Şimdi Ara

1000-1750 TL Led ,Lcd ,Plazma Önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba İstanbul dısındayım o sebeple mobil olarak internete girebiliyorum ve bulundugum yer itibarlyle 2g dolayısıyla internette gezinme zulum .

1000-1750 arasında led ,lcd ,plazma herhangi biri olabilir 40- 42 inc dahili uydu alıcılı hatta 2015 de canaklar kalkacak yerine gelecek sistemede uyumlu alıculu dahili wifi ve film oynatma konusunda sıkntı cıkarmayacak kodec leri ile altyazısı ile boyle bir akıllı televizyona ihtiyacım var. Haftaya İstanbula donecem ve hemen almayı dusunuyorum bana bu konuda bilgisi olan onerilerini paylasırsa sevinlrim

Led ,lcd yada plazma hsngisini almalı yada almamalıyım nedenleri ile yazarsanız sevinirim [Kunye=]

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Arkadaslar merhaba İstanbul dısındayım o sebeple mobil olarak internete girebiliyorum ve bulundugum yer itibarlyle 2g dolayısıyla internette gezinme zulum .

1000-1750 arasında led ,lcd ,plazma herhangi biri olabilir 40- 42 inc dahili uydu alıcılı hatta 2015 de canaklar kalkacak yerine gelecek sistemede uyumlu alıculu dahili wifi ve film oynatma konusunda sıkntı cıkarmayacak kodec leri ile altyazısı ile boyle bir akıllı televizyona ihtiyacım var. Haftaya İstanbula donecem ve hemen almayı dusunuyorum bana bu konuda bilgisi olan onerilerini paylasırsa sevinlrim

Led ,lcd yada plazma hsngisini almalı yada almamalıyım nedenleri ile yazarsanız sevinirim [Kunye=]

42LEP6W işinizi görebilir
  • Tabi cok fazla hakim degilim konuya ama arcelik lcd yada led konusunda ne kadar basarılıdır? muhtemrlen paneli lg yada samsungdur ama arcelik e sıcak bakamıyorum niyeyse
    Daha cok samsung ,lg, philips ,sony markalarını dusunuyorum bu markalardan onerebileceginiz modeller var mıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stawn39

quote:

Arkadaslar merhaba İstanbul dısındayım o sebeple mobil olarak internete girebiliyorum ve bulundugum yer itibarlyle 2g dolayısıyla internette gezinme zulum .

bu nasıl bir tv hiçbir yerde bilgi yok

ayrıca tüm tavsiyeleriniz arçelik üzerine neden

• quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

Orijinalden alıntı: stawn39

quote:

bu nasıl bir tv hiçbir yerde bilgi yok

ayrıca tüm tavsiyeleriniz arçelik üzerine neden

Evimde 2 Adet var gayette memnunum o yüzden.Resmi sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Seçme nedenim servis ağı ve sorun çıkartmaması

• Ben ozelliklerine baktım ama benim taleplerpmin bir cogunu tatmin etmiyor cok duz bir lcd yinede ilginiz oneriniz icin tesekkur ederim

Arkadaslar baska alternatifler varmıdır onerebileceginiz ?

• Lg 42LA640S Modeline ne dersiniz nasıldır ?

• aknar394 A kullanıcısına yanıt
    reklamlar ....
  • PHILIPS 42PFL6877K/12

PHILIPS 42PFL5028K

Lg 42LA640S

Modelleri arasında kaldım ? ne dersiniz?
  • Baxı kullanıcısına yanıt
    Panasonic TX-P42GT50E
  • stawn39 kullanıcısına yanıt
    Arçelik paneli tavsiye ediyorsun, özelliklerini yazın en azından !

Parasını bu cihazın neyine versin, evinde kullanıyorsun madem özelliklerini yaz ürün !

Mağazasın veya Arçelik Bayisi bir kaç mesajda daha bu paneli ısrarla yazmışsın her halde kalan stoklarınımı tavsiye ediyorsun? bunu belirtin, İnsanlar parasını yoldan toplamıyorlar !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.