Şimdi Ara

'100TL Bonus İster misin?' kampanyası (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
1
Favori
11.941
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar, "Uye Isyeri" hadisesine ekstra dikkat edin. Hele ki akaryakit sektorunde bu "uye isyeri" olayi cok belali bir konu.

Mesela siz OPET'i Bonus uyesi zannedip tum OPET istasyonlarinda kartinizi gecirttiriyorsunuz, ama kampanyalar bitince bir de bakiyorsunuz ki puanlariniz yuklenmemis. Anca sikayet ettiginizde ogreniyorsunuz o istasyonun uye isyeri olmadigini.

Bilenler bilir, Ankara'da Konya Yolu uzerinde, ASTI'den Golbasi istikametine dogru giderken, otomobil galerilerinin oldugu bolgede 1 km arayla 2 tane OPET istasyonu vardir. Bunlardan biri Uzaltas, biri UZL diye gecer. Yani, ayni grubun istasyonlaridir. Ama sagdaki ilk istasyon Bonus uye isyeri DEGIL iken, 2. istasyon uye isyeridir. Aslinda ilk karsiniza cikan istasyonda da Bonus isaretleri ve Garanti POS makinesi vardir, ama hicbir zaman size ekstra puan ve kampanya bonusu kazandirmaz.

Bugune kadar yuzlerce liram gitti o OPET istasyonuna. Hala da OPET'te kampanya falan oldugunda tedirgin olurum, "acaba ilk istasyonu gectim mi, acaba ikinci istasyon sanip yanlislikla ilk istasyona mi girdim" diye...

Isin kotusu, pompaciya veya kasiyere sordugunuzda size "tabii, uye isyeriyiz" demeleri. Onlar da ayrimi bilmiyor aslinda. POS cihazi oldu mu, uye isyeri olduklarini saniyorlar. Aman dikkat. Siz siz olun, bonus.com.tr 'den tek tek kontrol edin. Ismi yazmiyorsa, hic riske girmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

quote:

Orijinalden alıntı: termal1

garanti vadesiz hesabıma ait hem paracard hem kredi kartı var ama ikis aynı telefon numaraya kayıtlı
    her ikisinden bonus kazanabilirmiyim acil cevap bekliyorum

bende de 2 kart var. ama ikisi de ayni telefona kayitli. ayni mesaji 2 kere mi gonderecegim.

Aynı telefon numarasına bağlı kartlarda tek bir mesaj her iki kartın kampanyaya katılımı için yeterli.Müşteri hizmetlerinden teyidini aldım ve bu şekilde tek bir mesajla her iki kart için bonus kazandım.
  • quote:

quote:

garanti vadesiz hesabıma ait hem paracard hem kredi kartı var ama ikis aynı telefon numaraya kayıtlı

bende de 2 kart var. ama ikisi de ayni telefona kayitli. ayni mesaji 2 kere mi gonderecegim.

1 kez göndermen yeterli, ztn ikincisinde gönderdiğinde kaydınız alınmıştır yazıyor, benimde geçen sefer aynı tele kayıtlı bir money bir visa vardı tek msj atmamla ikisinede puan yüklendi... ama için rahat olsun diye 2. kezde msj atabilirsin 1 msj parası gider sadece...(kaydınız alınmıştır dicek ztn)
  • her alışverişten SONRA mesaj geldi ama aradım müşteri hizmetlerini internetten alışveriş yaptığım MORHİPO -1V1Y sayılmıyormuş-MESAJ GELSE BİLE SİSTEM ÖYLE GÖNDERİYOR DİKKATE ALMAYIN DEDİLER.SADECE MİGROS GEÇERLİYMİŞ ALIŞVERİŞim İÇİNDE..boşa gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Ya bilen arkadaşlar vardır belki...Hangi petrol firmaları şöyle yüklemeli,bonuslu,kartlı sistemle çalışıyor...Yani demek istediğim bi karta şimdilik 100TL yüklesekte sonrasında harcasak...Bu olay mesela migroslarda var da benzin olarakta var mıdır acep?

herkes samimi bir şekilde taktikleri vermiş bir tane de ben ekleyeyim.
    Benzinciye gidiyorsun 100 TL çek abicim diyorsun. sonra küçük boş bir kağıda firma kaşeli mühürlü imzalı olarak 100TL Alacaklıdır ibaresi yazdırıp alıp çıkıyorsun. daha sonra istediğin zaman gel kağıdı ver yakıtını al.
    tecrübeyle sabittir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Poas artık bonus'a puan vermiyor mu? ing bonusla 100 TL harcama yaptım, %0,5 bile puan vermedi, istasyonla konuştum üye işyeriyiz, olmasak bonus kampanyalarına katılamayız diyor, puan vermediklerinden haberleri bile yok.. başka bir po istasyonu da paracard'a puan vermemişti.

poaş bonus diye bişi veriyolar hocam, sedece poda kullanılna bonus,,,
  • quote:

quote:

ben mh sordum hocam,,, tek mesaj bütün kartlar için yeterli,,,
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

tabi ki de ayrı ayrı puan kazanabilirsin. Sana Yakınlarda üye işyeri var mi

garantideki mudure sordum garantiye ait pos cihazı demek uye işyeri oluyor mu ?
    evet dedi.

sadece garanti posu olması yeterli dedi.

onu daha çok, puan kullanımı yapılabilen yer diye belirtiyo mh, bilginize,,,

• termal1

Dostum o müdür! yanlış bilgi vermiş sana. Her garanti pos'u olan üye işyeri demek değil. Benden söylemesi
  • Her garanti posu üye işyeri değil, tecrübeyle sabit Ramazan bayramında bu yüzden kampanyadan yararlanamadım. Bonus puan kullanılan yerler üye işyeri sayılıyor herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresin00

Her garanti posu üye işyeri değil, tecrübeyle sabit Ramazan bayramında bu yüzden kampanyadan yararlanamadım. Bonus puan kullanılan yerler üye işyeri sayılıyor herhalde.

a101 de puan kullanilamiyor ama taksit yapiyor ve uye isyeri oldugunu soyledi mh.
  • real market bonus üyesi midir bilen var mı?
    danışmaya sordum evet dediler, fakat kasiyer hayır dedi biri, diğeri zaten bilmiyorum dedi.
    100 tl lik alışveriş yaptığımda money visa geçirttim ortak pos varmış, hem telefona msj geldi, hemde slipte 100 tl bonus için... harca diye ibare çıktı, bunların ikisinin olması yeterli midir bonus üye işyeri için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

real market bonus üyesi midir bilen var mı?
    danışmaya sordum evet dediler, fakat kasiyer hayır dedi biri, diğeri zaten bilmiyorum dedi.
    100 tl lik alışveriş yaptığımda money visa geçirttim ortak pos varmış, hem telefona msj geldi, hemde slipte 100 tl bonus için... harca diye ibare çıktı, bunların ikisinin olması yeterli midir bonus üye işyeri için?

yeterde artar bile. Içini ferah tut. Kampanya kapsamında alışveriş yapmışsın
  • MİGROS SANAL MARKET KAPIDAN ÖDEME BİLE GÇRSİZ DEDİLER..MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denetleme.1314

MİGROS SANAL MARKET KAPIDAN ÖDEME BİLE GÇRSİZ DEDİLER..MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN

Ehl-i Keyf müşteri temsilcilerine de hasta oluyorum ya...Sanki bankayı kendileri kurmuşlar gibi gaz veriyorlar bunlara toplu eğitimlerde, sonrasında hepsi ya bonus kafalı çıkıyorlar ordan ya da maximum hareketi çeke çeke...alayına zımba bndn arkadaş...

Yahu arkadaş bide bonus'un sitesini inceledim de eskiden Atasoy altın felan da bunların program ortağıydı ama şimdi listeden kaldırmışlar...Bu arada A101 ve BİM gibi firmalarda ortağımız dediyse müşteri temsilcileri bence inanmayın, bi ali cengiz olabilir işin içinde...Bilgilerinize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 25 Aralık 2011; 0:21:43 >

• Yaa arkadaşlar şu üye işyeri olayından bayaa bir işkillendim ben...

ING Bonus kullanıyorum. 4 farklı günde, 4 farklı firmadan 2'si benzin, 2'si market olmak üzere alışveriş yaptım. Hiçbirinde cep telefonumamesaj gelmedi. ING'lerde gelmiyor sanırım, önemli değil gelip gelmemesi, ama şöyle bir durum var:

- Bu 4 işyerinden sadece 1 tanesi Bonus'un sitesinde program ortağı olarak görünüyor. Diğerleri yok...
    - Bütün sliplerde I LOVE BONUS başlığı var...
    - Bütün sliplerde "bu alışverişinizin şu kadarını bonusunuzla bedava yapabilirdiniz" şeklinde bir ibare var.
    - Bütün sliplerin altında Garanti Bankası logosu mevcut...
    - Bütün sliplerde kart no ve tipi INGBONUS olarak geçiyor... (Bu önemli çünkü aynı POS'tan başka kredi kartıyla alışveriş yapınca YIKK yazıyor - sanırım Yurt İçi Kredi Kartı anlamında...)

Bu durumda yaptığım alışverişlerin hepsi kampanya kapsamındadır, değil mi? Herhangi bir şüpheli durum var mıdır acaba?

Mesela hiç bir slipte "X kere daha 100TL'lik harcama yapın" tarzı bir mesaj mevcut değil, bu normal midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Yaa arkadaşlar şu üye işyeri olayından bayaa bir işkillendim ben...

ING Bonus kullanıyorum. 4 farklı günde, 4 farklı firmadan 2'si benzin, 2'si market olmak üzere alışveriş yaptım. Hiçbirinde cep telefonumamesaj gelmedi. ING'lerde gelmiyor sanırım, önemli değil gelip gelmemesi, ama şöyle bir durum var:

- Bu 4 işyerinden sadece 1 tanesi Bonus'un sitesinde program ortağı olarak görünüyor. Diğerleri yok...
    - Bütün sliplerde "bu alışverişinizin şu kadarını bonusunuzla bedava yapabilirdiniz" şeklinde bir ibare var.
    - Bütün sliplerde kart no ve tipi INGBONUS olarak geçiyor... (Bu önemli çünkü aynı POS'tan başka kredi kartıyla alışveriş yapınca YIKK yazıyor - sanırım Yurt İçi Kredi Kartı anlamında...)

Bu durumda yaptığım alışverişlerin hepsi kampanya kapsamındadır, değil mi? Herhangi bir şüpheli durum var mıdır acaba?

Mesela hiç bir slipte "X kere daha 100TL'lik harcama yapın" tarzı bir mesaj mevcut değil, bu normal midir?

Yeriniz de olsaydım 12312 kez mh yi aramıştım ama cevap veriyim size yaptığınız tüm işlemler üye işyeri olarak geçiyor belirttiğiniz gibiyse eğer her karta mesaj gelmiyor mesela flexi kullanıyor bana mesaj gelmedi ayriyetten sliplerin altında da şu kadar daha alış veriş yapın 100 lira kazanın ibaresi yok için rahat olsun yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Yaa arkadaşlar şu üye işyeri olayından bayaa bir işkillendim ben...

flexi, teb bonus ve şeker bonus kullanıyorum. benim durumum senden daha kötü. yazdıklarının hepsi aynı ama

Bütün sliplerde "bu alışverişinizin şu kadarını bonusunuzla bedava yapabilirdiniz" şeklinde bir ibare yok.

• kayseri opet sü-ha petrolden 100 tl yakıt aldım...bonus posundan geçirdim kartı...acaba kampanyaya dahilmidir bu yer? ilk katılım sms inide bugün attım...geçmiş alışverişler geçerli olurmu acaba...şeker bonus var..sms yolladım 7353 e...cevap gelmedi .sms 7353 e boş yolladım..katılım bu şekildemi olacaktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiziksel58

Dün şeker bonus ile harcama yaptım ama banada sms gelmedi.
    Bilgisi olan varmı ?

şeker bonus kampanya katılım için 7353 e boş sms attım cevap gelmedi...

ayrıca şunu belirteyim bonus sliplerin altında "BU ALIŞVERİŞİN ....TL SİNİ BONUSUNUZLA BEDAVA YAPABİLİRDİNİZ" şeklinde yazı varsa bu o yerin üye işyeri olduğunu gösterirmi?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.