Şimdi Ara

1 Kg Çaykur Tiryaki - 26.99 TL (Bölgesel olarabilir KİM Market İstanbul Avcılar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 kg caykur tiryaki 26.99 avcılar/firuzköy istanbul kim market kasiyerler kim kart konusunda yardimci oluyor. Ya da 1 tl karşılığında alabiliyorsunuz. ben 4 paket aldım SKT 2022

1 Kg Çaykur Tiryaki - 26.99 TL (Bölgesel olarabilir KİM Market İstanbul Avcılar)

ya da iyi bir alternatif ücretsiz kargo GG 20/10 çeklerle kombo 11,90+çek 1,5 tl gg happycenter mağazası 500 gr 21.90 TLhttps://urun.gittigidiyor.com/supermarket/caykur-tiryaki-500-gr-dokme-cay-489254704

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 15 Ekim 2019; 21:46:51 >

• Tühh ya geçen insertte Liptop YL çay aynı fiyattı alamadım, fırsat olmadı. Sizce bumu iyi yoksa Liptonmu ?
  • fikrimi sordunuz cevap veriyorum çaykur bence açıkara daha iyi liptona göre..

ben yıllardır efsane sarı çaykur turist tüketirim.. benim için endüstriyel anlamda piyasada en iyi çaydır tiryakinin ayrı bir güzelliği var.. lipton hepsiburada kampanyaları ile 14,90 - 15,90 - 18,90 gibi fiyatlara 1000 gr lipton rize çayı ve lipton yellow label stokladım aldım ama çok beğenmedim.. orta düzeyde bir çay bim berk çay gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 15 Ekim 2019; 22:5:51 >
  • avansasın kampanyasında kilosu 21.50-tl ye geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 15 Ekim 2019; 22:9:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sağolasın :)
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    evet 5 kg olanlar 100/20 çekle.. ama 5kg açıldımı tüketilmeli.. toplu tüketim alanlarına uygun onlar
    1 kg paketler yada 500 gr paketler daha uygun ev için.. kapalı durmasında fayda var..
    4x1000 yada 5x1000 aldıysanız onu bilmiyorum o zaman çok daha iyi tabi

avansastan bende aldım normal turist çaylardan 100/20 çek kombosuyla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 15 Ekim 2019; 22:22:51 >
  • Çaykurun en kalitesiz, kül oranı en yüksek ve gereksiz pahalı 2 çayından birisi..
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar

Sizce en iyi çay hangisi veya hangileri dir .

Tavsiyeleriniz nelerdir?

• Giresun Güce mayıs hasadı diyorum, başka bir şey demiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çaykur sari ile farkı nedir

• bunlar en iyisi ise o zaman niye çaykur filiz hepsinden pahalı oluyor ,benim başkasını içemediğimi anladıkları için mi acaba :)
    kilosunu 40 tl.ye satan yerler var ,yuh artık diyorum
  • Ben filiz çaydan başkasını içmiyorum evde stokum var 3 kg ucuzken almıştım . bitince fiyatlar çok arttı ama yinede filiz alırım heralde

• 13ATMACA 1 kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu incele istersen. Konu sahibi arkadaş birçok çay denemiş. İzlenimlerime göre İkiçay kızılbüyü iyi yorumlar almış. Hem arkadaş tarafından hem de deneyen arkadaşlarım tarafından. Sadece web de olduğu için ben henüz deneyemedim.
    https://forum.donanimhaber.com/yeni-kaliteli-cay-tavsiyeleri-2018-2019--132301143-12#-1
  • 1,80 kuruş daha veririm. Arayıp taramama değmez. Keza kim karta da para verilecektir.
    https://www.avansas.com/caykur-tiryaki-cayi-1000-gr--tanisma-fiyati-p-201QI7?gclid=Cj0KCQjw_5rtBRDxARIsAJfxvYBlroIa102QhJmzXNnKsa-vm99wNYitOfB59LRJcszWG7JR9lSRNUAaAthNEALw_wcB

aman alamadım, aman bulamadım diyene duyurulur.

edit: kargo da ücretiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neonoktabir -- 16 Ekim 2019; 13:24:22 >

• Bayılıyorum bu dh ölücü tayfaya

• Tiryaki çayı çaykurun en kötüsü, tavsiye edilmez, bunun fiyatına off çay alın lezzetlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    tiryakinin eski lezzeti yok.linkteki konuda durumu anlattım:https://forum.donanimhaber.com/hepsiburada-da-cay-firsati--137465150-4#137519367

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.