Şimdi Ara

1 sene MMA yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ben eylül gibi mma ya başlamak istiyorum. 1 sene bu işe devam etmek istiyorum. sizce kendimi koruyacak seviyeye gelir miyim? 1 sene bilemedin 2 sene. ondan fazlası yok yani. siz soruyu 1 sene olarak algılayın. belki işlerim yolunda giderse 2 seneye de çıkarabilirim. amacım sokakta kendimi korumak ama öyle 4-5 kişiye değil, teke tekte. gerçi ne olur bilemeyiz ama teke tekte işime yarar mı ? (1 senelik)

• Kısa süreli yapacaksan mma tercih etmen gereken son spor, 2 sene boks, kickboks yap
  • 1 sene kısa süre değil ama 2 sene yapman daha iyi ve teke tekte diyorsan evet faydasını görürsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rychte

Kısa süreli yapacaksan mma tercih etmen gereken son spor, 2 sene boks, kickboks yap

niye hocam ilk defa duyuyorum bunu. + boks geçmişim de var zaten
  • Mma salonları genelde brazilian jiujitsu odaklı öğretiyorlar çünkü
  • bence işe yarayacaktır(ben de başlamayı düşünüyorum) ama tek hedefin bu olacak hiç başlama. Zevk alarak yap her işi
  • Wing chun hepsini ezer

• BilginProf B kullanıcısına yanıt
    Wing chun hepsini ezer ne arkadaş ironi falan mı yapıyorsun
  • Rychte kullanıcısına yanıt
    Wing chun yapmayan bilmez hele sholin kung fu

• BilginProf B kullanıcısına yanıt
    Defalarca konuştum bu muhabbeti ama wing chun işe yarar bir dövüş sanatı olsa mma de görürdük
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilginProf

Wing chun yapmayan bilmez hele sholin kung fu

madem hepsini ezer bak bjj nin en büyük ismi gracie'ler emin boztepeye gel mma istediğin kuralda istediğin kişiyle bizim ailemizden olmak şartıyla müsabaka yap otel paranıda biz karşılayacaz diye müsabaka teklif ettiler ne diye çıkmadı?
  • valla arkadaşlar ben de başlamak istiyorum ağustos sonunda
    bilgili arkadaşlar konuya el atsa iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.