Şimdi Ara

100 LwL İcin Chine Bow Yapılandırma Sorusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
15.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

100 Fire

100 cold..

Böyle yap yoksa cok pisman olursun,

11 str/1 int seklinde gidersen ve protector set giyersen kral olursun
  • Protector Set

100 Lightning
    100 Bow
    90 Cold
    65 Force
  • quote:

Orjinalden alıntı: JX

Protector Set

100 Lightning
    100 Bow
    90 Cold
    65 Force

Boyle Bir Yapılandırma Söz Konusu Bile Olamaz Mastery LwL 300 Seninki Toplamda 355 Yapıyor
  • Kesinlikle

100 Cold

100 Bow

100 Fire

Force Eu lara işlemiyor hele holy spel'li bir warrior cok rahat yer seni.
  • kasan yani oyuncuya göre degisir işler skillde degil artık itemde bitiyor . itemin saglamsa paraya kıymıssan skillerinde iyise tutamaz kimse ama skilerin iyi itemlerin kötüyse madara olursun . itemlern iyi skillerin kötüyse yine madara olursun . skill ve itemn saglam olucakki 100 e iş yapasın Oyunu iyice paraya döktüler sonuna kadar yavas yavas bıraksın millet dermis gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: sın2018

Süleyman gardaşım...
    Bowun hası Full STR olur.
    Sakın hibrit veya full ınt yapma, çok pişman olursun.
    Çin bowu açmakta ki amacın pvp mi yoksa uniq mi_?
    Eğer her ikisi için dersen;
    pvpde bladeye mama olursun, uniqte ise wizard ve xbowdan sana sıra gelmez.
    ortada bir char olur kralına gitmez yani
    tabi ki pvpde yaparsın uniqte kesersin ama tadımlık olur, doyumluk olmaz.

Sana kısaca bow charı nasıl yapılandıracağını özetliyim..
    Bow biraz maymuncuk gibidir istediğine göre şekil alır.
    Önemli olan ne istediğini bilmek..

Pvp ağırlıklı bow istersen iki tip var.
    Birincisi, Çin pvpsi için 1 numaradır Bow_Fire_Force (geleceği pill buga bağlı- (Holy Spell)wariror_cleriğe mama olur)
    ikinicisi, Hem çin hem eu pvp istersen Bow_Fire_Cold videosuda vardır meşhur http://www.youtube.com/watch?v=pCYUsiU1TEg

Uniq ağırlıklı istersen light açmanı tavsiye ederim Bow_Fire_Light

adamda lg buffları var son pvplerde ışınlanıyor(o_O) ?

• quote:

Orjinalden alıntı: mr.chucky

quote:

Orjinalden alıntı: Seytan Kobra

quote:

Orjinalden alıntı: mr.chucky

Full str
    100 fire
    100 lıght
    100 pacheon
    protector set

Protector giyerse çok fazla mag atack yer hiç tavsiye etmem.

garment giyersede çok fazla phy atak yer bende onu tavsiye etmem

Str olduğu için mag defansa phy defanstan daha fazla ihtiyacı olur STR charların...

• Ben de Bow_Cold_Force kasmayı dusunuyorum. Sizce Nasıl olur. Cold el yakması + Force ile karsı tarafı delirtmeyi ve Garment + Force Pasif Skill ile de Snow acmayı dusundum. Yorumlarınızı bekliyorum. Tek amacım pvp.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SyNeRGeNIX

Ben de Bow_Cold_Force kasmayı dusunuyorum. Sizce Nasıl olur. Cold el yakması + Force ile karsı tarafı delirtmeyi ve Garment + Force Pasif Skill ile de Snow acmayı dusundum. Yorumlarınızı bekliyorum. Tek amacım pvp.

Pill bugu olduğu için force'dan çok verim alamazsın.Ayrıca fire'daki phy atack arttırıcı bufflardan yararlanamazsın.Aege'de 1-1 hybrid pacheon-cold-force bowcu vardı.Elinde sun+7 bow vardı durmadan uniq kesiyordu ama hiç pvp alanında görmedim desem yalan olmaz.
  • quote:

quote:

Ben de Bow_Cold_Force kasmayı dusunuyorum. Sizce Nasıl olur. Cold el yakması + Force ile karsı tarafı delirtmeyi ve Garment + Force Pasif Skill ile de Snow acmayı dusundum. Yorumlarınızı bekliyorum. Tek amacım pvp.

Pill bugu olduğu için force'dan çok verim alamazsın.Ayrıca fire'daki phy atack arttırıcı bufflardan yararlanamazsın.Aege'de 1-1 hybrid pacheon-cold-force bowcu vardı.Elinde sun+7 bow vardı durmadan uniq kesiyordu ama hiç pvp alanında görmedim desem yalan olmaz.

Peki Snow Hakkında Ne Düşünüyorsun ?

• quote:

quote:

quote:

Peki Snow Hakkında Ne Düşünüyorsun ?

Snow shield olunca hele birde str olursan ölümsüz gibi olursun.Ama mp sorunu çekersin.Ayrıca force büyülerini tutturamazsan fire olmadığı için cold ile adam öldürmen çok zorlaşır.

• quote:

Orjinalden alıntı: sın2018

quote:

Orjinalden alıntı: DostDeli

Sans Artık Sinan Ben İşte Eu Charları Bundan Dolayı Seviyorum Derdi Pot Haricinde Yok

Chinelerde Sırf Karısık Eu Oncesinde Kastıgım Buildlerden Yola Cıkmayı Deniyorum

Peki Söyle Süpriz Bi Yapılandırma İcine Girsek

Bow Fire Glavie Buna da Yorum Yaparsın Pm Olarak Atayım Nasıl Olsa Charı Sonucta Satacagım :D

Eve yeni gelebildim Süleyman :D
    Blade_Bow_Fire anlarımda Glavie_Bow_Fire çok kötü olur.
    fantaziye hiç gerek yok bence
    Ben sana tek bir yapılandırma söyleyeceğim
    Şahsen ben bow kassam bu şekil kasarım
    100 Bow_ 100 Fire _ 56 light _ 44 cold
    56 lv light 18 m sıçrama demektir
    44 lv cold Snow açarsın warirorlara karşı seni çok sağlam yapar.

@_AlligatoR_
    Bow_Force_Fire geleceği pill bugun düzelmesine bağlıdır.
    Ksro serverlarında geçen bir gezinti yaptım, 100 lv max olduğunu zaten biliyorsunuz.Ordaki özellikler aynen bize gelecektir.
    Forceye geleceği söylenen stun skilli gelmiyor forceciler için kötü oldu.
    10 lv pill ksroda yok büyük ihtimal bizdede olmayacak bu forceciler için iyi haber.
    Pill bugda düzelirse, Bow_Force (çinliler arasındaki) Pvplerde süper bir konuma yükselicektir.
    Ama blade_force kadar süper olamaz.

Ben şahsen force char kassam Blade_Force_Fire kasarım
    Tabi kasmadan önce beklerim pill bug düzelirse kasarım.
    Diyelim pill bug düzeldi ve blade nasıl kasılır 100 levele kadar_?
    önce ong farm ile 1.2m sp kasarım
    sonra bow skillerinden strong ve antidevil açarım 100 lv kadar bow ile kasarım
    100 olunca bowu silerim bladeyi açarım
    100 blade 100 fire 100 force _ FullFarm charı en kısa böyle kasabilrisiniz.

Force charların en kötü yanları ise;
    Full str eu(Cleric) charlara çok kolay mama olmaları, hiç bir debuffları işlemez.Cold olmadığı için kıyafeti pro bile olsa kolayca yatar.
    Defansı çok düşük olduğu için bow_force yerine blade_force bana daha mantıklı geliyor.

Blade char job ve pvplerde en iyidir, ama bellirli bir süre sonra sıkabilir
    Bow ise job,pvp,uniq,kale savaşı gibi her türlü aksiyona çabuk uyum sağlayan bir char olduğu içindir ki
    Silkroad oyuncuları tarafından çok sevilir.
    Ama dediğim gibi kralına gitmez
    Elinizde Sun bow warsa o zman kralına bile gider o ayrı mesele
    100 lvde en kıymetli sun silah hangisi diye sorsalar kesin cevap Çin bow olur.

full int cold-light-force charımla hem blade-force-fire hemde pacheon-force-fire charlarını yatırdım. hemde hiç ölmeden üst üste kaç kez.

ayrıca bende cold olduğundan ve prot giydiğimden eu str charlara mama falan olmuyordum. warriora skill atmadan 1.5dk dayandıktan sonrası kolay. Ki warriorada forcedeki ilk iki buffı attınmı attack rating azalıyor normalden biraz daha az vuruyor sana. skinler ve bless bitincede çok sağlam bi char değilse rahat kesebiliyorum.

pill bugu hakkında haklısın ama forcedeki bazı tespitlerinin yanlış olduğunu düşünüyorum. 90lv force charla oynadınmı bunuda bilmiyorum

• Hocam bana kalırsa (ki benim yapacağım) 100 pacheon 100 fire 80 light 20 cold. 20 cold olmasının nedeni yüzde 20 snowu var buda demekdirki adam sana 10 k vuruyorsa 8 k vurucak ki 2k bazen hayatını kurtarabiliyor... lightın zaten 80den sonra gözle görülür bi güç kazandırdığı yok bize... Bu dediğim yapılandırma fortress war +guild warlarda çok işine yarar unique kesmelerdede işine yarar... Pvpde teke tekde zaten senin taktiklerine kalmış birşey bu... Phy açığını kapatmak istersen protector giyebilirsin... Msleklerde-guild savaşlarında-kale savaşlarında-uniqlerde zaten phy açığını clericler kapatabilir senin... Ben böyle düşünüyorum yapılandırma budur pvpde yamuk çıkarabilir ama diğer hepsinde kazançlı çıkarsın pvpyide kendi taktiklerinle yaparsın allah ne verdiyse saldırmakla pvp olmaz zaten...
  • 100 Pacheon
    100 Cold
    100 Fire
    seti kendi seçsin(çünkü konuşmalarda bi kaç tartışma sayılmıycak şeler var xD) ama garment tavsiyem Ve çoğu kişi light dio ama light magic vuruşu biraz yükseltiyo uniqlerde işe yarar ama int olmadığından baya bi değişiklikte olmaz
  • sp li charmı daha iyi kasılır sp si charmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _pasive_

sp li charmı daha iyi kasılır sp si charmı ?

0 gapta hiç sp kasmamaya çalışarak kasarsın %100 ex gelir lw ine göre ama 100 lw deyken skillerin max 70 lw de olur ve 0 gapta sp kasmak acayip zordur.
  • full str yap 48 cold 52 light 100 fire 100 pacheon yap çok spde istemez
  • quote:

Orjinalden alıntı: afsdfas

Hocam bana kalırsa (ki benim yapacağım) 100 pacheon 100 fire 80 light 20 cold. 20 cold olmasının nedeni yüzde 20 snowu var buda demekdirki adam sana 10 k vuruyorsa 8 k vurucak ki 2k bazen hayatını kurtarabiliyor... lightın zaten 80den sonra gözle görülür bi güç kazandırdığı yok bize... Bu dediğim yapılandırma fortress war +guild warlarda çok işine yarar unique kesmelerdede işine yarar... Pvpde teke tekde zaten senin taktiklerine kalmış birşey bu... Phy açığını kapatmak istersen protector giyebilirsin... Msleklerde-guild savaşlarında-kale savaşlarında-uniqlerde zaten phy açığını clericler kapatabilir senin... Ben böyle düşünüyorum yapılandırma budur pvpde yamuk çıkarabilir ama diğer hepsinde kazançlı çıkarsın pvpyide kendi taktiklerinle yaparsın allah ne verdiyse saldırmakla pvp olmaz zaten...

Ben de sana katılıyorum. Bu build 100fire/100pacheon/100light buildinden daha mantıklı. Hem sp'den kazanç var hem de %20 ekstra defans var. Light'tan kaybettiğin fazla birşey yok.Ayrıca full str olduğu için daha güçlü bir snow shield mp sıkıntısı yaratır.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.