Şimdi Ara

1 yıllık dsmart Aile +1 yıllık hd paket (7 kanal)::::::141 tl... (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
1
Favori
23.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben teknosadan 199/8 tk d smart modül aldım.Eğlence paketi+hd kanallar hediye almak isteyen arkadaşların bilgilerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Ben teknosadan 199/8 tk d smart modül aldım.Eğlence paketi+hd kanallar hediye almak isteyen arkadaşların bilgilerine.

Teknosa'dan ben de aynı paketi 199.-TL'ye (8 Taksit) aldım. Ancak d-smart MH elemanları Teknosa dan alınan bu modüllü üyelik konusunda
    bayağı bir bilgisizler. Tam 7 defa tel. ederek ( ve her seferinde en az 15 dk. bekledikten ve her bir elemana aynı bilgileri tam 7 kez verdikten sonra) aktivasyon yaptırabildim.

O yüzden Teknosa'dan d-smart modül (eğlence paketi) alacaklara tavsiyem: modülü aldıklarında aktivasyonun Teknosa tarafından yapılmasını
    istemeleri, eğer yapmazlarsa kendilerinin Teknosa elemanlarının yanında yapmalarıdır.
  • Teknosadan aynı ilde olduğum,sorun olduğunda değiştirme kolaylığı ve taksit imkanı olduğu için aldım.Haklısınız çok ilgisiz ve bilgisizler.Ben alırkende söyledim.Aktivasyon sorunu yaşanıyor diye ama dinlemediler.Bende aynı sorunu yaşadım.Müşteri hizmetleri bu modülün mülkiyeti d smarta ait vestel televizyonlar ile birlikte veriliyor,aktivasyon yapamayız,teknosadan bireysel modül alın dediler.Tekrar teknosaya döndüm.Onlar görüştü aktivasyon yapıldı dendi ,eve gittim yine olmadı.D smart müşteri hizmetlerine telefon açtım.15 dk sonunda aktivasyon gerçekleşti.
  • şuan en uygun nerede ?teknosa mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

şuan en uygun nerede ?teknosa mı?

İstanbul Forum Teknosaya gittim almak için , kalmamıştı.

Belki kenar köşe teknosalarda kalmış olabilir.

http://nextburada.com/

Bu sitede online satılıyor fakat alta HD paketide almak zorundasınız gibi birşey eklemişler.

Ne demek istediklerini tam anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Teknosadan aynı ilde olduğum,sorun olduğunda değiştirme kolaylığı ve taksit imkanı olduğu için aldım.Haklısınız çok ilgisiz ve bilgisizler.Ben alırkende söyledim.Aktivasyon sorunu yaşanıyor diye ama dinlemediler.Bende aynı sorunu yaşadım.Müşteri hizmetleri bu modülün mülkiyeti d smarta ait vestel televizyonlar ile birlikte veriliyor,aktivasyon yapamayız,teknosadan bireysel modül alın dediler.Tekrar teknosaya döndüm.Onlar görüştü aktivasyon yapıldı dendi ,eve gittim yine olmadı.D smart müşteri hizmetlerine telefon açtım.15 dk sonunda aktivasyon gerçekleşti.

Bendede benzer sorun oldu, MH bu kart sistemde tanımlı değil aldığınız yerle görüşün dedi. Teknosadaki eleman aktivasyonunu sağladı ondan sonra açıldı.
  • arkadaşlar, bende şuan teknosanın denemesi bedava kampanyasından full + hd paketi var 2 ay bedava izliyorum acaba sizin satın aldığınız gibi bizlerede full + hd paketi aylık 19,90 tl den verebilirler mi? yoksa bende kapatma blöfünü yapıp bu kozu önlerine mi süresem sizce hangisini yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

quote:

şuan en uygun nerede ?teknosa mı?

İstanbul Forum Teknosaya gittim almak için , kalmamıştı.

Belki kenar köşe teknosalarda kalmış olabilir.

http://nextburada.com/

Bu sitede online satılıyor fakat alta HD paketide almak zorundasınız gibi birşey eklemişler.

Ne demek istediklerini tam anlayamadım.

teşekkürler gidip alıyım ozaman hemen bulabilirsem tabi.
    teknosanın 10tl hediye çekini veren yer var mı şuan?
  • Arkadaşlar bende MEDIALINK BLACKPANTHER HD uydu alıcısı var. Modül girişi de var. (cihaz tıpatıp bildiğiniz ATLANTA HD BOX)
    Bahsedilen bu paket bende sorunsuz çalışır mı? Bu cihaza sahip olup da kullanan var mı?
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

Arkadaşlar bende MEDIALINK BLACKPANTHER HD uydu alıcısı var. Modül girişi de var. (cihaz tıpatıp bildiğiniz ATLANTA HD BOX)
    Bahsedilen bu paket bende sorunsuz çalışır mı? Bu cihaza sahip olup da kullanan var mı?
    teşekkürler

modül çalışırda hd kanallarda sorun olurmu olmaz mı bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bende MEDIALINK BLACKPANTHER HD uydu alıcısı var. Modül girişi de var. (cihaz tıpatıp bildiğiniz ATLANTA HD BOX)
    teşekkürler

benim de en cok merak ettiğim hd kanallar
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler

Bende Atlanta T HDBox var. 2.16 yazılımıyla kullanıyorum. D-Smart modül ile HD eğlence paketini izliyorum ve şuana kadar genel bir sorun yaşamadım. Bazen kanal geç açabiliyor.

Birde Atlanta da bilinen bir sorun var, dsmart kanallarında 2nci dili seçince ses gelmiyor. 2nci ses e ayarlayıp cihazı kapatıp açınca 2nci ses geliyor (1nci ses gelmiyor).
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisnick

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

Bende Atlanta T HDBox var. 2.16 yazılımıyla kullanıyorum. D-Smart modül ile HD eğlence paketini izliyorum ve şuana kadar genel bir sorun yaşamadım. Bazen kanal geç açabiliyor.

Birde Atlanta da bilinen bir sorun var, dsmart kanallarında 2nci dili seçince ses gelmiyor. 2nci ses e ayarlayıp cihazı kapatıp açınca 2nci ses geliyor (1nci ses gelmiyor).

anladım hocam tesekkurler
    donanımsal olarak desteklediğini duymak güzel.. sıkıntılar ise yazılımla aşılır diye umud ediyorum
  • teknosa hediye çeki nereden bulabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.