Şimdi Ara

1 Ronaldinho = 2 Drogba (by hıncal uluc) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
3.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ramsay Bolton

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Adam daha gelmeden ortalık toz duman oldu, bir de kazara transfer olursa herkesin egoları tavan yapacak.

Hıncal Uluç cok saçma konuşmuşta sen daha saçmasın be

1 Ronaldinho = 2 Drogba (by hıncal uluc)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ramsay Bolton

quote:

Adam daha gelmeden ortalık toz duman oldu, bir de kazara transfer olursa herkesin egoları tavan yapacak.

Hıncal Uluç cok saçma konuşmuşta sen daha saçmasın be

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Hıncal keşke başka takım oyuncuları kadar birazcık kendi tuttuğu takımın oyuncularını övse.Muslera'ya bile laf çarpan boş adamın teki.

Ben hincalin Galatasarayli olduguna zerre inanmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaraylıyım ve Hıncal uluça katılmıyorum 1 Ronaldinho 10 Drogba eder. Az bile söylemiş. Ben şu an ki formundan bahsetmiyorum ama tüm zamanların en yetenekli futbolcusu olduğu kesin, kariyerinin çok daha uzun sürmesini isterdim. Her istediğini yapabilen bir adamdı sadece istemesi yeterli. Drogba Ronaldinho nun yanında sadece iyi bir forvet objektif olun biraz.(Gs ve Bjk ye katacaklarını dikkate almadığımı bir kez daha söylüyorum)
  • Drogba ile Ronaldinho'yu hangi kafayla karşılaştırmış ben bunu merak ediyorum biri forvet diğeri orta saha
  • Junior Hıncal; " Bizim Yonaldinyoo şizin Dyogba'yı döveyy taaaamm mı !? Hıhh!"
  • 1.Maddede haksiz
    2.Madde Drogba galatasaraya geldi besiktasa mi fayda sagliycakti acaba?2.maddede nasil bi kiyaslama yapti acaba merak ediyorum
    3.Madde hakli tabiiki zamaninin en iyisiydi bence.

• Maç oncesi iki takım da birbirini yenebilir diyo mac sonunda ben demiştim diyo işte Hıncal uluc
  • Bu adam neyin kafasını yaşıyor acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldinho yetenek olarak aktif hiçbir futbolcuyla karşılaştırılamaz konu tartışmaya kapalıdır. Ama iş ahlakı konusunda da son derece zayıf. Bize teklif edildiği dönem tesislerde bir kızla basılmıştı mesela.

• Gereksiz ve Saçma bir kıyaslama ikisininde kendine has çok iyi özellikleri var. Zaten mevkii leri farklı.

• conservative cat kullanıcısına yanıt
    kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş bu G.S'lilerde böyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

Çok haklısın.

GS istese asla alamazdı Ronaldinho yu.

Nede olsa BJK nin gelirleri ve Avrupada prestiji çok daha iyi.

Saçma sapan mesajlarla gelmeyin şu foruma.

Gelsin R10 hepimiz severek izleriz. Sonuçta dünyada o kadar iyi futbolcu var. Hepsini 1 takım alamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

Ne yapalım kardeş, herkes sizin kulüp kadar zengin değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

1. Madde tartisilirda diger iki madde gayet mantıklı geldi

3. maddedeki mantik nedir peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1) tamamen yalan.neresiyle izliyoruz maçı belli değil.İlerde top bekliyor ne demek? Ayıptır adamın emeklerine...
    2)Sen izle diye alıyorlar zaten Ronaldinhoyu.
    3)Güldürdü doğrusu.Ronaldinho varken messi, ronaldo daha çocuktu.

bu kişilerde işte yazarım, yorumcuyum diyerek para kazanıyorlar.
    Kahvede daha kaliteli yorumlar dinlenir
  • Bu gsliler ciddimi anlamıyorum..Ronaldinho diyoruz beyler Ronaldinho.Çölde bir vaha gibi olan Ronaldinho..
  • Ronaldinho haberleri bile adamı kral ilan etmenize yetti. Eyvallah devasa bir isim son yıllarda anılmış en büyük isim hatta, hepimiz ona hayran büyüdük. Ama bence bir Hagi değil. Hagi Barcelona'dan gelmişti, Ronaldinho ise kaç senedir kayıplarda. Katkı olarak da çok büyük kuşkularım var.

Gelmesini çok isterim bu arada ama performans olarak bence hayal kırıklığı olur. Yeteneğine kimse laf edemez ama kimse kondisyon olarak düşünmüyor. Bu adam nerede, ne kadar oynadı? Şuan çalışıyor mu tatil mi yapıyor? Drogba hadi nigga power ile idare etti ilk geldiğinde ama Ronaldinho bence etkili olmaz bu sezon.

Yazın kampa tamamen katılıp kendini toparlarsa tek başına uçurur ama. 1-2 sene sonra da ülkesine gider jübilesini yapar.

Hıncal Uluç için hiç yorum yapmayacağım. Evlat olsa sevilmez, nasıl futbol yorumcusu olmuş anlamıyorum. Muslera'da kalede Sneijder'den 10 kat daha faydalı olur Hıncal kafasıyla.

• Bu adam sülük gibi kaostan besleniyor. Zaten bir kaç yıl içinde Alzheimer olur.
  • Roberto Carlos Sivas'da kırathanede oturup çay içiyor. Millet Ronaldinho geliyor diye şaşırıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.