Şimdi Ara

1000 TL BONUS KAMPANYASI ( Garanti BBVA Yeni Müşteri Kampanyaları ) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
31
Favori
37.354
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bizimki yüklendi...

• Konuyu güncelledim

• Kredi karti icin basvuru yapicam fakat is adresi icin ikamet tipi ve ikamet baslangici gibi sacma bilgiler istiyor. Oralari sallasam problem olur mu

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Davet kodu ile 250 kazanım hala devam ediyor mu acaba ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ciceros kullanıcısına yanıt
    evet hocamhttps://www.garantibbva.com.tr/kampanyalar/yakinini-davet-et-kampanyasi

• Emrecan3321 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 6 gün evvel müşteri olduk ve kampanya müeyyidelerinin tamamını yerine getirdiğimiz halde migros 400 tl indirim kodu gelmedi.

Garanti mobilde derdimi anlatmak ve şikayet kaydı açmak için ilgili menüyüde bulamadım.

• economist52 kullanıcısına yanıt
    https://www.garantibbva.com.tr/musteri-deneyimi/iletisim-formu

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• Yeni müşteriye 1000 lira bonus kampanyası her ay oluyor galiba, değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • davet kodu kampanyasının detaylarında diğer promosyon kodu girilen kampanyalar ile birleşmez yazıyor, davetle üye olursak yakıt, a101, elektrik kampanyalarından yaralanamıcaz mı ? bilen var mıdır

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Ben haziran da üye oldum migros da yemeksepeti de davet kodu kampanyasından da 1000 lira bonustan da faydalandım orada anlatmak istenen başka

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu an promosyon kodu girilen A101, yakıt, davet kampanyaları birleşiyor mu yani?

• hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    evet

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt

Tamamdır, çok teşekkürler.

• a101 indirim kodu geldi bildirim yerine sonra kayboldu ekran görüntüsü almadım herhalde durur diye ama gitti, yakıt kampanyası hiç gözükmüyor kartım onaylanmış olmasına rağmen

• Uygulamanın Promosyon kodu gir ekranında Akaryakıt kampanyası yok. YAKIT400 kodunu girecek yer yok. Başına gelen oldu mu?

• Arjin81 kullanıcısına yanıt

bende de öyle abimde de öyle, bende birde a101 geldi sonra kayboldu gelirse ekran görüntüsü alın direk

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Yakıt görünmeyince A101 kampanyasına katıldım. Devamında uygulama üzerinden Bonus Platinyum kart başvurusunu da yaptım. Hızımı alamadım hisse hesabı falan da açtım. Ancak hala kredi kartım onaylanmadı, bekliyor. Bu arada kredi skorum çok iyidir. Normalde bankalar ben istemeden kart verirler. Ama bunda hala bekliyorum. Bu normal mi?

Çan şeklindeki bildirimde de ne 1000 tl bonus ile ne de 10.000 tl’lik taksitli nakit avans ile ilgili haber yok.

Esas çekincem sisteme girerken 2005 ya da 2006 yılında bonus kart almış olmalıyım ki onu da hayal meyal hatırlıyorum. Sistemde o zamanki bilgilerime rastladım. Acaba bunlar beni kampanyadan faydalanamaz kılabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arjin81 -- 11 Ağustos 2023; 0:46:53 >
  • Arjin81 kullanıcısına yanıt

benim kredi kartı anında onaylandı, eğer daha önce müşteri olup iptal fln ettiyseniz bunların hiçbirinden yararlanamiyorsunuz, taksitli nakit avansta kredi kartı limitine göre oluyor bana 17k limit verdi 5 bin avans cekebiliyorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.