Şimdi Ara

1000TL'ye kadar Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Anakartım http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Overview/EN/Motherboard/H81H3-M4%20-LL-V1-DO-0A-RR-/Socket%201150

1000TL ye kadar ekran kartı arıyorum. Eski kartım GT630 du.

Oyun çok oynamasamda kullandığım programların arayüzleri ekran kartına ihtiyaç duyuyor. Bazen bazı matris işlemleride ekran kartına yaptırabiliyorlar.

Bütçeyi doldurmak şart değil en ucuz alabileceğim yerden, bildiğiniz kampanyalardan faydalanabileceğim bir ekran kartı almak istiyorum. Teknobiyotiğin palit 1650 sini kaçırmıştım.

Tavsiyelerinizi bekliyorum

Edit : Söylemeyi unutmuşum çift ekran desteği olmalı. vga olmasınıda isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antor -- 14 Ekim 2019; 18:3:49 >

• rx 570 başka kart bakmana gerek yok
  • Rx 570 ..
  • İşlemci nedir?
  • RX 570
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

İşlemci nedir?
    işlemci 4770

Güç kaynağım yüksek wattlı değil aslında tek fanlı ve kasama sığabilmesi için küçük bir kart lazım
  • işlemcin iyi, e.kartı rx570 iyi seçim olur. yalnız power değişimi gerekir. gtx1650 ek güç girişi istemiyor. power kaç watt olarak yazıyor.
  • Antor kullanıcısına yanıt
    Güç kaynağının fotoğrafını atabilir misiniz?

RX 570'in daha ufak versiyonları mevcut.
  • Antor kullanıcısına yanıt
    Hocam, o PSU mutlak değişmeli. Ne olursa olsun sistemi emanet etmemek gerek.
  • Öncelikle kesinlikle güç kaynağınızı değiştirin. Daha sonra ikici el rx 580 yada gtx 1060 bakmanızı tavsiye ederim.
  • Tek fanlı lazımsa;
    Rx570 pulse itx

Edit:
    250w güç kaynağı yetmez temizinden ileriye dönük 650-750w bişey almanız daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 16 Ekim 2019; 4:17:27 >
  • İkinc el bir kaç aylık e.kartları 700 TL ye satılıyor. 300 TL ye de 500w Power alırsın tmm olur.
  • 2. el bi r9 290x al GET ile buradaki cahillere bakma.
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    kara cuma indiriminde ya da hepsiburada indiriminde 800 tl ye falan kapabilirsin cift fanlisini
  • 2.el gtx1060 3 gb al bir de 500 watt +80 psu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.