Şimdi Ara

100 TL ödüllü reklam ajansı ismi aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni açacak olduğumuz reklam ajansımız için isim aramaktayız fakat henüz içimize sinecek bir isim bulamadık. Ben de sizlerin yardımına sığınıyorum
    Önecelikle tercihimiz "......... reklam" değil de sadece isim olması. Mesela: Mavi Reklam Ajansı - Mavi Reklam gibi değil yani. 100 liralık bir değer biçtim uygun bulursanız, evet arkadaşlar fikirleriniz bekliyorum.
    Gerçekten beğendiğim bir isim olursa ödül için hesap numarasını PM'den isteyeceğim. Teşekkürler.

• Fake Agent
  • Reklambul.com
    Farklireklam.com
    Ajansmedyareklam.com

Aklıma bunlar geldi
  • Renklam ajansı koy.
  • Reklam ajansının isim araması ironik olmuş sanki biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba887 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Fakat sadece biz biliriz, ismimizi de biz buluruz mantığında değiliz. Akıl akıldan üstündür.
  • Boşluktan logolu yaptım.

100 TL ödüllü reklam ajansı ismi aranıyor
  • Fiberay F kullanıcısına yanıt
    aman hocam ne gerek vardı
  • ody35 O kullanıcısına yanıt
    Can sıkıntısı diyelim. Aslında yapacak işlerim var ama oturup niye uğraştım ben de anlamadım. Aynı sektörde olduğumuzdan olsa gerek öylesine bir heves yaptım galiba. İsim için ne düşünüyorsunuz esprili ve farklı durmuyor mu. =)
  • Rrklam ajansı açacaksınız ama yaratıcı bir isim bulamıyorsunuz. Kusura bakmayında kendinize bir isim bile bulamıyorken nasıl reklam fikirleri üreteceksiniz? Csb

• Fiberay F kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel ve espirili ama biz daha sade bir isim arıyoruz
  • Naber ?

• Let me advertise
  • Neta Reklam Ajansı veya WOW Reklam Ajansı aklima uzaydan gelen ilk sinyalden geldi öylesine yazdim.Ama Neta fena degil muntazam emniyetli anlamında kullaniliyo

• seksi reklam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.