Şimdi Ara

10 Saniyede Nasıl Adam Dövülür ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
14
Favori
52.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En ii savunma ve felsefe kaçmaktır yani erkekliğin %90 ı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kafeinn

5 saniyede de adam dövülür ne yani. Toyotasa kriko do tekniği ile.

ama onun için önce toyotanın olması lazım
  • yaaw bi kaç adam toplarızz sanki ne war ???
  • Bu cinliler madem bu kadar güzel dövüs sanatları biliyorlarlardı neden zamnında bizle bas edmediler bunlar bos isler
  • senin konuşma tarzın bir sporcuya yakışmamış hiçbir spor hikaye değildir bunu unutma
  • Bende tüm savaş sanatları ve tüm savaş sanatı emekçileri önünde saygıyla eğildiğimi belirtmek isterim. Adı ne olursa olsun hepsine saygı duyduğumu ve hiçbirini küçük görmediğimi belirtmek isterim...

Klasik kung fu dan , taekwondoya karateden judo aikidoya vs tüm sanatlar iyi uygulandığı taktirde etkilidir... Kötü savaş sanatı yoktur , kötü savaş sanatçısı vardır...

Benim sadece demek istediğim günümüzün şartlarında ve sokakların kuralsızlığında "bence" en iyi seçenek wing tsun kuen kung fu dur..

Savaş Sanatlarıyla uğraşan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim...

quote:

Orjinalden alıntı: THUNDERBIRD

senin konuşma tarzın bir sporcuya yakışmamış hiçbir spor hikaye değildir bunu unutma

• Ayrıca Konu hakkında daha iyi bir fikir edinebilmek için Sifu Cemil Uylukçu nun Ebmas tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

http://www.ebmas-tr.net/Multimedya/tanitim/EBMAS-TURKEY1024-HIGHQUALITY.wmv

10 Saniyede Nasıl Adam Dövülür ?

Wing Tsun Ebmas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düttürüleyla -- 27 Ağustos 2006; 20:01:44 >

• dostum şu wingtusunu herzaman öğrenmek istemişimdir bu arada İSTANBUL/KARTAL da oturuyorum
  • İstanbul / Bahçelievler'de oturuyorum. şubeleri bu çevrede mevcut mu acaba?
  • hortlamış konu
  • 6 ay aikidoya gidip bişey öğrendiğini mi sandın

• Bu tarz sporlara(ya da ne deniliosa) adam dövebilmek için gidipte sonradan hüsrana uğrayan çok gördüm, ondan bunu öğrenicem sonra bni tutamazlar diye bir düşünceyle bu işlere girişmeyin derim. spor hobi olarak bakılırsa güzel, bn bunu yapayım şöle adam dövecem böle adam dövecem diyen fazla film izlemiş ve etkisinde kalmştır bnce.

Tamamen profesyonel olmadıktan sonra fiziğiniz el verdiği ölçüde bir yere kadar etkili olabilceği kanısındayım bu tarz şeylerin.

Ama kendinize güven geleceği kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cdmpf -- 3 Haziran 2009; 21:27:34 >
  • Hacı bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama youtube da videoları izledım karşılıklı yapıyorlar. Birbirlerini blokluyorlar hızlı hızlı hareketler vs yapıyorlar. Tamam iyi görünüyor ama sanki tekme tokat dalan birisi bunu bu hareketleri yapamadan döver gibi? Ya da bana öyle geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalheadjm

Hacı bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama youtube da videoları izledım karşılıklı yapıyorlar. Birbirlerini blokluyorlar hızlı hızlı hareketler vs yapıyorlar. Tamam iyi görünüyor ama sanki tekme tokat dalan birisi bunu bu hareketleri yapamadan döver gibi? Ya da bana öyle geliyor.

göstermek için yavaş yapıyorlar
  • utube link i varsa pm atarmısınız
  • henüz capoeiradan daha güzel bi sanat gormedim iyiki gittim eğitimini aldım hayatımda verdiğim en doru kararlardan biriydi
  • ip manı mi izledin dicektim ama konu 2006 nin
  • aldım verdim ben seni yedim yapıyo bunlar çocuk gibi.

Gerçekte pek bir işe yarayacağını zannetmiyorum

Hayalara vur kaç, suratına balgam at Edwırd stye daha iyi bundan
  • up
  • tam okumadım yazıları ama gerçekten başlık güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_dn -- 7 Haziran 2009; 4:15:02 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.