Şimdi Ara

50 bin liraya kadar en iyi araba önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
2.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 bin liraya kadar en iyi araba önerisi

masrafsız araç arıyorum eski bmw falan al demeyim

şuanda 1.2 seat ibiza var 2006 sorunsuz aslında hiç yolda bırakmadı vede uygun ama hiç bir özelliği yok telefondan müzik bile açamıyorum.

masrafsız alabileceğim en iyi aracı istiyorum

satılabilmesi de önemli satıp yükseltmek istediğimde

gencim ama en fazla 1.6 falan olmasını istiyorum performans değil güvenli olması sorunsuz olması önemli zaten şuanda kullandığım araç 64 beygir

daha yeni içi falan daha güzel araç önerileriniz var mı şuankiyle devam etmek mantıklı aslında da evde 1 araba daha olabilir kesin alacağım diye bir şey de yok şuan sanki fiyatlar biraz uygun gibi birde seçimden sonra artacağını düşünüyorum.

aracın orjinalinde lpg yoksa lpgli araç almam.

Edit: 2006 model aracı yükseltmek için açtım konuyu daha yeni nispeten içi güzel biraz daha büyük yine ufak motorlu az masraflı bir şey 2010 aşağısı almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 10 Şubat 2019; 2:0:37 >

• Cruze

Temizi bulunur ise 1.4 turbo versiyon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kime göre neye göre en iyi? Masrafsız olunca iyi de olmuyor 4 teker 1 direksiyon olsun yeter dersen ayrı. Aynı paraya s class'da alınır civic'de. Ben v70 cc alırdım mesela. Masrafsız konforsuz ruhsuz araba istiyorsan japon bakacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VETERINARY kullanıcısına yanıt
    Bana göre yazdım zaten en fazla 1.6 diye içi güzel satılabilir lpgsiz telefondan müzik açamamak benim için sorun onu da yazmışım eğer yardım etmek istemiyorsanız hiç cevap yazmayın
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    1.4 t lere baktım kmleri çok yüksek yada fiyatı beni aşıyor

1.6 ları neden önermediniz bir sıkıntıları mı var?

chevy trden çekildikten sonra çok yaklaşmıyorum ama araba tatlı gözüküyor fiyatı da çok değil 1.6 larının biraz da fazla yakıyor gibiler
  • aveo 2 veya cruze.
  • sıfır egea 62 bin tl liste fiyatı var bence fiyatı çok uygun bir düşünün derim.

yada böyle bişey bakabilirsiniz https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2016-model-gram-boysiz-hasar-kayitsiz-57-km-de-sifir-ayarinda-658645779/detay
  • Kriterler arasında “çabuk satılsın” eklersen hem o fiyatlara hem donanımlı hem yüksek modelli araç kolay kolay bulunmaz. Anladığım kadarıyla km açısından da hassasiyetin var şu durumda cruze kadar hiç bir araçta model yükseltemezsin. Ama uyarı ve gerçek bir öneri istiyorsan “fabrika çıkışlı LPG” diye bir şey yoktur sadece buna direnebilen sağlam motor vardır ve çabuk satayım inadını bırakırsan sana eşekten ata geçme hissi vaadediyorum benzinli-LPG’li Toyota avensis al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,2 tsi ibiza 2015 kullanıyorum 28 binde bulursan ki bulursun 50 52 arasına temiz bişey al referance bile yeteri kadar dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 10 Şubat 2019; 9:48:18 >
  • berk70 kullanıcısına yanıt
    1.6 ların sıkıntısı olduğundan değil, temizi bulunursa 1.4 turbo daha iyi olur diye dedim. Performans/yakıt olarak.

• 2013 model kia riolara bakabilirsin. geçen hafta arkadaşım aldı dolu paketini 48.000 tl den dizel 100.000km üzeri. kasası ve içi güncel dönem tasarımında.
  • egea almam

banada seat mantıklı gibi geldi tipini seviyorum model yükseltmiş gibi olacağım

benim km sıkıntım yok iyi bakıldıktan sonra çalışacağını biliyorum ama satarken sıkıntı çıktığından istemiyorum.
  • 1.2 joy boşline clio al75 lik başka da olmaz tabi düşük km ve model arıyorsan bu yoksa bulun tabi

• Hocam bende aynı durumdayım. 3 model vardı kafamda, cruze (1.6), bravo (1.4 tjet) ve C4 (1.6 VTI).

Aralarından cruze eledim. Sebebi performansı aralarında en kötü olan ve yakıt meselesi. Kaldı C4 ve Bravo.

Performans olarak Bravo, Donanım olarak C4.

2010 Bravo 1.4 Tjet dynamic plus var 120 bin kmde, ve 2011 C4 1.6 VTI Comfort plus var 100 bin kmde. İki aracında hasarı yok gibi ve LPGli. Sadece C4 2 bin TL daha pahalı. Hangisini alsam çok kararsız kaldım. Bence sende bu araçlara bak.
  • Auris (2011)
  • Hocam 1.25 Kia Rio Tavsiye ederim gırtlağına kadar dolu ve 5 yildiz almış bı araç

• toyota auris fiat bravo cruze ele subap erimesi var. aveo dizel olabilir düşük km 45 bine.
  • Dizel rio al 2015 üstü bile bulabilirsin

• 2016 Seat Ibiza 1.2 TSİ reference kullandım. Hız sabitleyici bile var araçta. Kesinlikle hacmi çok problem etmezsen düşük km’de sorunsuz bulabileceğin bu fiyata en uygun araç olur

• 1 sene kullandım hala özlüyorum çok güzel araba:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-acil-kia-sporty-hasar-kayitsiz-biniciye-firsat-641920101/detay

Kia Rio Sport 1.4 Crdi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.