Şimdi Ara

1 Tb Toshiba Harici HDD 138 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
7
Favori
8.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ihtiyacı olanlara kaçmayacak fırsat n11 yeni üye kuponu 11tl indirimiyle birlikte 138e düşüyor. kaçırmayın

http://www.n11.com/1-tb-toshiba-canvio-hdtb310ek3aa-25-usb-30-tasinabilir-hdd-P56517160

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oz7oz -- 27 Mart 2015; 8:22:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oz7oz

ihtiyacı olanlara kaçmayacak fırsat n11 yeni üye veya bkmexpress kuponu 11tl indirimiyle birlikte 138e düşüyor. kaçırmayın

http://www.n11.com/1-tb-toshiba-canvio-hdtb310ek3aa-25-usb-30-tasinabilir-hdd-P56517160

Bu bkm express kuponuyla yeni üye kuponu birleşiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

ihtiyacı olanlara kaçmayacak fırsat n11 yeni üye veya bkmexpress kuponu 11tl indirimiyle birlikte 138e düşüyor. kaçırmayın

Bu bkm express kuponuyla yeni üye kuponu birleşiyor mu?
    Birleşiyor yazmamış arkadaş dikkat edin, bkm VEYA yeni üye indirimi ile yazmış

Ancak BKM ile olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: digimonster

Ancak BKM ile olmuyor

Alıntıları Göster
    Siparişi veriyorum 3 seferdir ana sipariş ekranına geri dönüyor bir türlü alamadım, ne iş anlamadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: digimonster

Ancak BKM ile olmuyor

Alıntıları Göster
    ürün hakkında yorumu olan? 2 tb wd my book alacaktım ama fiyat şahane. uzun süre de idare eder. ne dersiniz?

• BKM ile alınca taksit oluyor mu.
  • darth hede kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi de, alınmıyor arkadaşlar, alabilen beri gelsin. Sistemlerinde sorun var sanırım, işleminiz şu anda gerçekleştirilemiyor diyip duruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Fiyat çok iyi de, alınmıyor arkadaşlar, alabilen beri gelsin. Sistemlerinde sorun var sanırım, işleminiz şu anda gerçekleştirilemiyor diyip duruyor...
    kimsede demiyorki bkm kuponu elektronik katagorilerinin tamamında geçerli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

kimsede demiyorki bkm kuponu elektronik katagorilerinin tamamında geçerli değil.

Alıntıları Göster
    evet bkm kuponu geçmiyor....
  • quote:

evet bkm kuponu geçmiyor....

Alıntıları Göster
    yeni üyelik kuponu ile alınabilir arkadaşlar
  • %11 anında indirim neden olmuyor ki 200 tl ye tamamladım bu sayfadan olmadı 2 tane hdd koydum gene düşmedi ?
  • Siparis gectim bir adet tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: befo

Siparis gectim bir adet tesekkurler
    Teşekkürler 138TL den aldım bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Teşekkürler 138TL den aldım bende.

Alıntıları Göster
    1 tane de ben aldım teşekkürler. Bu arada kasa metal değil plastik sanırım.
  • Acaba aşağıdaki linkten garanti 5 yıla çıkartılabiliyor mu? Satıcıya sorulmuş, ben de sordum ama yanıt alamadık.

Ayrıca alan arkadaşlar ödemeyi nasıl yaptı acaba, ben hala kk taksit yapmak istediğimde işleminize devam edilemiyor daha sonra tekrar deneyin diyor (farklı kartlarla denendi)

http://www.toshibatr.com/CampainDetails.aspx?CampainID=114

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanrupid -- 27 Mart 2015; 10:45:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

BKM ile alınca taksit oluyor mu.

hocam 4 taksıt yaptı bana yenı uyelık actım ordanda 11 tl ındıırm geldı baya ıyı oldu ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbaros5050

quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

BKM ile alınca taksit oluyor mu.

hocam 4 taksıt yaptı bana yenı uyelık actım ordanda 11 tl ındıırm geldı baya ıyı oldu ..
    Arkadaşlar yaşadığım sinir harbi sonucu kk ile değil bkm ile aldım. Üyeliğim yoktu, ykb için 75 lira üzeri ilk alışverişe 15tl puan da veriyormuş World üye işyerlerine, acaba oradan faydalanabilir miyim?

https://bkmexpress.com.tr/ykb-kampanya.bkm

n11 ilk üyelik ile 11 lira geldi. 6 da taksit yaptım. Daha ne yapayım

Özetle, (eğer yukarıdaki sorumun cevabı evet ise) 11+15=26 indirimle 123 liraya gelmiş olacak

Haber veren arkadaşa çok teşekkürler...

• Kutusunu çıkarabiliyor muyuz acaba bilen var mı?
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Vidalı değil de geçmeli bir yapısı var gibi geldi. Çıkar elbette ama garanti dışı kalır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Vidalı değil de geçmeli bir yapısı var gibi geldi. Çıkar elbette ama garanti dışı kalır...
    cumaya gitmeden kaptım bir tane tekrar üye oldum 11 tl indirimle 138 tl teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.