Şimdi Ara

1 yıllık sevgilimden ayrıldım ama bir türlü bırakamıyor(um)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok pis özet geçiyorum şimdi. (yaklaşık 1 haftalık olaydan bahsedeceğim)

Gayet güzel bir ilişkim vardı, herşey hoş iyiydi.
    Biraz ileri gitmiştik birbirimize çok güvendiğimizden dolayı (cinsel ilişki) (bu konuya aşağıda değineceğim)
    3 hafta önce face şifresini aldım bi bahane ile ve mesajlara baktım.
    Bir arkadaşıyla konuşmasında beni hiç olmadığım yani yapmadığım şeyleri söylemiş.
    Doğum gününde ufak bi süpriz yapmıştım ama o arkadaşına bir sürü şey yapmışım gibi anlatmış.
    Benim de tepem attı ve bu durumu konuşmak istedim, bir süre sonra görüştük ve ayrılmak istedim.
    Sebebi ise dürüst olmaması, ve benim maddi konularım yüzünden arkadaşlarına o şekilde anlaması bi de.

Açıklaması ise, arkadaşları ona baskıları sonucu böyle bir şey yapmış olması.
    Sadece bu maddi olaylardan dolayı beni üzmemek için yapmış.
    Arkadaşlarını annesini falan hep karşı almış benim için.

Velhasıl, ben güvenmiyorum sana artık, ayrılmak istiyorum dedim. Ağlamaya başladı fena oldu bayıldı.
    Kendine gelmesi için yardımcı oldum sokak ortasında.

Daha sonra parkın bi yerine oturtturdum bunu.
    Sana dürüst olacağım dedi. Benim kimseye söylemediğim bir sırrım var dedi.
    Neymiş o dedim.
    Ağlayarak, küçükken abim bana tacizde bulundu dedi, iyicene ağlamaya başladı.
    Sakinleştirmeye çalıştım.
    Daha sonra tamam dedim, günü kurtarmak amaçlı ayrılmamış gibi evine bıraktım.

Ben daha sonra bu taciz olayını düşündüm ve bunu kabullenemedim bi türlü. Ve durumu açıklayarak gene ayrılmak istedim bu sefer mesajla.

Kötü oldu gene, aradı açmadım hiç.
    Ablamı araya soktu kızı ortada bırakma bi konuş et rahatlat diye neyse.

Açtım telefonu, o sırada annesini kovdu odadan rahat bırak beni diye.
    Lütfen beni bırakma ayrılma benden, sensiz yaşayamam vs vs gibi cümleler kurdu hep.
    Ama ben hiç yapıcı yaklaşmadım olaya.
    Daha sonra annesi bunu zorlamış neden ayrıldınız falan diye vs en sonunda ilişkiye girdiğimizi söylemiş.

Bende abisiyle yaşadığı durumu kabullenemediğim için ve ilişki sırasında kan gelmemesi sonucu şüphelenmistim ama bir süre içimde sakladım bunu.
    Ve abisinin bir şey yaptığını yani daha ilerisini düşündüm.

Şimdi olay baya bi beter oldu.
    Annesi yarın kızlık testi için hastaneye götürecek.
    Bana esnek deyip duruyordu ve annesi de öyledir belki demiş ama emin olmak için gidecekler hastaneye.

Bende dedim ki eğer esnek çıkarsa belki hak veririm sana ama bozuksa hayatından çıkarım dedim.
    Bana güven ne olur falan diye hep yalvarıyor. Bir türlü ayrılamıyorum ondan.
    Ki sevmiyorum da, işin içinden çıkamıyorum artık.

Akıl verin ne olur.

Bu arada annesi demiş ki, sana inanmıyorsa çıkar onu hayatından, ilerde gene ayrılmayacağı ne malum demiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mevzu nerelere nererele gitmiş böyle yaa
  • aga o kaybeder
  • Madem sevmiyosun kızı neden 1 senedir çıkıyosun la ben 2 hafta zor dayanıyorum bi şey hissetmediğim kızlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inuY

Arkadaşlar çok pis özet geçiyorum şimdi. (yaklaşık 1 haftalık olaydan bahsedeceğim)

Gayet güzel bir ilişkim vardı, herşey hoş iyiydi.
    Biraz ileri gitmiştik birbirimize çok güvendiğimizden dolayı (cinsel ilişki) (bu konuya aşağıda değineceğim)
    3 hafta önce face şifresini aldım bi bahane ile ve mesajlara baktım.
    Bir arkadaşıyla konuşmasında beni hiç olmadığım yani yapmadığım şeyleri söylemiş.
    Doğum gününde ufak bi süpriz yapmıştım ama o arkadaşına bir sürü şey yapmışım gibi anlatmış.
    Benim de tepem attı ve bu durumu konuşmak istedim, bir süre sonra görüştük ve ayrılmak istedim.
    Sebebi ise dürüst olmaması, ve benim maddi konularım yüzünden arkadaşlarına o şekilde anlaması bi de.

Açıklaması ise, arkadaşları ona baskıları sonucu böyle bir şey yapmış olması.
    Sadece bu maddi olaylardan dolayı beni üzmemek için yapmış.
    Arkadaşlarını annesini falan hep karşı almış benim için.

Velhasıl, ben güvenmiyorum sana artık, ayrılmak istiyorum dedim. Ağlamaya başladı fena oldu bayıldı.
    Kendine gelmesi için yardımcı oldum sokak ortasında.

Daha sonra parkın bi yerine oturtturdum bunu.
    Sana dürüst olacağım dedi. Benim kimseye söylemediğim bir sırrım var dedi.
    Neymiş o dedim.
    Ağlayarak, küçükken abim bana tacizde bulundu dedi, iyicene ağlamaya başladı.
    Sakinleştirmeye çalıştım.
    Daha sonra tamam dedim, günü kurtarmak amaçlı ayrılmamış gibi evine bıraktım.

Ben daha sonra bu taciz olayını düşündüm ve bunu kabullenemedim bi türlü. Ve durumu açıklayarak gene ayrılmak istedim bu sefer mesajla.

Kötü oldu gene, aradı açmadım hiç.
    Ablamı araya soktu kızı ortada bırakma bi konuş et rahatlat diye neyse.

Açtım telefonu, o sırada annesini kovdu odadan rahat bırak beni diye.
    Lütfen beni bırakma ayrılma benden, sensiz yaşayamam vs vs gibi cümleler kurdu hep.
    Ama ben hiç yapıcı yaklaşmadım olaya.
    Daha sonra annesi bunu zorlamış neden ayrıldınız falan diye vs en sonunda ilişkiye girdiğimizi söylemiş.

Bende abisiyle yaşadığı durumu kabullenemediğim için ve ilişki sırasında kan gelmemesi sonucu şüphelenmistim ama bir süre içimde sakladım bunu.
    Ve abisinin bir şey yaptığını yani daha ilerisini düşündüm.

Şimdi olay baya bi beter oldu.
    Annesi yarın kızlık testi için hastaneye götürecek.
    Bana esnek deyip duruyordu ve annesi de öyledir belki demiş ama emin olmak için gidecekler hastaneye.

Bende dedim ki eğer esnek çıkarsa belki hak veririm sana ama bozuksa hayatından çıkarım dedim.
    Bana güven ne olur falan diye hep yalvarıyor. Bir türlü ayrılamıyorum ondan.
    Ki sevmiyorum da, işin içinden çıkamıyorum artık.

Akıl verin ne olur.

Bu arada annesi demiş ki, sana inanmıyorsa çıkar onu hayatından, ilerde gene ayrılmayacağı ne malum demiş.

Peki kız arkdaşının abisi hakkında anlattığı muhabbet doğru mu ?

• Abi mi iliskiye girmek istedgni soyledgnde hic karsi cikti mi dunden mi raziydi iliski sirasnda utangacmiydi bi anlatirmsn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hâlâ böyle abiler mi var, lanet gitsin onlara ya. Ulan söveceğim sövemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.