Şimdi Ara

10 bin TL civarı araba tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, yaklaşık 5 yıldır Skoda Formani'miz vardı onu biraz daha iyi birşeyle değiştirmek için sattık. Şu an için 10 bin tl civarında düşünüyoruz, bize uygun olan Skoda Felicia var, onu düşünüyoruz. Sizin tavsiye edebileceğiniz başka neler var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnn -- 28 Eylül 2010; 19:27:30 >

• Mazda 323
  • Yanlışlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnn -- 28 Eylül 2010; 19:26:53 >
  • fiat marea elx
  • Haftada en az bir tane 10 bin tl civarı otomobil tavsitesi konusu acılır. En azından bir kaç tanesini incelemenı tavsiye ederim.
  • hocam vazgecme sen feliden , bende favodan feliye geçenlerdenim süpe rahat arac feli favo ile kıyaslama , yeni yüz bulmaya bak birtane dayanıklılık ve bakım gideri mininmum bir arac.

skoda felicia tavsiye eder misiniz bir konu var skoda kısmında onu incele bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Mazda 323

aynen katılıyorum familya serisi gayet güzel ve oturaklı araçlar bu fiyata
  • valla o fiyata carismalar var.japon kalitesi ve sorunsuzlugu ön planda olan bir araçtır.hatta proton 416glx ler var üstüne paran bile kalır abs,hava yastığı,klima standarttir.ve ulumotor disbrütörluğunu aldıktan sonra parça sıkıntısıda kalmadı.büyük şehirde zaten yoktu o sıkıntıda.bizim insanımız hep önyargılı olmuştur bu araca karşı.kesinlikle pişman olmazsn.satanların çoğu ya ilk sahibidir yada ikinci.memnun eder yani kullanıcısını..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 3 Ekim 2010; 18:36:32 >
  • Ben sımdı sızın dedıklerınızden yola cıkarak hem carızmalara hemde protonlara bakıyorum ancak hı bı sekılde 10000 tl ye yaklasmıyor 300000kılometrede olan araclara bıle 12 000 tl ıstıyorlarrr

yardımcı olabılır mısnızzzz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: knightofdark
    Ben sımdı sızın dedıklerınızden yola cıkarak hem carızmalara hemde protonlara bakıyorum ancak hı bı sekılde 10000 tl ye yaklasmıyor 300000kılometrede olan araclara bıle 12 000 tl ıstıyorlarrr

yardımcı olabılır mısnızzzz?

hocam sahibinden.comda 10bine carismalar var ve 150bin kmyi geçmemiş hemde.siz nereye baktınızda 300bin kmlik araçlar var acaba.fiyat aralığını ve kmyi seçin en fazla 150bin km olarak aratın görüceksnz.hatta fiyati 10750lere kadar aratın çünkü pazarlıkla 10bine zaten düşerler..proton 416glxi yabana atmayın bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnn

Merhaba, yaklaşık 5 yıldır Skoda Formani'miz vardı onu biraz daha iyi birşeyle değiştirmek için sattık. Şu an için 10 bin tl civarında düşünüyoruz, bize uygun olan Skoda Felicia var, onu düşünüyoruz. Sizin tavsiye edebileceğiniz başka neler var?

Burayı biraz daha açarsanız daha kolay yardımcı oluruz.Kaç modele kadar,hangi kasa tipi,yakıt türü ve tüketim değeri,ikinci el durumunun sizin için önemi vs. konularında beklentileriniz nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keppir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-proton-415-sahibinden-cok-temiz-99-model-415-glsi-31226475/detay

al sana temiz full bir araç,hem de cebinde 2000 lira da para kalır.

harbi 10 numara araba işte 2bintl cebinde kalır walla

• MERHABA ARKADAŞLAR

8.000 TL NAKIT PARA ILE HANGI ARAC TAVSIYE EDEBILIRSINIZ?

YANI BU PARAYA KM AZ MOTORUNDA SORUN OLMAYAN ARAC VARMIDIR BILINMEZ AMA
    TAVSIYE OGRENMEK ISTIYORUM ISTE!

NOT: DIGER MESAJLARIMDAKI ARACIMI ALDIM ALLAHA SUKURLER OLSUN
    BUNUDA ARAKADASIM ICIN ISTIYORUM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

TŞK...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.