Şimdi Ara

1000tl civarı kamerası en iyi olan telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar. Bu kadar kişi kullanıyoken hala bu kadar seviliyor ve tavsite ediliyor oluşy xiaomi cihazlara sempati oluşturdu bende.

Şu an iphone 6s plus kullanıyorum fakat telefonda whatsapp safari ve kamera harici kullandığım hiçbirşey yok.bu yüzden daha uygun fiyatlı bir telefon almayı düşünüyorum
    Tek kriter ön ve arka kamerasının iyi olması. İşlemci ram batarya bile önemli değil. Zaten powebankle geziyoruz. Bu yüzden 1000lira civarı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Fazlada fiyatta açılmayayım çünkü 1900e çıkacak olsam xiaomi mi note3 çok güzel bi cihaz

2500e çıkacak olsam da sırf s pen kalemi için samsung note fan edition alırdım.

Başka marka tavsiyede de bulunabilirsiniz ama xiaomi marka olarak kendi rüştünü ispatladı bence. Ama kamera konusunda nasıldır bilmem tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu fiyatlara xioaminin m1a1 ve 5x modelleri gayet iyi gibi duruyo ama onlarda da ön kamera çok vasat gibi. Sizin bildiğiniz başka marka-model varmıdır. arka çift kamera olması şart değil ama ön kamera çok kullanılıyo günümüzde.

• Mi5,mi5 prime veya mi5s e bakabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meizu mx5 alabilirsin çok iyi telefon tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende benzer bir telefon arıyorum. Kamerası iyi olan Xiaomi. 1000 TL bandında sanki en iyi f/p telefonu Redmi Note 4X gibi geldi. 13 MP ön ve 5 MP arka kamerası var. Siz karar vermişmiydiniz?
  • Kronik sorunları göz önüne alırsan lg g4

• quote:

Orijinalden alıntı: rcn_mchn

Bende benzer bir telefon arıyorum. Kamerası iyi olan Xiaomi. 1000 TL bandında sanki en iyi f/p telefonu Redmi Note 4X gibi geldi. 13 MP ön ve 5 MP arka kamerası var. Siz karar vermişmiydiniz?

Yok hocam henüz karar vermedim. Ya dediğim gibi sırf kamera birAz daha iyi olsun diye iki katı para vermeyeyim diyorum. Çünkü işlemcisi rami hiç önemli değil benim için.

Zaten biraz daha çıksam 1800lere mi note3 var. 2500e samsung note fan edition var. Sırf kalemi için alırım onu alırsam ama mi a1 ve 5x fena değil gibi. Xiaomilerde sıkıntı ön kamera heralde

• iKD44 İ kullanıcısına yanıt
    Aslında A1 güzel bir seçenek gibi duruyor ancak kullananlar ön kamerasından birşey beklemeyin diyor. Bu sebeple A1'den soğudum ben şahsen. Diğer bir seçenek olarak LG G5'de olabilir sanki. Ön ve arka kamerası yeterli gibi duruyor. Fiyatıda 1300 TL civarlarında. Xiaomi modellerinden birini beğenemezsem G5 alacağım herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcn_mchn

Aslında A1 güzel bir seçenek gibi duruyor ancak kullananlar ön kamerasından birşey beklemeyin diyor. Bu sebeple A1'den soğudum ben şahsen. Diğer bir seçenek olarak LG G5'de olabilir sanki. Ön ve arka kamerası yeterli gibi duruyor. Fiyatıda 1300 TL civarlarında. Xiaomi modellerinden birini beğenemezsem G5 alacağım herhalde

Hocam a1dense 5x tavsiye ediliyor. Arayüzü daha hızlıymış

• A1 in SAR değeri çok yüksek bence mi5x e bakın

• Aynen hocam ikisinin arasında kalırsam 5x daha iyi bi seçenek. Baya bakındım da bunun dışında casper via p2 var ön kamerası baya iyiymiş. Başka da model bulamadım. Yalnız 5xde ön kamera üzer diyo herkes

• quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

Aynen hocam ikisinin arasında kalırsam 5x daha iyi bi seçenek. Baya bakındım da bunun dışında casper via p2 var ön kamerası baya iyiymiş. Başka da model bulamadım. Yalnız 5xde ön kamera üzer diyo herkes

Mi5x in ön kamerası o kadar da kötü değildir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flag_Ship_Killer -- 13 Aralık 2017; 15:21:32 >
  • bende mi4 u öneririm çok ucuza bir telefon almak isterseniz. On ve arka kamera f/1.8

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.