Şimdi Ara

1 Kıza 2. Kere Açılma! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
4.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu okumadım ama 1 ayda 14 kere teklif ettiğim olduydu, sonuç pek değişmiyor kardeş zorlama, tecrübeyle sabit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrKTrM

Bence sıcak davranmak tehlikeli, friendzoned olabilirsin. Cool dur, bence kızlar kendilerini itip kakan, değer vermeyen erkeklere daha çok aşık oluyorlar.

bu cevabı dikkate al dostum ben bundan çok kaybettim
  • Kızla konuşma bence çünkü bel altı sohbeti hoş karşılamıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boy farkı çok farkındasın ki yazmışsın. Olsa bile çirkin bir görüntü oluşur tutmaz. Tencere yuvarlanamamış kapağı bulamamış olmaz. Sen için sıkıntı yok ama bil ki kızlar çok takar böyle şeyleri. 170 falan gider o kıza maksimum. Diğer yandan sıcak davranıyorsa olabilir de ama fazla uzun sürmez. Seviyorsan da bırakma peşini.

• Kızın ismi Selcan mı ? :D

Umut vermiş açıl direk bence :=) "Sana bişi demiştim, hatırlıyor musun ? Seni hala seviyorum (ismi)" şeklinde mesela :D kızın ismini pm den atar mısın o boyda bir tanıdığım var da o mu diye merak ettim :D
  • yasin kac basin kac ne sevgilisi 2000li

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ayda 1 periyodik olarak teklif etmelisin yoksa seni gururlu birisi sanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrKTrM

Bence sıcak davranmak tehlikeli, friendzoned olabilirsin. Cool dur, bence kızlar kendilerini itip kakan, değer vermeyen erkeklere daha çok aşık oluyorlar.

Bence asosyal olmayanlara
  • 2000
  • Kara_Kartal1903 K kullanıcısına yanıt
    Cevap başlıkta, 2. kez AÇILMA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peopledie Everyday

Kendin de demişsin işte bi kıza ikinci kez açılma diye ??

Adam yazacaklarimi tek cumlede ozetlemis.

• 2000 dedi laa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 180
    sevgilim 160
    211. günümüz
    mutluyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara_Kartal1903

Zaten ben 5 kişilik muhabette bile kızla konuşmuyorum, grup çalışmalarında o yazıyorsa ben hiç fikir üretmiyorum ama mesela serviste biz arkadaşla konuşurken muhabbete dahil oldu

benzer olay başıma geldi.Arkadaş ortamındaydık. 2 kez teklif ettim. reddetti. Ondan sonra o yokmuş gibi davranmaya başladım. İlgimin başka kızlara kaydığını görünce onun ilgisi de benim üzerime geldi. Sonra sevgili olduk. Ama 1 yıl sürdü. Sonunda o çok sevdiğim kızdan soğumuştum nedense...
  • Kara_Kartal1903 K kullanıcısına yanıt
    Al sana en büyük taktiği veriyorum. Bunu ancak yaşayarak öğrenebilirdin.
    Sakın ikinci kez direk teklif etme. tecrübe konuşuyor. Kızla konuşmaya devam et. Ama onun gözü önünde başka kızlarla ilgilendiğini ona belli et. Ancak onla konuşmaya da devam et, ne çok yakın ne de çok uzak ol. Onunla sürekli bir şeyler paylaşırsan vazgeçilmezi olursun ve seni kıskanır. Bir süre sonra istemese de ilgisi sana kayacak. Kıvamına gelince de ne istiyorsan onu yaparsın. ister tersler intikam alır. istersen de yeniden teklif edersin.
  • Kızın sana sıcak davranması arkadaş olarak kalmak istediğini gösteriyor

• Seninki abazalıktan olmuş, kız da yokluğa düşmüş abazaya bağlamış ondan öyle davranıyordur. Eldekiyle yetiniyor yani senle, daha iyisini bulunca koyar kapının önüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.lut03

ben 180
    sevgilim 160
    211. günümüz
    mutluyuz

Adam saymış beyler

• FaRaKaN kullanıcısına yanıt
    Çok fazla sorun olmaz gibi geliyor bana yani sonuçta türk kızlarının boy ortalaması en fazla 1.60'dır zaten. Geçen AVM'de bizim yaşlarda(max 16) bir çift gördüm erkek 1.90 vardı rahat kız en fazla 1.70 . Çok kötü durmuyordu hatta iyi duruyorlardı
  • ultramavi kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Ben kendimi şartlamıştım kabul etmez diye. Cevabını beklemeden çıktım gittim ve bütün bağlarımı kestim. Ve kabul etmemiş gibi davrandım. 1 hafta sonra falan başka bir kızla sanaldan konuşmaya başladım. Bunu kızın yakın arkadaşına da söyledim o da ona söylemiştir. 2 kez konuşmak istedi ama ben istemedim. 2 hafta dediklerinizi yaparım baktım bir şeyler olacak devam ederim olmazsa yapacak birşey yok
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.