Şimdi Ara

100 TL'ye aldığım botlarım [SS'Lİ] Nasıl beyler? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 115 TL'ye Cat almıştım bir iki hafta oluyor
  • EE nasıl beyler??
  • Güle güle giy güzelmiş.Çok sağlam olduklarını biliyorum bunların.
  • eminönü köprü altında 25tl
  • En kral yorum senden geldi vallahi sağolasın

Başka yorumlar da gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campers -- 9 Aralık 2013; 2:44:28 >
  • Tamam botun vay senin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı botu kullanıyorum Deichmann'dan almıştım. 2 senedir götürüyor ne yırtılma ne herhangi bir sorun.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanién

Aynı botu kullanıyorum Deichmann'dan almıştım. 2 senedir götürüyor ne yırtılma ne herhangi bir sorun.

100 TL'ye aldığım botlarım [SS'Lİ] Nasıl beyler?

bunun siyahı mı hocam? o simge var mı sizde mühür gibi bir damga o? bir de ne kadara aldınız

• 3 sene önce greyder bot aldıydım 250 liraya, hala giyiyorum. sanırım bi 5 yıl daha gider
  • bu da benim botum 3 bin tlye aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einsteinwashere -- 9 Aralık 2013; 2:59:53 >
  • bu 100 tl ise benim 120ye aldıgım trilyon yolla sarayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campers

quote:

Aynı botu kullanıyorum Deichmann'dan almıştım. 2 senedir götürüyor ne yırtılma ne herhangi bir sorun.

bunun siyahı mı hocam? o simge var mı sizde mühür gibi bir damga o? bir de ne kadara aldınız

Style by HummerJack üstünde de waterproof gibi bir şey yazıyordu. Benimki mühürlü yani Kampanya vardı 1 alana 1 bedava ordan bu bedava gelmişti diğer botu 158'e almıştım.

• quote:

quote:

quote:

Style by HummerJack üstünde de waterproof gibi bir şey yazıyordu. Benimki mühürlü yani Kampanya vardı 1 alana 1 bedava ordan bu bedava gelmişti diğer botu 158'e almıştım.

Hocam şimdi baktım bende de adidas işareti gibi bir mühür var :D ama adam deri dedi harbiden de çok kaliteli geldi bana ve de ağır değil

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam şimdi baktım bende de adidas işareti gibi bir mühür var :D ama adam deri dedi harbiden de çok kaliteli geldi bana ve de ağır değil

HummerJack değildir o zaman başka bişidir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.