Şimdi Ara

1000 Lira Pandemi Ön Başvurusu Başladı (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.484
Cevap
29
Favori
136.495
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben basvurdum şartları karşılıyorum sonucu yazarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    O zaman da şartlara uyan ve başvuru yapılmamış hane lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şartları karşiliyorum cumartesi başvurucam, hiç inancım yok sırf başvurmuş olmak için başvuruyorum.

• sporcu42 S kullanıcısına yanıt
    10 sene sonra biri el atmazsa, 1000 lirayı çocuklara harçlık diye verirler artık. Herşeye zam geliyor ama buna yok.. Geçimi emekli maaşına kalanlara inanki o 2 ikramiye bile vız geliyor. Zaten bir kısmı 1000 lirayı da göremiyor. Ya 750, ya da 500...
    Geliri olana devlet bedava dan para vermez şeş kaza verirsede faiziyle geri alır 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüyorlarsa neden elle giriyoruz ?

• o parayla fındık,fıstık,mesir macunu alıp bir çocuk daha yapabilirler...
  • Daha çok beklersin 😂 asıl oklar yamuldu 😂😂

• CwLk kullanıcısına yanıt
    İyide açıklanan şartlarda ailede kimsenin çalışmaması gibi bir şart yok veya geliri olmayanlar başvurabilir diye... Evi kira 2 çocuklu asgari ücretle çalışan adamın bu yardıma ihtiyacı yokmu ?

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Muhakkak vardır tabi şu aralar herşey çok pahalı ama sgk priminiz yatiyorsa para verileceğini sanmıyorum şuan işsiz kalanlara verilecek

• yerli araba yerşi uçak yerli tank s400 derken uçuyorken hopluyorken dünya kıskanıyorken nasıl bu hale geldik, 3. fazda 2 günde 800.000 başvuru olmuş,kimi yardım kolisi kimi bedava ekmek dağıtıyor sosyal medya açım diye bağıranlarla dolu

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Elinde telefon bilgisayar sosyal medyada açım diyenlere inanıyor musunuz gerçekten? Gerçek aç olanların oralarda işi olmaz sosyal medyaya inanılmaz önüne gelen her yalanı söylüyor çünkü

• ben inanmıyorumda, sazan gibi atlayıp yardım yarışına giren okadar çokki.anlamadan dinlemeden herkes iban soruyor.

• Patren kullanıcısına yanıt
    Prosedürdür bu, elle doldurup onayını alıyorlar dikkat edersen..

1800 TL kirada oturan bir emekliye ekstradan 1000 TL ikramiye neye yeter acaba? Faturalarında durumu ortadayken demekki devlet gibi sizde her emeklinin kendine ait bir evi olduğunu düşünüp bunu yazıyorsunuz. En düşük emekli maaşı ortada, kiralar almış başını gidiyor, yemek ihtiyacı ve faturalar derken bir çok aile geçim sıkıntısı çekiyor.. Ekstradan 1 ve 2. fazda dağıtımlar yapıldı 3. fazda ise kirada olup emekli olanlarda düşünülebilirdi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

10 sene sonra biri el atmazsa, 1000 lirayı çocuklara harçlık diye verirler artık. Herşeye zam geliyor ama buna yok.. Geçimi emekli maaşına kalanlara inanki o 2 ikramiye bile vız geliyor. Zaten bir kısmı 1000 lirayı da göremiyor. Ya 750, ya da 500...
    Emekliye verilen ikramiyeyi gözlerinde ne çok büyütmüşler. Düşünmüyorlar ki emekli adam geçinemediği için 70 yaşında zar zor işe gidiyor çalışıyor..
  • parayı adrese gelip elden veriyorlar galiba. yoksa sordukları iban a mı atacaklar.
    sydv olduğu için sanırım adrese gelip elden verecekler millet iban a yatacak zannediyor

• Verecekleri 1000 lirayı bile kılı kırk yayarak vermeye çalışıyorlar şartları bu kadar zorlamanın manası ne şu anda ssk yatıp maaş alamayan o kadar çok insan var ki patron işe çağırıyor ama maaş vermiyor şimdi bu durumda ben yararlanamıcam neden çünkü ssk var..

• quote:

Orijinalden alıntı: narsess

çıkıs yasak ya

Alıntıları Göster
    e-devlet şifresi olmayanların herhangi bir bankada hesabı varsa ilgili bankanın internet bankacılığından da e-devlet şifresi alınabiliyor bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginsaat

e-devlet şifresi olmayanların herhangi bir bankada hesabı varsa ilgili bankanın internet bankacılığından da e-devlet şifresi alınabiliyor bilginiz olsun

Alıntıları Göster
    teşekkürlerrr
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.