Şimdi Ara

10 Lu Oto Sigorta Kargo dahil 1,5 TL - HB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
4.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeroDreams

Alıyosunuz da bu mini boy normal boylara uymaz

son anda farkettim 3 paket alıyordum vazgeçtim çogu araca uymaz gençler
  • İptal etmezlerse çok iyi oldu 4 paket sip verdim 3 tane uçan teneke var sürekli lazım oluyordu

Haber veren arkadaşa teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 206 normal boy sanırım kitapçığına ulaştım şimdi iptal etsemmi 1.50 lira için uğraşmasam gelsemi diyorum.
  • Ulen 2 ay önce bizim elektrikçi tanesi 1tl ye kitlemişti :) Neyse helal olsun dükkan işletiyor sonuçta..

Bunlar ufak dikkat edin. Fiesta gibi araçlarda ufak misal, normalleri var büyük araçlar için.

Bunların boyutu 10-25kuruş arası.
    Büyüklerin boyutu 25-50kuruş arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

Peugeot 206 normal boy sanırım kitapçığına ulaştım şimdi iptal etsemmi 1.50 lira için uğraşmasam gelsemi diyorum.

Nette aradım sizin araçta hem ufaklar hem büyükler var ufaklar çoğunlukta ama dursun siparişiniz. Çoğu 10-15 ama..

Aliexpressden söyleseniz daha mantıklı..

10 Lu Oto Sigorta Kargo dahil 1,5 TL - HB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 26 Nisan 2017; 23:14:53 >

• Aeabayı al ben sana hediye alırım bunu

• Yarın ki çikolata parasına sigorta aldık puhaha

Ne edeceksek bunu ; )

Dursun ; /

• Teşekkür ederim, 2 adet aldım.
  • bir sıcak fırsatcı olarak hemen sepete attım
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    10 tane yeter bence şimdi fazla ölücülük yapıpta 5 lira vermeyek
  • Beyler abartmayin derim. 2010 da aldim bilmem kacli sigorta. 3 tane ya kullandim ya kullanmadim. Hadi 5 olsun. Geri kalanlar hala duruyor. Allah bilir simdiki arabaya olmaz da onlar.

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Bazı kişilerde 6-7 tane 10 luk kullanılıyor veya 4-5 tane 15 lik o zaman bir işe yaramıyor bu alınan o sebeple onu önerdim.
    tüpün sigortası falan atarsa bulunsun diye aldım zaten baska seylerde alıyodum yanına atıverdim
    Tesekkurler cevap icin iptal etmiyecegim siparisi mutlaka bir yerde lazim olur. Gelecekmi siparis oda net degil ya bekleyelim bakalim..

• bu sigortaları almışsınız ama çok fazla kullanamazsınız. bana en çok lazım olanı silecek motorunun sigortası. kışın cam suyu donarsa , dalgınlıkla cam temizleme için suyu sıktırdığınız anda sigorta gidiyor. benim araçta da o sigorta normal boy, diğer birçok sigorta gibi
  • eraysgt kullanıcısına yanıt
    diğer konuda hakaret etmişsin ,konu kilitlendiği için cevap veremedim
    hem buradan faydalanıp ,hemde üyelere hakaret etmeye utanmuyor musun ?
    diyeceğim ama zannetmem

neyse diğer arkadaş orada sana güzel cevap vermiş ama eksik olmuş
    o zıkkım demiş ama ondan daha kötüsü zakkum olayı var ,bir araştır istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turqie

https://www.google.com.tr/search?q=site:hepsiburada.com&hl=tr&tbs=sbi:AMhZZivYVlltHZNi6fuo1vsM6hTIK3IAAobWi3k5fJfmMgfDh6jyxhWlQHvBEAni-rudC61E6hID41iTZ5Uno9xeWGrXuNN2m3FjSJbUy8qmDE7Gl_1zgNPmx1whDzHxo6PKn4pvvSG2uPGy-hcdi0oy0PZ9pWVCY8SXI7JODKbOZVj9Vzb9dz2Ky_1XKJr-RjMLA-l0Enwr3_185ya34rxp5amNfyaGiS_1exCHUiRYoQos3RdguwNk4G6IKsQ37sqyog1l6LlyU1Sv157VWkBUXeg9eEcg4G1_1H4tNdpDoDKybR9safMlkaMLdO4PbI_17nZ47hRP_1gAyxmCd5Vr2AFn0D1AfZEP1xbSONcF1JY3h0C_1Km1hk95Bz8b6Pw879ewtsfbpYCRubLzu_1mUlEdNNPCdqqjJKcfK0A3l6dNmDChCtw5S7yiycgmImVxOZUj5d2sXVefW8JTbBOJXAqwCwHWRGCNS6_1DMhzcss3gnpQRLeh9Br5i-aOb_1wOzdNFkmUy0GlrVdrQKksgYKFivnI7WF4KTCmDrZX9XvPTxnXGtQKO1R6a2ZCXGAnBj8G5y1N8y8iGm_14U_1wS8E-LzcjPAMJRIOxNw8y8hAt98hMRIGjTxu2pcCABi-7kjOCQRfc5NHT2rjapt_1WantCsku09s-6Lhc4z9l4o7JJwwNW4s9tbaP8-MaNfGl_1YEIdDDXW-0HRZ_1lKNt11C_1DqKnEM9fJACqWFQ3vtPwviPA3BQrYVXjxKiG9QfsU7zpwWOoZyx45Dui504akPc-SF9uJwQB_1t4BCvAJ4zLggmen3gD10-VituYpIrFSrB23GUJ--EoCJ5flhYZvFMybLE6sM2ARPze4BYr8kTb-d_1uebm7DPGOL2SGD1OZ5gV3LanazWkRJmbcy1f4XxNJjaZRJHfWiLzrbfgDmMehuyB-go2SL7nT2Svnm4z5LB-0KL-oFKJW-T-PVC0bredBxXqTd_1TxZ4dNPkmo2xPsQ&ei=bA0BWdONHISsUZ3PhuAH&start=0&sa=N&biw=1920&bih=888#spf=1

:)
     10 Lu Oto Sigorta Kargo dahil 1,5 TL - HB

bu simgeyi Google görsellerde arattım... Fiyata göre dizilemiyor ama.
    Bildiğim kadarıyla hepsiburada.com 'un kendi içinde ücretsiz kargo olan ürünleri listelemek mümkün olmuyor.
    burada en azından ürün isimlerinden seçilebilir.

Aradığınız bu sanırım
    http://www.hepsiburada.com/kargo-bedavalar?siralama=artanfiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler. Hesaplı oldu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.