Şimdi Ara

1 yıllık dsmart Aile +1 yıllık hd paket (7 kanal)::::::141 tl... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
1
Favori
23.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet.Gece dikkatsizce bakmışım kart girişini modül girişi sanmışım.Server+bu modülü hangi receiverle kullanmak gerekir , tavsiyesi olan var mı acaba?(Atlanta HdBox dışında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fobko -- 16 Ekim 2011; 15:18:29 >
  • takip edelim
  • ben dsmartı aradım yıllık 278 tl dediler yani 23.5 falan yapıyor...
    19.90 a alan arkadaşlar nasıl almışlar bir yazabilirlermi?
    yoksa bu 19.90 kdv hariç mi?
    tekrar aricam bilgi verebilirmisiniz?
    Teşekkurler.
  • Ben de 1 YIL EĞLENCE+HD PAKET alıcam 190 TL, aylık 15 TL'ye falan geliyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: edizfbc

ben dsmartı aradım yıllık 278 tl dediler yani 23.5 falan yapıyor...
    19.90 a alan arkadaşlar nasıl almışlar bir yazabilirlermi?
    yoksa bu 19.90 kdv hariç mi?
    tekrar aricam bilgi verebilirmisiniz?
    Teşekkurler.

Ben maxi+hd abone olacaktım aslında. Müşteri hizmetlerindeki kadın, geçen sene üye olan modüllü üyelere full+hd kampanyası var. Maxi+hd 35 küsür fiyatı var, size full+hd'yi 19.90'a veriyoruz dedi. Bende kabul ettim...Hepsi bu kadar...Kdv dahil.
  • Baff 2000hd' yi destekliyor sanırım değil mi arkadaşlar, modül girişi var diye biliyorum zira?
  • benim panasonic neo plazmada cam modül giriş yeri var oradan dsmart hd çözermi ilakki reciver mı almak lazım içersinde reciverda var çünkü tv nin
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

Baff 2000hd' yi destekliyor sanırım değil mi arkadaşlar, modül girişi var diye biliyorum zira?

Destekliyor. Sorunsuz izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

benim panasonic neo plazmada cam modül giriş yeri var oradan dsmart hd çözermi ilakki reciver mı almak lazım içersinde reciverda var çünkü tv nin

TVnizin DVB-S (dahili uydu alıcı) özelliği varsa destekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

quote:

Baff 2000hd' yi destekliyor sanırım değil mi arkadaşlar, modül girişi var diye biliyorum zira?

Şunu merak ediyorum bir de, elimizde modül varsa, başka bir d-smart kartını cihazdan söküp, bizim cihaza elimizdeki modül ile takıp kullanabilir miyiz?
  • Selam,

Ben de geçen sene yine bu konuyu görüp modül almıştım. Şimdi de yine bu konu sayesinde 1 yıllık full paket aldım. Konuyu geçen yıl açan ve bu yıl tekrar canlandıranlara teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

Şunu merak ediyorum bir de, elimizde modül varsa, başka bir d-smart kartını cihazdan söküp, bizim cihaza elimizdeki modül ile takıp kullanabilir miyiz?

Kartla modül eşleşmiş halde.
    O şekilde kullanamıyorsunuz.
  • quote:

quote:

quote:

mh arayıp kartla modülü eşleştiriseniz olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

quote:

quote:

mh arayıp kartla modülü eşleştiriseniz olur .

Ama bu sefer de tekrar eski cihaza götürüp takamam galiba değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ademg

Selam,

Ben de geçen sene yine bu konuyu görüp modül almıştım. Şimdi de yine bu konu sayesinde 1 yıllık full paket aldım. Konuyu geçen yıl açan ve bu yıl tekrar canlandıranlara teşekkürler.

hocam nasıl ve ne kadara mal oldu biraz bilgi verebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ce788

quote:

Orijinalden alıntı: ademg

Selam,

hocam nasıl ve ne kadara mal oldu biraz bilgi verebilirmisiniz.

Selam,

D-smart müşteri hizmetlerini (444 55 65) aradım. Durumu anlattım. Görevli de 1 yıllık sabit fiyat garantisi ile aylık 19.90'a üyeliğimi başlattı. Hatta kanallar anında açıldı.

Hepsi bu kadar.

Kolay gelsin.

• Benim modül üyeliğimin bitmesine 25 gün filan var şimdiden bu 19.90'lık kampanya ile full paket+hd pakete geçeyim dedim ama olmuyormuş bilginiz olsun.Yıllık üye olduğum için abonelik süresinin bitmesine 1 hafta kala kendileri arıyormuş zaten.
  • uydu alıcı dahil mi peki değil ise aynı fiyat zaten farkı yok ki ama uyduyu da veriyorlarsa ben de hemen sd yayından geçeceğim....
  • Zaman bulunca incelenecek. Konuyu açana teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.