DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
%100 polyester pantolon yazın giyilir mi?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
16.997
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> %100 polyester pantolon yazın giyilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      6202 Mesaj
      18 Ağustos 2006 13:45:27 Konu Sahibi
      bir kumaş pantolon aldım. %100 pamuk sanıyordum. %100 polyestermiş
      sıcakta giyilmez filan dedi babam.

|
      |

• Çavuş
      69 Mesaj
      18 Ağustos 2006 13:49:11
      giy,giyiliyorsa giyiliyordur,giyilmiyorsa giyilmiyordur
      |
      |

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

iyi de imzamda ve vardı ki :((
    • Yarbay
      6202 Mesaj
      18 Ağustos 2006 13:54:11 Konu Sahibi
      adanada %100 pamukluda giysen tere batıyor da o yüzden sordum.adanada bişşey değişmiyor yani pek
      istanbulda kalacam 15 gün.. oralarda giyilir mi diye. yoksa gidip pamuklu pantolon alacam
      |
      |

• Çavuş
      69 Mesaj
      18 Ağustos 2006 14:00:19
      arasında çook çook büyük fark olmaz,bacaklarını yakmıyorsa(acıtmıyorsa terle birlikte),istanbulda rahatlıkla kullanabilirsin,ama acıtıyorsa istanbulda evde oturacak değilsin herhalde,gezini keyfini bozmaman için bi pamuk pantolon al derim.
      |
      |

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

• Yarbay
      2630 Mesaj
      18 Ağustos 2006 15:57:54
      sakın giyme sıcağı bırak kışında giyme
      |
      |

BOZBAYKUŞLAR @respect
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Ağustos 2006 16:09:38
      sakın tırtılcığa inanıpta giymeye kalkma yol ortasında soyunur atarsın valla
      |
      |

Şu imza kuralı o kadar saçma ki kural var yazı küçükse 7 satır büyükse 4 satır olacak diye üye bişey yazacak belki imzasına toplasan 250 harf anca tutar ama bide benim bu yazdığım gibi bir imza düşünün tam 7 satırıda sonuna kadar kullanıcam ve ben imzası silinenlerden daha çok yazı yazıcam bu birinci hata ikincisi ise sitede mp3 linki vs. vermek yasak neden kanuna aykırı ee ama senin mp3 adlı odan var orda dönen muhabbet te yasalara aykırı olmayacakmı? Benim amacım amacı sadece ceza vermek olan insanlara mantıklı çözümler sunmak cezayı herkes keser ama forumun daha iyi olmasını herkes sağlayamaz kolayı değil zoru seçmek lazım. Bir not: Fake nick kullanalar ceza yiyor ama fake olduğunu üye söylemezse site zaten tespit edemiyor (dinamik ip kullananlar için söylüyorum) öyleyse üye susup doğruyu söylemezse ceza da yemez yanlış mı?
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Ağustos 2006 16:14:24
      aman ha hocam. sakın bu havalarda polyester birşeyler giyipte kendini yakma. yazın pamuklu tekstil ürünlerinden başkasına bakma. aman diyim ha aksi halde mahvolursun alimallah.
      |
      |

CANON POWERSHOT A610
    • Yarbay
      2342 Mesaj
      18 Ağustos 2006 16:18:45
      kesinlikle giyme, yanarsın pişersin.

off düşünmesi bile kötü. aman aman
      |
      |

• Emekli Yönetici
      2319 Mesaj
      18 Ağustos 2006 16:20:07
      polyerter hiç bir mevsimde sağlıklı değildir.

pamuklu ürünlerin teri emebilme ve hava geçirgen özellikleri seni biraz daha rahatlatır.

polyester ürünler ise, tamamen sentetik olmasından dolayı hava geçirgenliği yoktur ve özellikle sıcaklarda sizi fazlasıyla rahatsız eder.
      |
      |

MSN : wishne@passport.com
      wishne.com.tr
    • Yarbay
      2213 Mesaj
      18 Ağustos 2006 16:27:13
      quote:

Orjinalden alıntı: WISHNE

polyerter hiç bir mevsimde sağlıklı değildir.

pamuklu ürünlerin teri emebilme ve hava geçirgen özellikleri seni biraz daha rahatlatır.

polyester ürünler ise, tamamen sentetik olmasından dolayı hava geçirgenliği yoktur ve özellikle sıcaklarda sizi fazlasıyla rahatsız eder.

işin ehli konuştu
      |
      |

Bebek ve Çocuk mobilyalarıhttps://www.2stories.com.tr
    • Yarbay
      6202 Mesaj
      18 Ağustos 2006 16:30:28 Konu Sahibi
      bakmadan aldım pamuk olup olmadığına. çok ucuzlatmışlar fiyatı. damat dan aldım üstelik..
      demek bu yüzden ucuzmuş..neyse kışın giyeriz artık
      damat gibi kaliteli firma neden %100 pamuk yapmaz anlamadım. nasıl olsa pamuktur dedik aldık. giydikten,paçaları yaptırdıktan sonra gördüm
      artık değişmezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 18 Ağustos 2006; 16:39:45 >
      |
      |

• Çavuş
      69 Mesaj
      18 Ağustos 2006 17:18:51
      olsun ya giyilir,şu anda benim üzerimdeki de polyester pantolon,ayrıca polyesterin sağlık açısından olmasa da başka açılardan pamuğa üstünlüğü de vardır. abarttıkları kadar yok ya,bişey olmuyo.
      |
      |

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
2,547
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.