Şimdi Ara

10000-11500 arası araba arıyorum.Adana-Mersin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktada belirttiğim gibi 10.000-11.500 fiyatları arasında araba arıyorum.Adana,Mersin illeri olursa memnun olurum.Olurda Adana'ya yolu düşecek olan varsa ve aracını satmayı düşünen varsa oda uygun olur.

Ciddi alıcıyım.

Öncelikli tercihlerim Pejo 206, Mazda Lantis.Olmazsa Fiat Brava, Mitsubishi Carisma, Mazda 323

Mazda lantis 97-98 model olabilir.Diğerleri minimum 2000 model olmalı.

Klima şart.LPG öncelikli tercihimdir.

Adana'da oturupta klimasız araba kullanmak gerçekten yürek ister.Bugün 40 derece gösteriyordu termometre :)

Temiz olması, Komple boyalı veya belden aşağı boyalı olmaması tercihimdir.Kısmi boyalar olabilir.Oda normal zaten.Km mümkünse 120.000'i geçmemiş olsun.

Sahibindene baktım.Bişeler var ama pek tatmin etmedi beni.Klimalı olan komple boyalı, temiz olanda ise klima yok.Saçma sapan arabalar var.

Teşekkürler.

• 10 yaaşını geçik arabada km'ye bakma bence adamın araba 200bindedir sen 120bini geçmemiş istiyosun diyo 100bine indirir getirir ;)

ve sonuçta 10 yaşını geçik araba olduğu için senin km düşürültüldüğünü anlaman çok zor ;)
  • O derece dolandırıcısı da denk gelmez heralde :D

Benim Octavia 99 model ve hala 85.000'de mesela.Haftada 3 defa biniyorum oda şehir içi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.