Şimdi Ara

1 Milyon Liraya En İyi Sıfır Araç Hangisi Sizce? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cok yakın bir arkadasimda vardi neredeyse her gün bindim vs vs

Benim fikrim budur senin ki farklı olabilir saygi duyarim

Vw sanayide en sevilen araba otomobilleri gerçekten güzel ama bana saglam sorunsuz arac lazım

Edit:tabiki arkadaşın arabası da bol bol sanayi yolcusu oluyordu masrafi da tuzluydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 2 Eylül 2023; 20:46:15 >
  • Arastiriyorum ille cebime 10 milyon dolar koyduktan sonra konu acacagim diye bir kaide yok
  • Sahibindende sıfır ayarında joy megane varsa bakın derim
  • memocan2468 kullanıcısına yanıt

ee sonuç?

Rahime Kırboğayoutube
    Nasıl soruya soruyla cevap verme ? Soruya soruyla cevap verme Jf Kennedy En komik videolar Komik videolar Unutulmaz sahneler Komik sahneler
    https://www.youtube.com/watch?v=RUM4GNRjrrE
  • büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

Ee si şu, Bayon da olup Arona da olmayan ne açıklar mısın güzel kardeşim.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Benim 1.0 Tsi polo 170 e kadar güzel gidiyor sonra ivmelenme düşüyor

• Güncel
  • Up
  • egea

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Egea fiyat cizgisini bozdu bence altı üstü 2023 model şahin/doğan satıyorlar guvenlik desen yok ic tasarim desen yok donanim desen boş
  • UUPPPUL PAAAAAAAAAAAİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  • Up
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Çöp dediğin arabanın yalıtımı civicten daha iyi.

• cricet C kullanıcısına yanıt
    Her şey yalıtım değil tok kapı sesi midir nedir o hiç değil

Polo bizim 2009 kangoodan bile motor ve yürüyen olarak problemli bi araba ben almam alana hayırlı olsun vw demek problem demektir

Vw sanayicilerin en sevdigi arabadir bana problemsiz araba lazım
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Bir araba hangi marka olursa olsun düzgün bakım yapıldıktan sonra sorunsuzdur, sen zamanında bakım yapmayıp değişmesi gereken parçaları değişmeyip yine de arıza çıkarmasın istiyorsan o zaman japon arabaları daha iyi ona bir şey diyemem. Araba zamanında bakım görmemişse, yanlış müdahale yapıldıysa o arabadan hayır gelmez tabi.

• cricet C kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum da trnin sartlari da belli

Yav bizim bi komsu etine buduna bakmadan gitmiş vw transporter almis Allah seni inandirsin bir kere 1 yila yakin bir kere de 2 3 sene bizim kapinin önünde yatti araba bir türlü tamir olmadi olduramadi pahalı olduğu için

Adam kiraciydi buradan tasindi tasindiktan sonra 2 3 sene durdu düşün onun yüzünden bizim arabalar guneste yandi binanin önüne koyamadik neyse sonra cektirdi ustasini parasini zar zor bulmuş yaptırmış

Bmw ve vw bizim gibi f/p arayan insanlarin son son son tercihi olacaktır fiat renault honda toyota nissan bunlar a dan bye gitmek isteyen trnin yuzde 150 ÖTV ödeyen zavalli insanlari için en iyi seçimdir yoksa ben de bilirim 1 milyona gidip 2. El passat alip keyfime bakmayi ama teey yavrum tey sanayiciyle akraba olursun vallahi 10 sene ostim sanayide yaşadığım icin az bucuk biliyorum bu isleri ;)
  • Up bende bu fiyat bandında arıyorum şuan skoda yada kia arası kaldım bakalım
  • Corolla al geç. Gerçi 1 milyondan pahalı artık. LPG de takılıyor yani kullanan çok, yarı yarıya tasarruf sağlıyor.

• yerdavader kullanıcısına yanıt
    Skodanin hangi aracı
  • sarı sitede volkswagen golf 8 impression (manuel) vites öneririm. Araç iç ve dış tasarım olarak hem güncel hem de eskimeyecek bir tasarım. Tek eksisi ön arka park sensörü o da kolaylıkla takılabiliyor. VAG grubunun 2. elde fiyat politikası da uzun yıllarda üzmez

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.