Şimdi Ara

1 Ronaldinho = 2 Drogba (by hıncal uluc) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
3.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: conservative cat

kaynak fotomach

1 Ronaldinho = 2 Drogba (by hıncal uluc)

(yaş konusunda yanılıyorsam uyarın )ronaldinho barçadayken messi 18 yaşındaydı ve adamı gelceğin yıldızı gözüyle bakıyorduk. Keza ronaldo da 20 yaşındaydı yani yaş faktörü önemli değil mi 3. maddede..

• Gelirse ben sevinirim Ronaldinho'yu çıplak gözle izleme fırsatımız olacağı için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R10 gelirse TT'daki maçı iple çekicem; Drogba, Ronaldinho, Sino kalede bunlara cevap verebilecek iki etkili adam. Daha ne olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrite

quote:

Tabii Ronaldinho eğer gelirse, ülkemize gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olur orası başka.

Evet ülkemize gelmiş geçmiş en iyi oyuncu en son Quaresma'ydı. Böyle bir oyuncunun tabii ki yine Beşiktaşa gelmesi gerekir ve kendi rekorunuzu kendiniz kırarsınız.

Arkadaş bu memleket kimleri gördü bu saatten sonra kimse gelmiş geçmiş olamaz. (Tabi Messi veya Ronaldo sürpriz bir kararla gençliklerini burda çürütmeye karar vermezlerse)

Evet Ronaldinho formda olduğu dönemde bambaşkaydı yeniden formunu bulmuşsa yine bambaşka olur ama bu herif memleketine vatan hasretinden dönmedi. Avrupa'da son 4 senesi kayıp bir adam.

O iyidir bu iyidir demiyorum ama geçmiş takımlarında istikrar abidesi olmuş R.Carlos, Drogba gibi ya da Türkiye'de takımlarına inanılmaz katkılar yapan Alex ve Hagi gibi adamları gördükten sonra bir zamanların Brezilyalı top cambazı sahaya ayak basmadan gelmiş de olamaz geçmiş de olamaz.

Bu adamların hangisi altın top ödülüne layık görüldü? En çok yaklaşan Carlos. Ben yaptıklarıyla gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olur demiyorum, bana göre yaptıklarıyla en iyi oyuncu Hagi'dir vs sonra da Alex. Roni gelirse ne yapacağını bilemeyiz. Ama kariyer olarak, başarı olarak en iyisi Ronaldinho'dur. Bunu tartışmak bile abes.

Tek kriterimiz altın topsa bence de tartışmayalım.

O ödülü Kaka da aldı ama sonrası yok.

• 1 madde çöp diğerleri doğru

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tabii Ronaldinho eğer gelirse, ülkemize gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olur orası başka.

Evet ülkemize gelmiş geçmiş en iyi oyuncu en son Quaresma'ydı. Böyle bir oyuncunun tabii ki yine Beşiktaşa gelmesi gerekir ve kendi rekorunuzu kendiniz kırarsınız.

Arkadaş bu memleket kimleri gördü bu saatten sonra kimse gelmiş geçmiş olamaz. (Tabi Messi veya Ronaldo sürpriz bir kararla gençliklerini burda çürütmeye karar vermezlerse)

Evet Ronaldinho formda olduğu dönemde bambaşkaydı yeniden formunu bulmuşsa yine bambaşka olur ama bu herif memleketine vatan hasretinden dönmedi. Avrupa'da son 4 senesi kayıp bir adam.

O iyidir bu iyidir demiyorum ama geçmiş takımlarında istikrar abidesi olmuş R.Carlos, Drogba gibi ya da Türkiye'de takımlarına inanılmaz katkılar yapan Alex ve Hagi gibi adamları gördükten sonra bir zamanların Brezilyalı top cambazı sahaya ayak basmadan gelmiş de olamaz geçmiş de olamaz.

Bu adamların hangisi altın top ödülüne layık görüldü? En çok yaklaşan Carlos. Ben yaptıklarıyla gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olur demiyorum, bana göre yaptıklarıyla en iyi oyuncu Hagi'dir vs sonra da Alex. Roni gelirse ne yapacağını bilemeyiz. Ama kariyer olarak, başarı olarak en iyisi Ronaldinho'dur. Bunu tartışmak bile abes.

Valla mevki gözetmeksizin yabancılara ya da diğer diğer kulüp taraftarlarına sor, R10 her zaman gelmiş geçmiş en iyisi olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

R10 gelirse TT'daki maçı iple çekicem; Drogba, Ronaldinho, Sino kalede bunlara cevap verebilecek iki etkili adam. Daha ne olsun

yıldızlar savaşı olur, inanılmaz enerji açığa çıkar.
  • İsim olarak bana göre ronaldinho daha büyüktür. Ama ronaldinho çok çabuk yükselip çok çabuk da düştü benim gözümde. Bu adam daha yaşı 30ların başındayken brezilyaya dondu. 34 yaşındaki zamanının en iyi futbolcusunu şimdi iki brezilyalı klüp bir de beşiktaş istiyor. Drogbayı alırken galatasaray daha 6 ay önce şampiyonlar ligini kazanan takımın lideriydi. Çine gitmiş olabilir ama bir dönem sonra geri döndü. Belki onu da sadece galatasaray istemiştir orasını tam bilmiyorum ama adam oynadı galatasarayda ki sürpiz değil dediğim gibi daha 6 7 ay önce en büyük kupayı kaldırmıştı. Ronaldinho oynayacak mı şüpheli. Quaresma gibi de olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ronaldo

Edit:Haberdar et butonu çalışmadığından dolayı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla mevki gözetmeksizin yabancılara ya da diğer diğer kulüp taraftarlarına sor, R10 her zaman gelmiş geçmiş en iyisi olacaktır.

Fenerbahçeli olarak cevap vereyim ; Ronaldinho

Son dönemdeki yasayan efsaneyi görecez keşke gelse de izlemeye gitsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3-5-2

yetenek olarak ronaldinho zaten dünyanın en iyisi.

ama yaptikalrına baktiğimizda drogba çok daha önde.

şaka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3-5-2

yetenek olarak ronaldinho zaten dünyanın en iyisi.

ama yaptikalrına baktiğimizda drogba çok daha önde.

ocam Ronaldinho başka yahu Kariyer olarak . Bernabuada alkışlanmış bir adam . Hagi de bernabau da alkışlanmışlardan belirteyim
  • o denklem oyle degil

1 webo = 2 ronaldinho = 4 drogba

• Ronaldinho gelirse , tartışmasız Türkiye'ye gelmiş en kariyerli futbolcu olur.

Ama Drogba'nın bize katkılarını gördükten sonra 2 Drogba eder tarzı yorumlar yapmak ahmaklıktan başka bişey degıl
  • Ronaldinho = 2 yemek kaşığı drogba + 1 çorba kaşığı messi + 1 tutam ronaldo. Tarif belli isteyen yakım kendi ronaldinhosunu yapsın.Hadi kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChuckPalahniuk

Ronaldinho gelirse , tartışmasız Türkiye'ye gelmiş en kariyerli futbolcu olur.

Ama Drogba'nın bize katkılarını gördükten sonra 2 Drogba eder tarzı yorumlar yapmak ahmaklıktan başka bişey degıl

Kariyer konusuna geleceksek roberto carlos var, ronaldinho'dan daha fazla kupasi vardir hic tartismasiz.

• nankorluge gerek yok, drogbaya laf soyleyen carpilir. ne gerek var boyle luzumsuz kiyaslamalara ? o yasta, o kariyerde hicbir oyuncu drogba kadar fayda saglamaz. adam gecen sene tek basina takimi sampiyon yapti, bu senede ayakta tutuyor. avrupada verdigi katki da tartisilmaz.
  • Ronaldinho dipteki Beşiktaş'ı daha da dibe iter. Hiçbir şekilde katkı sağlayamaz. Ha anadolu takımına gitmiş ha Beşiktaş'a fark yok.
  • Bana futbolu sevdiren,oynattıran 2.oyuncudur dünyadaki.Ronaldinho.. 1.cisi Hagiydi onu örnek alırdım futbol oynarken,sonradan Ronaldinho furyası başladı.. Inşallah bir Galatasaraylı olarak içten söylüyorum,inşallah Beşiktaşa gelir ! Bizde tekrardan onu izleme fırsatı buluruz..

Şuda bi gerçek benim için,eğer gelirse Beşiktaşa gerçekten çok kıskanıcam =) ..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.