Şimdi Ara

1000 Lira Pandemi Ön Başvurusu Başladı (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.484
Cevap
29
Favori
136.504
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VioLee

O sadece bi örnek ona takili kalma ayrica telefon alirsin demedim degistirirsin dedim.Çevrem de bu tip insan çokça mevcut kendi telefonun degeri 1000 liraysa aldigin 1000 liralik yardimla bi dunya model alabilirsin.Tabi siz alismissiniz kredi cekip 10 k lık telefon almaya butun telefonlari 9 10 klık zannediyorsunuz.

Konu sahibi arkadas bu konuyu kaldır bütün mezarcıları konuya toplamışsın.
    Evet dogru kredi ile aldim S10 u ayni gun gidip 5700 tllik krediyi 4999 tl ye kapattim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Bi yerinden element uydurma gibi görev edindindin kendine demek 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escudo76

Bunda suçlu devlet değildir. Ihtiyacı olmadığı halde başvuru yapan ............ heriflerin suçudur. Devlet sisteme bakar. Bu haramdır. Ihtiyacı yoksa istemeyeceksin. Isıtıyorsan bir başkasının hakkını yediğini bileceksin. Bu hak yiyenler kendileri değil ama en sevdiklerinin gözünün önünde coronadan ölür insaallah. Gerçi bunlarin sevdiği de yoktur ama neyse
    Kayıt altına almak devletin görevlerindendir bizim sistemimiz açıklar ile dolu olduğu için doğrudan vergi toplanmasında da birçok ülkenin gerisinde kalıyoruz. Devlet insanlara güvenerek ilerleyecek bir kurum değil açıkları önlemek için kurumları var ama sorun o kurumlar da açıklar ile dolu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizbize yeteriz isimli kampanyadan gelen paralara ne oldu bilen var mı?

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Oraya giden paraların hesabını vereceklerini sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalladam

İngiltere, İtalya, İspanya gibi ülkelere yardım yollayacaklarına işsizlerinin GSS borçlarını silseler, sorgusuz sualsiz yardım yapsalar ya. Ülkeye dair sevgi bırakmıyorlar insanın içinde.
    Öncelikle yine tebrik edesim var, şu iğrenç üçlüye dördüncü olarak Türkiye'yi ekleyin de anlasınlar nedir bu olan bitenler...

GSS'yi silmezler çünkü yaptıkları her işte baştan organize edilmiş insanlık suçları var, ne diyor ama medeni dünya, ne yaparlarsa boş

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Suriyelilere dağıtılır mı acaba?

• radko kullanıcısına yanıt
    Suriyeli taklidi mi yapsak ne yapdak

• Başvurumu yaptım. Sonucu merakla bekliyorum.
  • narsess kullanıcısına yanıt
    Bizimkilere ben hep internet bankacılığı üzerinden giriyorum. İnternet bankacılığı şifresi alarak oradan geçebilirsin.
  • Başvuru yaptım,başvurunuzun durumunu "başvuru listesi" sayfasından yapabilirsiniz diyor ama öyle bir sayfa bulamadım.Başvuru takibi aşağıdaki adresten mi yapıyoruz ?

https://www.turkiye.gov.tr/acshb-sosyal-yardim-bilgileri-sorgulama
    https://www.turkiye.gov.tr/acshb-sosyal-ekonomik-destek-sorgu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 23 Nisan 2020; 0:16:52 >

• Başvuruyu yaptığınız sayfaya bakın

• İşsiz kardeşim için başvuru yaptık beraber. Öyle şeyler sormuşlarki bir kuruş vermeleri imkan dahilinde değil. Son faturaların tutarı, kiracımısın, çalışıyor musun, ailedeki kişi sayısı, çocuk sayısı(?) ve daha neler.. Çocuğumdan sanane arkadaş.

Formu doldururken vermemek için ellerinden gelen tüm form alanlarını açtıklarına emin oldum. Ümidimde yoktu zaten.
  • 3F3F3RH4T 3 kullanıcısına yanıt
    Başvuru sayfasında yok,başvuru yaptığım yere girince sanki basşvuru yapmamışım gibi tekrar form doldurulabiliyor

1000 Lira Pandemi Ön Başvurusu Başladı
  • Hocam bu sayfayı doldurduktan sonra bir sonraki sayfada bilgilerinizi kontrol edin sayfası geliyor o sayfayı da onayladınız değil mi? Benim dün başvuru no vs yazıyordu başvuru sayfasında ama şuan girince sadece tc kimlik noya göre kimin ne zaman başvuru yapması gerektiğine dair bilgilendirme yazısı çıkıyor.

• 3F3F3RH4T 3 kullanıcısına yanıt
    Evet en alttaki onayı tıkladım sonra başvuru alındı yazısı çıkmıştı...

• quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

İşsiz kardeşim için başvuru yaptık beraber. Öyle şeyler sormuşlarki bir kuruş vermeleri imkan dahilinde değil. Son faturaların tutarı, kiracımısın, çalışıyor musun, ailedeki kişi sayısı, çocuk sayısı(?) ve daha neler.. Çocuğumdan sanane arkadaş.

Formu doldururken vermemek için ellerinden gelen tüm form alanlarını açtıklarına emin oldum. Ümidimde yoktu zaten.
    Bankada kac para var :D

Yalan bilgi versek nolcak

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Aynen bir de o vardı :)

Didik didik eder herşeye bakarlar bence. Akrabalardan birine ait ev tespit etseler yine vermezler.

Gerçi bu verdikleri paraları şimdi millete ceza olarak (3150tl ve diğerleri..) yazıyorlar. Onlarıda kendisi ödemiyor yani halka ödetecekler yine :)
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Çocuk sayısı sorması gayet doğal ne var ki bunda? Fatura tutarını desen anlarım

• İşte bunlar hep devlet mekanizmasının gerçekten "insan" için var olduğunu sanmanızın sonuçları.

Cehaletin sembolü olabilecek kalibrede insanları vergilerinizle saraylara taşıyan bir yapıdan da hala bir şeyler bekleyebilmek... lol, iyi şanslar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.