Şimdi Ara

100/20 GG Konusu Kural Dışı Olması Sebebiyle Silinmiş Aslı Nedir (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
3.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forum akbank 50/25 chippara ile ilgili konuyuda silmişti neye göre siliyolar açıklama yok bişey yok unutmasınlar forumu forum yapan üyelerdir kendilerini çok yukarda görmesinler çakılırlar yere ansızın
  • quote:

Orijinalden alıntı: messevim

Şuana kadar gitti gidiyor üzerinden birçok alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım ama bu son davranışları hiç etik değildi.

Bugün ikindin alışveriş yapacaktım akşama erteledim . Az önce baktım kupon yok.

Baba akü yok
  • Muhatap olanlar ne kadar kaliteli(!) bir firma ile muhatap olduklarını zaten biliyorlardı, şimdi herkes görmüş oldu.
  • vay arkadaş çeki almışlar ya la

ama öngörüsü yüksek bir arkadaş çekleri kullanın gg silecek deöişti geceden
  • Bedava indirim çekini görünce;
    100/20 GG Konusu Kural Dışı Olması Sebebiyle Silinmiş Aslı Nedir

böyle .aayvan gibi şeyedince kaçınılmaz olarak;

• Hocam ggidiyor calisanlari da forumu illaki takip ediyordur. Onlarin sikayetiyle silinmistir. Ama sizin konunuzda kural disi durum yok. Facebookdan kendi link vermis site. Siz de onu paylastiniz. (İki cekim de patladi bu arada)
  • İndirim çekim neden hesabımdan silindi diye sordum. Gelen cevap bu.

• Biri yazmıştı da inanmamıştık
    "Benim tanıdığım Gittigidiyor bu çekleri siler" diye.
  • Bundan sonra dünya tersine dönse tek site GG kalsa bir daha alışveriş yapmam. Tüm platformlarda bir düşmanları var artık.
  • Hepiniz Facebook sayfasına yorum atın anlasınlar. En azından memleket bunların ne olduğunu görsün. Ben ilk yorumu yaptım. Birazdan değerlendirme yapıp ağzıma ne gelirse yazacağım onu silemiyorlar.
  • suatin kullanıcısına yanıt
    edit. ilk başta katılmıştım fakat. tikli sayfa olduğu için yorum yapılmıyor lanet olası aşağılık odun kafalı adamlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smclk89 -- 7 Ocak 2017; 0:41:44 >
  • Gittigidiyor zaten silecekti. Ben bir adet aldım ama forumdakiler insanlık yapmıyor. Kaç bin çek gitti sanırım dün

Adam bugün çek takasta 2 liraya satıyor. Forum kullanıcısıyla yönetimiyle tam işkence oldu.

Eskiden her şeye yazardım, paylaşırdım.

15 gün önce ceza aldım. Neden ceza aldım dedim, hakaret etmişsin dediler. Ne hakaret etmişim dedim cevap yok. Cevabın yanında silinen mesajımda yok.

Gittidiyor iyi yapmış abi, bu insanlara inan fazla. Ben senelerdir diye diye dilimde tüy bitti.

Fazla abanırsanız, müşteri hizmetlerine arayıp sorarsanız kampanya biter arkadaşlar. Kısa ve net

10 bin çek yüklendiyse 7 bini satmak için yüklendi 2900 tanesi belki lazım olur diye yüklendi. Ben dahil buraya yazan kimse ihtiyaç için yüklemedi. Ki daha olayın misafir boyuta var. Sayı astronomik çıkabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Gittigidiyor zaten silecekti. Ben bir adet aldım ama forumdakiler insanlık yapmıyor. Kaç bin çek gitti sanırım dün

Adam bugün çek takasta 2 liraya satıyor. Forum kullanıcısıyla yönetimiyle tam işkence oldu.

Eskiden her şeye yazardım, paylaşırdım.

15 gün önce ceza aldım. Neden ceza aldım dedim, hakaret etmişsin dediler. Ne hakaret etmişim dedim cevap yok. Cevabın yanında silinen mesajımda yok.

Gittidiyor iyi yapmış abi, bu insanlara inan fazla. Ben senelerdir diye diye dilimde tüy bitti.

Fazla abanırsanız, müşteri hizmetlerine arayıp sorarsanız kampanya biter arkadaşlar. Kısa ve net

10 bin çek yüklendiyse 7 bini satmak için yüklendi 2900 tanesi belki lazım olur diye yüklendi. Ben dahil buraya yazan kimse ihtiyaç için yüklemedi. Ki daha olayın misafir boyuta var. Sayı astronomik çıkabilir

Hocam senin ceza benimde dikkatimi çekti
    Bu konuyu boş bırakma
    Admin sevmeyenler klubünde yazalım
    İmzamda var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana da aynı cevabı vermişler

quote:

Merhaba,

Kampanya tanımlanmasında teknik bir arıza oluşmuştur. Bu nedenle alıcılarımızı mağdur etmemek adına kampanya sonlandırılmıştır. Yeni ve avantajlı kampanyalarımız olduğunda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

İyi günler dilerim.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
    GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Süleyman

Alıcı mağdur olmasın diyemiş. Ulan asıl silerek mağdur ettin beni daha ne olsun
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    İdeolojileri kafalarını karıştırmış.

Ben apolitik biriyim, forumda hiç siyasi olaylara girmezdim. Girdim pes dedim! Bu kadar beklemiyordum, aşırı şekilde ideoloji kayırma var.

Neyse ben pek sansasyonlara gelemiyorum yoksa gözüm dönüyor. Gözüm forumuda görmez, üyeliğide görmez. Ne şeytanı an, nede besmele çek!
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

İdeolojileri kafalarını karıştırmış.

Ben apolitik biriyim, forumda hiç siyasi olaylara girmezdim. Girdim pes dedim! Bu kadar beklemiyordum, aşırı şekilde ideoloji kayırma var.

Neyse ben pek sansasyonlara gelemiyorum yoksa gözüm dönüyor. Gözüm forumuda görmez, üyeliğide görmez. Ne şeytanı an, nede besmele çek!

Şeytan ve Besmele ?
    Bunu yanlış öğrenmiş olabilir misin ?.
    Neyse konu sapmasın.

• Haklısın argo örnek verecektim bunu yazayım dedim onuda yanlış yazmışım. Alıntılamışsın düzeltemeyeceğim artık buda gelecek nesillere atasözü olarak benden hediye olsun
  • Yahu her konuya yok millet cok aldı. Yok satmak ıcın bı ton aldı dıye aglayıp sızlıyanlar var malesef.

Yahu fırmanın seyınde ne olsun bu konu. Adam kazancına Bakar.

Adam bu 10000 cek dagıtıyor.

Amacı ne 10000 tane alışveriş olsun

Laf olsun 10000 tane dağıttım demek için dağıtmıyor

7000 bını cek satmak ıcın.3000 ıhtıyac ıcın alanlar olsun

3000 nın 2000 nı alısverıs yapsın.

7000 nın de 2000 nı alışverişe dönüşsün

Gg için sorun nedir

10000 dagıttım 4000 alışveriş

Nıye az

Bazı kişiler cok alıyor

Almak isteyene cek kalmıyor

Bu sebepten benım alışverişim dusuk kalıyor

Cozum ne

Cok alanın uyelıgını iptal et

Pekı gg ne yapıyor

Butun ceklerı ıptal edıyor

Sebebı ne bu lınkten alınan cek mıktarı ongorulenden fazla oldu. Bu da zarar demek olacaktı. Ha bu sayı 20 tane alandan degıl. Herkes 1 tane bıle alsa. Face reklamına ayrılan kotayı gecıyordu. Sebebı bu.

Cıkıp yok mh aradılar yok cok aldılar dıye saçmalamayın

Pekı n11 nıye dert etmiyor mılletın 100 lerce almasını.

Adamı ayırdıgı cekın cogunu alışverişe çeviriyor

O sebepten sen almışın satmısın mesele degıl.

Bu yorumlar her banka kampanyasında her cek te yapılır.

Bu fırmaların yonetıcıletı gerızekalı da bız mı uyandırıyoruz.

Yapmayın Allah askına.

Adamlar amacına ulaşıp para kazandıktan sonra seyınde mı sankı senin yok ısın kolayını bulmusun arka kapısını bulmusun

• Umarım kuponu kullananların alışverişi iptal olmamıştır.
  • _MedicuS_ kullanıcısına yanıt
    Dostum tüm samimiyetimle söylüyorum bu firmaların yöneticileri geri zekalı. Öyle şeyler gördüm ki, öyle şeyler gördüm ki durumlarını ifade edebilecek tek tabir bu. Şurada sana onlarca örnek yazarım, bir başkası gelir o da onlarca ayrı olay yazar.

Dediklerini ben yazmıştım

Ben tüketicinin yanındayım her daim. Gittigidiyor bug bırakmış istemeden işin gerçeği, bu onları yine haklı çıkarmaz.

10-15 hesap alıp satmaya çalışmak çekler iptal olunca mağdur edebiyatı yapmak nedir? Sen bunları de bana ya da 10-20 lira için kendi kendine satış yapmak sonra hesabı kapanınca isyan etmek nedir?

Bak dediklerimi çok eskiden bende yaptım. Öğrenci kardeşlerimiz var anlıyorum onları ama şeriatın kestiği parmak acımaz.

Şu forumda tamamen ücretsiz diye 50 ayrı hesap açıp, 50 side gelmeyince ve satıcı sadece bir adet alımlara gönderince ağlayan insanlar gördüm.

Ayrıca gittigidiyorun kampanyadan kazancı yok. Aldığı komisyonlar belli.

Eleştirme demiyorum ama herkesi eleştir

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.