Şimdi Ara

10.000 TL'ye hazır oyuncu bilgisiyarı alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyuncu bilgisayarı alma kararı aldım, ancak acaba bu bütçeyle daha iyisini bulabilir miyim diye düşünüyorum. Şu anlık elimden gelen 10k, daha fazlasını çıkaramıyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Sistem:

teknobiyotik.com / teknoloji sevenlerin ilacı...
    Teknobiyotik APU 5600G - AMD Ryzen 5 5600G 3.9GHz, 8GB Ram, 500GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - 9500TL Altı Bilgisayarlar | Teknobiyotik
    https://www.teknobiyotik.com/ana-sayfa-vitrini/9500tl-alti-bilgisayarlar/teknobiyotik-amd-ryzen-5-5600g-3-9ghz-16gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Captain.Max C kullanıcısına yanıt
    En azından psuyu 500w'a çıkarın. İlerleyen zamanda ikinci el filan ekran kartı alıp takmak isterseniz işinize yarar.

Onun haricinde bir de elinize ilk para geçtiğinde +8 GB ram alıp takviye etmelisiniz. Gerçekten çok fark eder.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güç kaynağını dediğiniz gibi 500w yapabilirim sorun yok sistemi aldıktan sonra biraz kullanacağım ve para biriktirip bir ram daha alacağım ondan yana bir sıkıntı yok sistem alınırmı sizce daha iyi bir sistem varmıdır?

• 10k ya oyuncu bilgisayarı olmaz ki.

Bu sistem şu haliyle çöp. Harici ekran kartı olmadığı için ram den çekecek. 16 gb ram bile yetmez bu sisteme.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.