Şimdi Ara

1 km menzilli wireless adaptör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/dark-kinamax-high-power-1km-menzilli-bt3-destekli-300mbps-kablosuz-usb-adaptor-wdn300hp/ProductDetails.aspx?productId=bd100377&categoryId=103939

arkadaşlar bu adaptörü kullanananız varmı? kullanan arkadaşlar tecrübelerini aktarırlarsa memnun olurum, acaba menzili özelliklerinde de belirtildiği gibi 1 km varmıdır?

• O belirtilen menzil açık alan için verilmiş olup kâğıt üzerindeki hesaplara dayanır. Kullanıcı görüşlerine göre çekimi gayet iyiymiş. 100mt için sorunsuz kullanılabilir diye düşünüyorum.
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/dark-kinamax-high-power-1km-menzilli-bt3-destekli-300mbps-kablosuz-usb-adaptor-wdn300hp/productDetails.aspx?categoryid=103939&productid=bd100377
    arkadaşlar bu ürün hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz?
    BT3 yazılımıyla kablosuz ağ şifrelerini tesbit edin diye bir başlık var... (hepsi burada yazıyor diye yazdım yasal değil ise silin ) yani başka birinin kablosuz internetine bağlanabilirmiyim. bir de 1 km den daha yüksek var mı? anten ile yükseltebilirmiyiz?

• forumda da birisi satıyor ama ben güvenemedim markayı ilk defa duydum bugün.

ben garantici adamım alfa 1w dan şaşmıcan arkadaş.

alfa da bt3 -4 ü destekliyor.
  • yukardaki aleti kullanan varmı acaba? hepsi buradadan siparişi verdim
  • Ben kullanıyorum gerçekten normal usb adaptörlerden çok daha iyi çekiyor. Mesela airties ın wus300 ü ile kıyaslarsak arada çok fark var. Ancak 1 km olayı çok abartılı. 200-300 m. den uzaktaki sinyali alırsa öp başına koy.
  • bt3 kurulum cdsinde var ama olmuyor acaba yazılımını verebilirmisiniz?
  • açık alanda 1km alabilir binalar varsa ek anten le belki bende aynı üründen+ anten aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

bt3 kurulum cdsinde var ama olmuyor acaba yazılımını verebilirmisiniz?

BT3 linux te çalışan bir program, Windows ta çalışmaz. Yazılımı biraz araştırma yaparsan internetten bulabilirsin sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOREVERFORYOU

quote:

bt3 kurulum cdsinde var ama olmuyor acaba yazılımını verebilirmisiniz?

BT3 linux te çalışan bir program, Windows ta çalışmaz. Yazılımı biraz araştırma yaparsan internetten bulabilirsin sanırım.

bir türlü bulamadım en azından programın ismini verebilirmisiniz windows 7 için
  • ???
  • quote:

???

boş ver hocam boş işler bunlar başkasının netine girmek düpedüz hırsızlık ha evine girmişsin ha netine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

quote:

???

boş ver hocam boş işler bunlar başkasının netine girmek düpedüz hırsızlık ha evine girmişsin ha netine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

quote:

???

katılıyorum...
    1 km ceken cihazda bulmak zaten cok cok zor...
  • bende almayı istıyorum ama
    sinyal kalıtesı artarmı
    eyet beyenmessem hb. iade edebilirmıyımki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.