanyaya ek kartlarda dahil mi?
  • yani kontor aksak 500 tl lik olur değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat cümert

Kampanyaya ek kartlarda dahil mi?

dahil
  • benim de merak ettiğim konu buydu,
    ben 4x100 benzine 50 tl bonus kampanyasındayım,

2 tane daha alıp benzini tamamlasam
    5 tane daha alıp 100 bonusu da bundan kapabilir miyim onun hesabındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

benim de merak ettiğim konu buydu,
    ben 4x100 benzine 50 tl bonus kampanyasındayım,

2 tane daha alıp benzini tamamlasam
    5 tane daha alıp 100 bonusu da bundan kapabilir miyim onun hesabındayım

birleştirmediğın için yüklenir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

yani kontor aksak 500 tl lik olur değil mi?

Bunu nasıl yapacaksınız ki yani bonus üyesi olması lazım, HB vs olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

quote:

migros olur karfur olur yerel marketler olur. Kontor alacak yer çok
  • haydi yapıkredi world ile cevap ver bonus'a
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

quote:

migros olur karfur olur yerel marketler olur. Kontor alacak yer çok

Migros'u hiç düşünmemiştim :) Her Migros'ta var mıdır? Bu 100 TL'yi almam gerek :)
  • altin alsak olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

altin alsak olurmu

Kuyumcu, sigorta sektöründe yapılan harcamalar, fatura ve otomatik ödemeler kampanyaya dahil değildir.

Ancak netten alırsanız sorun olur mu bilmiyorum, tabi net zaten pahalı satıyor, bu durumda pek anlamı da olmayabilir.
  • 5 tane alışverişn hepsı aynı şekılde yapılsa sornu cıkarmı acaa ?
    Akaryakıt geçerli o halde ? 5 kere akaryakıt alırım iyimiş,.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dezak

5 tane alışverişn hepsı aynı şekılde yapılsa sornu cıkarmı acaa ?
    Akaryakıt geçerli o halde ? 5 kere akaryakıt alırım iyimiş,.

hocam onu da po dan alırsan 50 tl indirim de o yapar,,, çifte kavrulmuş valla,,,
  • Tırım tırım Garanti POS'u aramaktan bıktım abi.
  • migrostan ilk 100 ü yaptım. Mesaj geldi. 4 tane daha yapın 100 tl kazanın yazıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.