Şimdi Ara

'100TL Bonus İster misin?' kampanyası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
1
Favori
11.941
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metinbestil

quote:

Orijinalden alıntı: zzzzz

Arkadaslar ben poas kampanyasindaydim 2 tane alisveris yapmistim ama simdi aldigim her 100 ytl icin mesaj geliyor poas kampanyasini nasil tamamlayacaim iyice kafam karisti

sorun olmaz. istiyorum yazip gondermrzseniz poas kampanyasina dahil olursunuz.

Iste poas icin yazmiyor slipte sadece yeni kampanya yaziyor.
  • internet alışverişleri dahil değil kesin dimi? mh konuşup soran var mı?
    dr den alacağım kitaplar var...
  • arkadaşlar koçtaş dan alışveriş yaptım ve 4 kez daha 100 er liralık alışveriş .... ibaresi yazdı fiş de..

iyi de ben katılım için mesaj atmadım ki.. nasıl dahil oldum..

napimm..ne olur ne olmaz diye göndereyim mi mesaj yoksa bu fişe göre dahilmiyimdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

arkadaşlar koçtaş dan alışveriş yaptım ve 4 kez daha 100 er liralık alışveriş .... ibaresi yazdı fiş de..

iyi de ben katılım için mesaj atmadım ki.. nasıl dahil oldum..

napimm..ne olur ne olmaz diye göndereyim mi mesaj yoksa bu fişe göre dahilmiyimdir..

katılım şatlarını okursanız 5 alışverişden sonra göndermeniz gerektiğini görürsünüz.. Önce siz 5 adet 100 ü yapın..
  • Arkadaşlar kipa da alış veriş çekleri var ben bugun aldım 100 tl lik. Çeklerin son kullanma süresi var mı diye sordum yok dediler 6 ay sonra kullansam dedim isterseniz 2 sene sonra kullanın dedi çeki aldığım bayan . Sonuçta eve gıda maddesi alınacak 15 gün içinde yok deterjandı ayçiçekyağıydı stok yapmadan ihtiyaca göre çeklerle alırım diye düşünüyorum ayrıca hem telefona mesaj geldi hemde silibin altında ...x100 tl lik alış veriş yapın şeklinde msj vardı. Bu arada çekleri parçalamakda mümkün 10 tl lik 25 tlik 50 tl lik şeklinde ama dikkat edin tek slipte çıkış istiyorum şeklinde uyarı yapmayı unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemirs8 -- 18 Aralık 2011; 21:01:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duykan_bs

internet alışverişleri dahil değil kesin dimi? mh konuşup soran var mı?
    dr den alacağım kitaplar var...

sanal postan yapılan alışverişler dahil değil... ben migrostan money visa ile sipariş verdim ve ödemeyi de money visayla yaptım, mesaj gelmeyince siparişi iptal edip kapıda ödeme seçtim ve mesaj sorunsuz bir şekilde geldi.
  • arkadaslar carefour da milli piyango bileti var kampanyaya dahilmidir ayrim varmi kampanyada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmstar

Money visa sı olupta alışveriş yapana sms gelen var mı?
    Bana gelmedi de.

bnm money visa, migrostan 102 tl lik yaptım alışveriş msj geldi sonrasında... kipa dahil mi bonus üyesine bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdemirs8

Arkadaşlar kipa da alış veriş çekleri var ben bugun aldım 100 tl lik. Çeklerin son kullanma süresi var mı diye sordum yok dediler 6 ay sonra kullansam dedim isterseniz 2 sene sonra kullanın dedi çeki aldığım bayan . Sonuçta eve gıda maddesi alınacak 15 gün içinde yok deterjandı ayçiçekyağıydı stok yapmadan ihtiyaca göre çeklerle alırım diye düşünüyorum ayrıca hem telefona mesaj geldi hemde silibin altında ...x100 tl lik alış veriş yapın şeklinde msj vardı. Bu arada çekleri parçalamakda mümkün 10 tl lik 25 tlik 50 tl lik şeklinde ama dikkat edin tek slipte çıkış istiyorum şeklinde uyarı yapmayı unutmayın

kipa bonus un sitesinde üye işyeri gözükmüyor, ama daha önce bonus un kampanyaları olmuştu kipada.
    birde siz almışsınız, hem msj geliyor hemde slipte yazıyor diyorsunuz demekki üye işyeri ama yarın yinede emin olmak için arıcam...

• birikmis bonuslarimizi kullanabildigimiz isyerleri kesinlikle uye isyeridir degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

birikmis bonuslarimizi kullanabildigimiz isyerleri kesinlikle uye isyeridir degil mi

Alışverişleriniz de bonus kazanıyorsanız ve bonuslarınızı kullanabiliyorsanız üye iş yeridir.
  • süre kısıtlı, keşke 1 ay olsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunayek

süre kısıtlı, keşke 1 ay olsaydı

abi yukarda yöntemi söledim al 500 tllik çek bozdur bozdur 1 senede harca kipa personeli zannedecekler
  • quote:

Arkadaşlar kipa da alış veriş çekleri var ben bugun aldım 100 tl lik. Çeklerin son kullanma süresi var mı diye sordum yok dediler 6 ay sonra kullansam dedim isterseniz 2 sene sonra kullanın dedi çeki aldığım bayan . Sonuçta eve gıda maddesi alınacak 15 gün içinde yok deterjandı ayçiçekyağıydı stok yapmadan ihtiyaca göre çeklerle alırım diye düşünüyorum ayrıca hem telefona mesaj geldi hemde silibin altında ...x100 tl lik alış veriş yapın şeklinde msj vardı. Bu arada çekleri parçalamakda mümkün 10 tl lik 25 tlik 50 tl lik şeklinde ama dikkat edin tek slipte çıkış istiyorum şeklinde uyarı yapmayı unutmayın

ya bu çok iyiymiş de kipa da pahalı be..

migros kampanyaları varken kipadan market alışverişi yapmam beni zarara uğratır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tunayek

süre kısıtlı, keşke 1 ay olsaydı

abi yukarda yöntemi söledim al 500 tllik çek bozdur bozdur 1 senede harca kipa personeli zannedecekler

iyide kipa öyle heryerde bulunmuyor ki hocam bana 70 80 km uzaklıkta
  • en iyisi tanıdık işyerinden slipten çektirip peşin para almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan69 -- 19 Aralık 2011; 9:24:28 >
  • quote:

bu da iyi olur yoldaşlar ,alkoll,sigara ,kontör alınır ,zaten devamlı alırım bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

benim de merak ettiğim konu buydu,
    ben 4x100 benzine 50 tl bonus kampanyasındayım,

2 tane daha alıp benzini tamamlasam
    5 tane daha alıp 100 bonusu da bundan kapabilir miyim onun hesabındayım

ordan burdan bonus alcam diye arabayı satma da yakında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

quote:

bu da iyi olur yoldaşlar ,alkoll,sigara ,kontör alınır ,zaten devamlı alırım bunları

Sigaram yok, alkol yok, hat faturalı..

Birine başlayayım..

• Poas artık bonus'a puan vermiyor mu? ing bonusla 100 TL harcama yaptım, %0,5 bile puan vermedi, istasyonla konuştum üye işyeriyiz, olmasak bonus kampanyalarına katılamayız diyor, puan vermediklerinden haberleri bile yok.. başka bir po istasyonu da paracard'a puan vermemişti.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.