Şimdi Ara

100 gold legendary açıldı :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan acayip sevinçliyim..150 gold yapıp arenaya mı girsem yoksa destek alıp açmak arasında kalmıştım deste aldım..iyikide almışım

not:ragnaros da 100 goldluk deste ile çıkmıştı.

100 gold legendary açıldı :D

yanlız alexstrasza'yı nasıl kullanıcam ? canı 15 den azken mi çok ken mi ?

• kittyMiE kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun da çok işe yarayan bir legend değil alex
  • bir kere gelmişti karşıma ne olduğunu anlıyamamıştım.. 15 damage az değil
  • Rakibinin canı 15ten yukarıysa atarsın, ama şöyle bir taktikte yapabilirsin.Diyelim ki senin canın 5 kalmış, rakibin canı da 15'ten az ya da o civarlarda, o zaman kendine at, canın 15'e yükselsin.

Kartla ilgili yanlış anlaşılma olmasın, 15 hasar vermiyor, canı 15'e çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Roshi -- 4 Ocak 2014; 15:04:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyMiE

bir kere gelmişti karşıma ne olduğunu anlıyamamıştım.. 15 damage az değil

Kart 15 damage vurmuyor, canı 15 e çekiyor. 9.turnde adamın canını 15e çekemediysen zaten kaybediyorsun demektir o yüzden bu kartın işe yaradığı durum sayısı çok az :D
  • öyle deme cins türden paladinlere karşı iyi olabilir + 8/8 lik kart iyi iyi olumlu düşün :D
  • ysera favori legendary cidden belki de oyundaki en iyi kart. bu arada acayip şanslıymışsın.
  • Bende 3 tane var legend oyuna başlayalı 20 gün falan olacak, 3 legend; ragnaros 100lük pack'ten çıktı, ysera kendim dustladım ve sonra olarak golden gelbin çıktı ayrıca alex pek kullanışlı bi legend değil, yerinde olsam eğer 800 dustum varsa veya yapabilirsem onuda dustlamak olurdu yeni bir legend için
  • 1600 istemiyor mu legendary kartlar ?

ysera tam olarak ne özelliği var ?
  • Ysera op,bana nozdormu gold çıktı onu disenchant edip ysera yaptım Ysera her tur bir dream card veriyor. Birkaç türde dream card var. Minion da olabilir,buff aoe damage falan filan. Ne lazımsa geliyor ysera sayesinde
  • legendary cikma sansi yaklasik 20 pack de bir... Yani oldukca sanslisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 5 Ocak 2014; 0:24:54 >
  • Banda 100 lük paketten lord jaraxxus çıkmıştı
  • 100 golda aldığımız deste ile arenaya girip 1 galibiyet ya da full galibiyetle aldığımız deste arasında fark var mı? Yani hepsinde şansa bağlı rastgele mi yoksa değişiyor mu deste geldiği yere göre?
  • tamamen sans
  • quote:

1600 istemiyor mu legendary kartlar ?

Ysera; statları 4-12 legendary bi kart, özelliği daha doğrusu özellikleri var, 5tane şöyle ki; Emerald Drake; 4 manaya 7-6 bi dragon çıkartabiliyor bana sorarsan bu op, Nightmare; 0 manaya seçtiğin bir miniona gelecek turn'de öldürmek üzere +5/+5 ekliyor, Ysera Awakens; 2 manaya sen dahil bütün minion ve oyunculara 5 damage vuruyor ysera eğer yerdeyse o spell ysera'ya etki etmiyor, Dream; 0 manaya seçitğin bi kartı sahibinin eline geri yolluyor (mesela +5/+5 ekleyip vuracağını vurup sonra tekrar eline alıp, tekrar yere atmak bayağı sıkıntı veriyor) son olarak Laughing Sister; 3-5 statlarına sahip bri minion, spell ve hero powerlar tarafından hedeflenemiyor, bana sorarsan craftlamaya değecek bir kaç tane legendary karttan biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheB0SS -- 7 Ocak 2014; 15:09:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheB0SS

quote:

Ysera; statları 4-12 legendary bi kart, özelliği daha doğrusu özellikleri var, 5tane şöyle ki; Emerald Drake; 4 manaya 7-6 bi dragon çıkartabiliyor bana sorarsan bu op, Nightmare; 0 manaya seçtiğin bir miniona gelecek turn'de öldürmek üzere +5/+5 ekliyor, Ysera Awakens; 2 manaya sen dahil bütün minion ve oyunculara 5 damage vuruyor ysera eğer yerdeyse o spell ysera'ya etki etmiyor, Dream; 0 manaya seçitğin bi kartı sahibinin eline geri yolluyor (mesela +5/+5 ekleyip vuracağını vurup sonra tekrar eline alıp, tekrar yere atmak bayağı sıkıntı veriyor) son olarak Laughing Sister; 3-5 statlarına sahip bri minion, spell ve hero powerlar tarafından hedeflenemiyor, bana sorarsan craftlamaya değecek bir kaç tane legendary karttan biri.

dostum direk ekran goruntusunu koyar misin.. yada uzerinde yazani yazar misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

quote:

Orijinalden alıntı: TheB0SS

quote:

dostum direk ekran goruntusunu koyar misin.. yada uzerinde yazani yazar misin?

http://hydra-media.cursecdn.com/hearthstone.gamepedia.com/1/18/Ysera.png

• sagol dostum.. bu kart uretmeye deger mi? birde all class mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

sagol dostum.. bu kart uretmeye deger mi? birde all class mi?

All class ve kesinlikle değer. Ama elinde yoksa Sylvanas'a öncelik ver derim.
  • Ysera var bende ama kullanmiyorum rank 5 deyim suan zaten 9 manaya gelinceye kadar oyun bitmis veya bitmek uzere oluyor. Bana gore en guclu ve her destede olmasi gereken legendary sylvanas. Rank 10a kadar ysera ile geldim fakat asagisina yemiyor cunku 10-5 arasi rush deck kayniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.