Şimdi Ara

1 Ronaldinho = 2 Drogba (by hıncal uluc)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
151
Cevap
0
Favori
3.366
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> 1 Ronaldinho = 2 Drogba (by hıncal uluc)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ramsay Bolton

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Adam daha gelmeden ortalık toz duman oldu, bir de kazara transfer olursa herkesin egoları tavan yapacak.

Hıncal Uluç cok saçma konuşmuşta sen daha saçmasın be

• Binbaşı
    1281 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ramsay Bolton

quote:

Adam daha gelmeden ortalık toz duman oldu, bir de kazara transfer olursa herkesin egoları tavan yapacak.

Hıncal Uluç cok saçma konuşmuşta sen daha saçmasın be

• Yarbay
    20643 Mesaj
    İş ahlakı ve disiplindin yüzünden Drogba'yı tercih ederdim Galatasaray için.
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yüzbaşı
    695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Hıncal keşke başka takım oyuncuları kadar birazcık kendi tuttuğu takımın oyuncularını övse.Muslera'ya bile laf çarpan boş adamın teki.

Ben hincalin Galatasarayli olduguna zerre inanmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Galatasaraylıyım ve Hıncal uluça katılmıyorum 1 Ronaldinho 10 Drogba eder. Az bile söylemiş. Ben şu an ki formundan bahsetmiyorum ama tüm zamanların en yetenekli futbolcusu olduğu kesin, kariyerinin çok daha uzun sürmesini isterdim. Her istediğini yapabilen bir adamdı sadece istemesi yeterli. Drogba Ronaldinho nun yanında sadece iyi bir forvet objektif olun biraz.(Gs ve Bjk ye katacaklarını dikkate almadığımı bir kez daha söylüyorum)
    Drogba ile Ronaldinho'yu hangi kafayla karşılaştırmış ben bunu merak ediyorum biri forvet diğeri orta saha
    |
    |
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yüzbaşı
    995 Mesaj
    Junior Hıncal; " Bizim Yonaldinyoo şizin Dyogba'yı döveyy taaaamm mı !? Hıhh!"
    |
    |
    1.Maddede haksiz
    2.Madde Drogba galatasaraya geldi besiktasa mi fayda sagliycakti acaba?2.maddede nasil bi kiyaslama yapti acaba merak ediyorum
    3.Madde hakli tabiiki zamaninin en iyisiydi bence.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ronaldinho yetenek olarak aktif hiçbir futbolcuyla karşılaştırılamaz konu tartışmaya kapalıdır. Ama iş ahlakı konusunda da son derece zayıf. Bize teklif edildiği dönem tesislerde bir kızla basılmıştı mesela.

|
    |

Bir ihtimal daha var.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    Gereksiz ve Saçma bir kıyaslama ikisininde kendine has çok iyi özellikleri var. Zaten mevkii leri farklı.

|
    |

kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş bu G.S'lilerde böyle...
    conservative cat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: grezimonk

Çok haklısın.

GS istese asla alamazdı Ronaldinho yu.

Nede olsa BJK nin gelirleri ve Avrupada prestiji çok daha iyi.

Saçma sapan mesajlarla gelmeyin şu foruma.

Gelsin R10 hepimiz severek izleriz. Sonuçta dünyada o kadar iyi futbolcu var. Hepsini 1 takım alamaz.
    |
    |
    Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///
  • Yarbay
    5601 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

Ne yapalım kardeş, herkes sizin kulüp kadar zengin değil.
    |
    |

Orijinalden alıntı: gopgop

1. Madde tartisilirda diger iki madde gayet mantıklı geldi

3. maddedeki mantik nedir peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2)Sen izle diye alıyorlar zaten Ronaldinhoyu.
    3)Güldürdü doğrusu.Ronaldinho varken messi, ronaldo daha çocuktu.

bu kişilerde işte yazarım, yorumcuyum diyerek para kazanıyorlar.
    Kahvede daha kaliteli yorumlar dinlenir
    |
    |

• Yarbay
    4960 Mesaj
    Ronaldinho haberleri bile adamı kral ilan etmenize yetti. Eyvallah devasa bir isim son yıllarda anılmış en büyük isim hatta, hepimiz ona hayran büyüdük. Ama bence bir Hagi değil. Hagi Barcelona'dan gelmişti, Ronaldinho ise kaç senedir kayıplarda. Katkı olarak da çok büyük kuşkularım var.

Gelmesini çok isterim bu arada ama performans olarak bence hayal kırıklığı olur. Yeteneğine kimse laf edemez ama kimse kondisyon olarak düşünmüyor. Bu adam nerede, ne kadar oynadı? Şuan çalışıyor mu tatil mi yapıyor? Drogba hadi nigga power ile idare etti ilk geldiğinde ama Ronaldinho bence etkili olmaz bu sezon.

Yazın kampa tamamen katılıp kendini toparlarsa tek başına uçurur ama. 1-2 sene sonra da ülkesine gider jübilesini yapar.

Hıncal Uluç için hiç yorum yapmayacağım. Evlat olsa sevilmez, nasıl futbol yorumcusu olmuş anlamıyorum. Muslera'da kalede Sneijder'den 10 kat daha faydalı olur Hıncal kafasıyla.
    |
    |

• Binbaşı
    1102 Mesaj
    Bu adam sülük gibi kaostan besleniyor. Zaten bir kaç yıl içinde Alzheimer olur.
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.