Şimdi Ara

1 Kıza 2. Kere Açılma! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
4.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesiyorum zaten kötü bir görüntü oluyor büyüklerin ki gibi olsa kesmem zaten. Ama kesince gri gibi bir tabaka kalıyor.

Peki 15 yaş için önerileriniz neler?
  • Kara_Kartal1903 K kullanıcısına yanıt
    acele etme. konsere beraber git eylen beraber zaman geçirin. ama sakın acele edip üsteleme üstüne gitme bırak o sana gelsin biraz. sen benim dediklerimi yap biraz sabret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rise Of McLaren

Hocam peki soğuk duralım da benim de konuştuğum bir kız var 5 gün filan oldu okula da yeni geldi. Konuşuyoruz baya kız olumlu cevaplar filan veriyor ama ben çok fazla sıcak davranıyorum galiba... Sürekli onunla konuşmak istiyorum sürekli mesaj atıyorum sanırım friendzone tarafına gidiyorum... Bu kız daha yeni okula geldi ve ben ona karşı birşeyler besliyorum.. Onunla nasıl konuşmam gerek nasıl kendime bağlayabilirim senin dediğin gibi maço olarak fakat ipin ucunu da kaçırmayarak?

Ben olsam kanka moduna girmem bi de ona beslediğin duyguları hafiften belli edicek hareketler yapardım uzun süre bakmak gibi Genelde ne bakıyorsun yaaaa :)) diye tepki veriyorlar ama kızına görede değişebilir, imzama bakarsan bende bu konuda pek başarılı değilim, sadece düşüncelerimi yazıyorum

• Birde kızlar arasında inanılmaz bir bağ var biriyle konuşmazsan hiç biriyle konuşamıyorsun.

Kıza derste bakıyorum arada o da bana bakıp gülümsüyor( dalga geçer gibi değil utanır gibi)

Birde geçen biyoloji hocası grup olarak yapılacak ödev veriyordu bizi kızla aynı gruba koydu arkadaki arkadaşı "hadi yine iyisin" dedi.

Bunların anlamı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara_Kartal1903

Birde kızlar arasında inanılmaz bir bağ var biriyle konuşmazsan hiç biriyle konuşamıyorsun.

Kıza derste bakıyorum arada o da bana bakıp gülümsüyor( dalga geçer gibi değil utanır gibi)

Birde geçen biyoloji hocası grup olarak yapılacak ödev veriyordu bizi kızla aynı gruba koydu arkadaki arkadaşı "hadi yine iyisin" dedi.

Bunların anlamı nedir

Dalga geçmek içinde söylemiş olabilir, sen yine en kötü ihtimali düşünerek hareket et. Kankalarından birini kendi tarafına çekebilirsin sana tüyolar verir. (Nasıl yaparsın bilmiyorum) Birde başka kızlarla ilgileniyormuş gibi davranmayı dene Bakalım kıskanıcak mı Bide body'e başla 2 sene sonra çok farklı bi insan olursun Tecrübeyle sabittir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F246E119 -- 21 Eylül 2014; 14:26:18 >

• quote:

Çok mu sorun olur acaba kızın boyu omzuma gelmiyor . Omzumdan az bir aşağıda

Şöyle;

1 Kıza 2. Kere Açılma!

Sorun olmaz inşallah da bu nasıl resim hesap makinasından mı çizip yolladın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen yıl denedim diğer kızı kendime bağladım ama kendimi çok kötü hissettiğim için diğer kızla konuşmayı bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

OKUMAYIN ZEBANİ !

Verdim -ni

• quote:

Geçen yıl denedim diğer kızı kendime bağladım ama kendimi çok kötü hissettiğim için diğer kızla konuşmayı bıraktım

Olmuyorsa olmaz yani başkasıyla çık, çok eşli hayvanlarız biz Yoksa ömür boyu abazan kalırız.
  • Kızın arkadaşları çok fazla. Tanıdığım güzel kızların hepsinin arkadaşı
  • Ben kızla hafiften konuşmaya başlayacağım yarın anlarım heralde bir ilgisi varsa
  • Kara_Kartal1903 K kullanıcısına yanıt
    Umarım muradına erersin
  • 2 hafta sonra konuyu editlerim olursa olur olmazsa olmaz.

Tipim aşağıdaki çocuğa benziyor biraz. Saçlarım öyle değil ve kulağımda küpe yok

1 Kıza 2. Kere Açılma!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akward MoménT

Abi tavsiyesi bi kiza asla seni seviyorum deme. Kizlar salak degil konusmanizdan ve tavirlarinizdan neler oldugunu anlar zaten.
    Beraber zaman gecirmek icin caba sarfet.

Konu iliski konusuna gelirse , bu devirde gercek ask kalmadigini butun iliskilerin cikar iliskisi oldugunu soyle. Kendi arkadaslarindan bahset isim vermeden , onlarin hic bir sey hissetmedigi halde kiz arkadaslari oldugunu ve sadece zaman gecirmek icin onlarin duygulariyla oynadiklarini senin ise bunu hic birsekilde yapmayacagini cok yanlis buldugunu anlat.

Gercek iliskinin duygular saygi ve sevgi uzerine oldugunu anlat. Bu sayede anne babalarimizin bu kadar uzun surdugunden bahset.

Cogu tanidigin kizlarida populer olma cabasina sadece dis gorunus uzerine erkek arkadas yapma cabalarinda oldugunu soyle.

Sonra bu konuyu kapat ama bunlari anlatirken kizin gozunun icine bak o zaten gozunu kaydirir ama sen devam et.

Beraber tavla oynayin , alisverise cikacagin zaman onun zevkine guvendigini soyle onuda davet et. Ama hafta sonu olsun bu olay. Beraber kahve icin. Kahve falina bak sana hisleri olan bir erkek goruyorum de ama kendini caktirma. Birak kiz gece kafayi yataga koydumu merakindan catlasin , kafasinda senin ve onun iliskisi olsa nasil olurdu diye canlardinsin. Belli zaman sonra zaten merakindan kafayi yiyecek ve sana o hallrini belli edecektir.

Tam emin oldugun zaman , eger ki kiz uni. Ogrencisi ise eline bir buket cicek al ve onunde egil ve duygularini anlat ama bunu hic bir sekilde belli etme bu olayi aksam vakti yap. Telefonda bir disari cikarmisin de sana bir sey danismak istiyorum de isi orada bitir. Eger olmazsa gel yuzume tukur.

Ama ben olsam o bahsetigin kiza bu durumu yapmazdim sen zaten ona sevdigini soyleyerek -10 dan geliyorsun kiz senin ne hissettigini bildigi icin bu konusmalarak ona sikici gelicek. Hadi eyv. Okuyan olursa artilasin genc arkadaslarda yararlansin.

Tamamen kendi urettigim ve %100 sonuc aldigim taktirdir. Zaman alir ama sureci iyi yonettimi karsiligini alirsiniz ;)

asdafaddav bi git ya ahahhaah

• quote:

Çok fazla sorun olmaz gibi geliyor bana yani sonuçta türk kızlarının boy ortalaması en fazla 1.60'dır zaten. Geçen AVM'de bizim yaşlarda(max 16) bir çift gördüm erkek 1.90 vardı rahat kız en fazla 1.70 . Çok kötü durmuyordu hatta iyi duruyorlardı

Benim boyum 175-176 kız arkadaşım 167 di. Ve kısası çok kısa geliyor. Topukluyla nerdeyse ben oluyordu hatun. Ondn önce 170 vardı o normal haliyle yanımda eşit hibi duruyordu nerdeyse. Yalnız okulda 153-154 civarı farklı bir arkadaş vardı samimiydik baya kol kola falan girmişliğimiz çok olmuştur ya bildiğin göğüsüme geliyordu kafamı yan yatırıp koyabiliyordum onun kafasına eğilerek sizin bence fark çok. 10 cm olur maks. Fazlası zarar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaRaKaN kullanıcısına yanıt
    1.70 kız bulmak da zor be. Kız benim göğüs seviyeme falan geliyor aşağı yukarı
  • Yok mu başka tavsiye verecek
  • Kısa boylu kızlar iyidir bir de mavi gözlüyse tadından yenmez
  • Anladım dostum zaten birkaç kere gözlerinin içine dalıp gidesim geliyor çok güzeller sen hep gül çünkü gülmek sana çok yakışıyor ve senin üzülmeni istemem ve üzeni üzerim dedim ayy çok teşekkür ederim filan dedi ama bilmiyorum yani

• -111'i de gördük, daha da gam yemem.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.