Şimdi Ara

[ 10/16 PBE ] Zed Ulti Değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Death Mark ( R ) tooltip now reads: "Zed becomes untargetable and spawns a Living Shadow at his location. He then dashes to the target and marks them for death. After 3 seconds, the mark will trigger, dealing physical damage equal to plus 20/35/50% of all magic and physical damage dealt to the target by Zed and his shadows while the mark was active. Reactivating Death Mark during this time will cause Zed to switch positions with the Living Shadow created by Death Mark."

Waiting to see this one in game - from the looks of it the only different bit is that he spawns the the shadow when he starts his ult rather than after porting to target.

• Artık daha iyi kaçabilecek.
  • Türkçe özet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

Artık daha iyi kaçabilecek.

ancak e yi vuramayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desenize ADC yi aldıktan sonra kaçması daha kolay olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarmaLia

Desenize ADC yi aldıktan sonra kaçması daha kolay olacak

Ama dmg atmasıda zor olacak
  • guzel buff olmus e ti kullanmıyordum zaten energy israfı

• quote:

Orijinalden alıntı: Linkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

Artık daha iyi kaçabilecek.

ancak e yi vuramayacak.

E zaten double vurmuyor ki? Sadece slow'u artıyor, artık sadece gölgenin q'yu damage için kullanamayacağız ama gerek yok zaten her türlü tek atıyor, bu haliyle buff diyebiliriz Zed'e. Kaçması çok kolay olucak.
  • Linkmaster kullanıcısına yanıt
    nasıl ya atıyo videoda anlamadım valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: KarmaLia

Desenize ADC yi aldıktan sonra kaçması daha kolay olacak

Ama dmg atmasıda zor olacak

O yüzden ADC dedim zaten
  • Beğenmedim :( Zaten ezreal gibi mobil heroya ulti atınca e atiyor yakalayamiyoruz. Artık ulti atınca gölge geride kaliyor.Ezrealde bi güzel e atar artık q tutturcam diye bekle :(
  • güzel bi dengeleme olmuş
  • biz nerf bekliyoruz adam hala buff yiyor riot yeter ya adc alıp çıkacaksın sonra geri dönüp apc yi alıcaksın her rankedda first pick değilsem zed kesin ban
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinau

nasıl ya atıyo videoda anlamadım valla

Patladıktan sonra atıyor sanırsam.
  • buff zannedenler var ilginç
  • Bence güzel dengeleme olmuş.Bolca zed oynayan biri olarak Zed'in op olduğunu söyleyebilirim ultinin gölgesi+w ile cidden ultra bir damage veriyordu.Bu düzenleme biraz daha etkisini azaltacaktır.

• jungle daha viable oldu bence
  • gizli nerf
  • E niye vuramıyor q niye atamıyor açıklamada öyle bir şey yazmıyor ki ben mi kaçırdım, tek farkı ışınlanmak yerine gölge ile oraya gidiyor
    Edit: Anladım bir gölge eksik oluyor, evet damage azalcak ama gerekliydi hem kaçması da daha kolay olur dengelendi iyi ki zed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #NeWWorlD# -- 17 Ekim 2013; 3:33:39 >
  • Oha bu buff acayip iyi E skilli zaten double vurmuyodu beyler şimdi adc yi öldürüp elimizi kolumuzu sallayarak fighttan çıkarız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.