Şimdi Ara

1 yıllık dsmart Aile +1 yıllık hd paket (7 kanal)::::::141 tl... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
1
Favori
23.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende soruyorum bu paketi banada PM
  • bir pm de ben rica edeyim.
  • PM İNİZİ BEKLİYORUM. HENÜZ GELMEMİŞ. SAYGILAR
  • BİR PM DE BEN ALABİLİRMİYİM.
  • Bana da PM
  • Bende pm isterim
  • bende pm beklerim.
  • Comiser arkadaşımızdan cevap alabilen var mı ? Pmden cevap gelmedi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 23 Ekim 2011; 16:24:54 >
  • Bence "Comiser " şu illegal serverlar var ya onu kastetmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: grekoremen

Bence "Comiser " şu illegal serverlar var ya onu kastetmiştir

zaten başka bi ihtimal var mı
  • Bende bir ara modül alayım diye niyet etmiştim...Sonradan elimdeki cihazın eski (Next 5500CI) olmasının etkisiyle vazgeçtim...Geçenlerde forumda 2008 dsmart ilanını görüp satan kişiyle irtibata geçtim...Botech marka kutuyu 275tl ye aldım...Kutu istenirse hiçbir kanal kaybı olmadan aylık 22,90tl lik ödeme ile hd kutu ile değiştirip hd pakete üye olunabiliyor...Bana modülden daha karlı geldiği için paylaşayım dedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grekoremen

Bence "Comiser " şu illegal serverlar var ya onu kastetmiştir

eğer bahsettiği server olayı ise şu an için maçları ve hd yayını unutun..
  • sevgili komiser mesajı atan siz olunca bende merak ettim, çünkü su anda serverla illegal izlenemiyor bunu sizin bildiğinizi tahmin ediyorum, lütfen banada pm
  • server tabii ki dostlar, her sezon açılışı böyle bir-iki hafta sıkıntı olur dert etmeyin yarın bir gün çözerler
  • maalesef bu sefer olay dediğiniz kadar kolay değil,dt maçlar ve hd yayınlar için irdeto2 ye geçti ve şuan için irdeto 2 ler server olayıyla çözülemiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

maalesef bu sefer olay dediğiniz kadar kolay değil,dt maçlar ve hd yayınlar için irdeto2 ye geçti ve şuan için irdeto 2 ler server olayıyla çözülemiyor..

Türkiye server' leri kullanmıyoruz ki, illa ki çözecekler diye düşünüyorum, her yıl böyle bir badire atlatıyoruz neticede çözülüyor, dediğiniz gibi olmaz umarım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

Orijinalden alıntı: akonay

maalesef bu sefer olay dediğiniz kadar kolay değil,dt maçlar ve hd yayınlar için irdeto2 ye geçti ve şuan için irdeto 2 ler server olayıyla çözülemiyor..

Türkiye server' leri kullanmıyoruz ki, illa ki çözecekler diye düşünüyorum, her yıl böyle bir badire atlatıyoruz neticede çözülüyor, dediğiniz gibi olmaz umarım..

Bu seferki arkadaşın dediğin gibi ciddi.. Yaklaşık 3 haftadır lig ve hdler gitti.. Dzmartta gitmişti 1 yıl oldu nerdeyse hala gelmedi-sanırım gelmicekte.. Umarım çözülür ama bu sefer gerçekten zor olduğu söyleniyor. Sorun çözülmeden yatırım yapmayı tavsiye etmiyorum..

• ilagal yola değil ama dtürkte modülü hd yaparsa fiata düşerse bu yolara gerek kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

ilagal yola değil ama dtürkte modülü hd yaparsa fiata düşerse bu yolara gerek kalmaz

Onların fiyatı düşerse serverında düşer merak etmeyin, herifler platformlara göre fiyat belirliyolar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.