Şimdi Ara

10 sene sonra hesaptan çekilen ceza. SS ve sinir harbi içerir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu sahibindeki zekaya bakın sanki hapise düşmüş suçlu gibi af kesin çıkar hesabı ödemeyi yapmamış. Bankaya borcu olupta ödemeyeni banka yıllar sonra siliyor mu? Tabii ki hayır aksine faiz bindiriyor. Senin borcunu silmeleri gibi bir beklentiye girmen bile saçmalık ötesi. İyi olmuş 1500₺ nin gitmesine sana ders olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Konu sahibindeki zekaya bakın sanki hapise düşmüş suçlu gibi af kesin çıkar hesabı ödemeyi yapmamış. Bankaya borcu olupta ödemeyeni banka yıllar sonra siliyor mu? Tabii ki hayır aksine faiz bindiriyor. Senin borcunu silmeleri gibi bir beklentiye girmen bile saçmalık ötesi. İyi olmuş 1500₺ nin gitmesine sana ders olsun.
    Hocam gundemi pek takip etmiyorsunuz galiba develt kendine vergi borcu olanlarin borcunu bile sildi.
  • Kimse hesabından çekmemiş EFT yoluyla kendin yollamışsım bu 1. 2.si de dosya takipli yani icralık olmuşsun, haberim yoltu muhabbeti gerçekçi değil. Özetle icralık olduğun borcun cezasını kendi rızanla ödemişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet de iyi olmus falan demis. Zor bi zamaninizda sizin de kosede kalan paraniza cokerler umarim.
    Anlattigi dogruysa adamin parasini gasp etmisler resmen. O zaman kimseye ceza gelmesin olan parasina el konunca farketsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kişinin rızası olmadan para çekilebiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben artık her şeyi normal karşılıyorum. Böyle durumları görünce aklıma tek bir cümle geliyor: BURASI TÜRKİYE...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoğanGörünümlüToros

Millet de iyi olmus falan demis. Zor bi zamaninizda sizin de kosede kalan paraniza cokerler umarim.
    Anlattigi dogruysa adamin parasini gasp etmisler resmen. O zaman kimseye ceza gelmesin olan parasina el konunca farketsin.
    Büyüklük bende kalsın yazmayayım dedim ama içimden geçenleri yazmışsınız teşekkür ederim.

Hatta bir tanesi yukarda zekaya bakın gibi birşey yazıp terbiyesizliğini göstermiş. Ülkede herşey mükemmelmiş gibi doğrucu davut kesilmişler. Bu doğru olan umarım onların başınada gelir ve o zaman anlarlar.

Burada yardım istedik ama ne kadar “hater” varsa gelmiş. Başkalarının mağduriyetinden keyif alan insanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 24 Ocak 2019; 19:4:28 >
  • Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Önce bloke koydular. Sonra noluyoruz derken çekmişler. Yani evet. Bende ilk defa böyle birşeyşe karşılaştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Konu sahibindeki zekaya bakın sanki hapise düşmüş suçlu gibi af kesin çıkar hesabı ödemeyi yapmamış. Bankaya borcu olupta ödemeyeni banka yıllar sonra siliyor mu? Tabii ki hayır aksine faiz bindiriyor. Senin borcunu silmeleri gibi bir beklentiye girmen bile saçmalık ötesi. İyi olmuş 1500₺ nin gitmesine sana ders olsun.
    Rica ediyorum. Saygı sınırlarını aşmayalım. Yüzyüze değiliz diye bu tarz konuşmanız doğru mu?

Benim zekama laf edip ders veriyorsunuz ama sizin zekanıza göre de hapse giren suçluya af çıkması normal ama trafik cezasına af çıkması çok anormal bir durum öylemi mi?

• Konu sahibi arkadaşa katılıyorum. 10 senedir nerde bu hesap?

• nemesis kullanıcısına yanıt
    Buram buram cehalet

• Bunu Digiturk de yapıyordu bi ara, kapattirdiktan 5 sene sonra avukatları aradı, icraya gidiyoruz izleyip odemediginiz bir maç için dedi. Dedim acil git, yerim yurdum, cep telefonum, e-mail adresim var. 7 sene faiz işletip, avukata verip borcun artmasını mi bekledin. Ceo'ya şikayet ettim, bin bir özür, rica paket hediye edelim vs. Istemedim tabi.

• Zaman aşımı 5 yıl. Sen duble yapınca devletede para lazım olunca senin 10 yılı es görmezden gelmiş olabilirler. Malum köprü geçiş garantileri için kaynak lazım?

• biz de safız zamanında ödüyoruz değil mi cezamızı? tek uyanık sensin ya.. iyi olmuş üzülmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

biz de safız zamanında ödüyoruz değil mi cezamızı? tek uyanık sensin ya.. iyi olmuş üzülmedim.
    Teşekkürler.

• Ceza/ vergi affi yapıldıktan sonra devlet uzlasma saglanmayan alacaklarini en kisa surede almak icin normalde isletmedigi icra vs. proesdurlerini isletir.

Sizin on sene iyi gitmiş, ben yazilan cezanin tebligini bekliyordum %25 indirimli odemek icin, teblig gelmeden faize girmişti.

• nemesis kullanıcısına yanıt
    e-Haciz denen işlem uygulanmış gibi görünmekte çünkü ceza "takipli" hale geçmiş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.