Şimdi Ara

+1 honda civic elegance (hoşgeldim)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    renk: beyaz
    2.renk:siyah

beyaz için işin zor dediler 2 opsiyon olarak siyah kullandım muhtemelende siyah olucak.

beyaz tarih kesin değil
    haziran 4-5 siyah teslim

cam filmi
    boya koruma
    park sensörü
    ve diğer ıvır zıvırlar
    özel plaka
    bagaj spoileri

fiyat biraz pahalı istanbuldan 500-700 ytl civarı fazlaya aldım

tekirdağda ikamet ediyorum

fazla vermemteki sebep yarın öbür gün bi sorun cıkarsa anahtarı bana aracı satanın yüzüne atabilmeliyim

acıkcası 700 ytlye değer bu

astra ve boradan sonra civic elegance

yeni hondacı kardeşlerime burdan sevgiler sunuyorum

• beyaz civic koyu cam filmiyle beraber muhteşem görünüyo ama döşemeler koyu renk olduğu için tam beğenmiyorum. siyah daha da güzel. bagaj spoilerı da çok güzel duruyo. sana bi de kapı eşiği çıtasını öneririm ışıklı CIVIC yazanlardan, bi de egzos nikelajı.

hayırlı olsun. cok sevindim senin adına
  • Sen anahtarı fırlattıktan sonra o da senin yüzüne 35milyar fırlatırsa daha çok acı verir
  • Hayırlı olsun öncelikle.Ama aynı özellileri 700 lira aşağı alabiliyorsanız fiyatı veren yerden alın derim. Herhalükarda anahtarı fırlatma hakkınız saklı nasıl olsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Sen anahtarı fırlattıktan sonra o da senin yüzüne 35milyar fırlatırsa daha çok acı verir

bunun huyu boyle. moral bozmaya calısmayı cok seviyo. yarası mı var nedir
  • bence fiyat çok çok da yüksek değil ama yine de birkaç bayiden fiyat alın siz..bayiden bayiye inanılmaz değişiyor fiyatlar.
    şimdiden hayırlı olsun ;)
  • üçü beşi çok önemli değil ama bence beyazı bekle, siyahın bakımı çok zor ve beyaz muhteşem duruyor
  • anahtar fırlatma diyaloğumuz olan bir bayiyi tercih ettik anlamında ironiydi

arkadaş anlamamış galiba
  • Şimdiden hayırlı olsun..
    siyah renk civic lere çok yakışıyo cam filmiyle beraber çok güzel gözüküyor ama araç tozlanınca çok belli oluyor..

hondanın satış politikasını bir türlü anlayamadım.. boya koruma ve Park sensörünü herkese hediye ediyoruz diyorlar.. madem herkese veriyorsun bari standart donanım yap.. müşteriyi kıyak geçiyorlarmş gibi yanıltıyorlar hep..
  • IŞIKLI CİVİC YAZAN KAPI EŞİĞİNİ MERAK EDİYORUM. BİRİSİ FOTOSUNU ÇEKİP EKLERSE ÇOK SEVİNİRİM.
  • hayırlı olsun
  • biz parasını ödedik ama bayinin elindekilerde sorun çıktığı için takılamamış.. gümrükte bir sürü mal bekliyormuş, onları çektikleri zaman bizim araca da takılacak. o zaman eklerim fotosunu buraya ;)

quote:

Orjinalden alıntı: oguzhand09

IŞIKLI CİVİC YAZAN KAPI EŞİĞİNİ MERAK EDİYORUM. BİRİSİ FOTOSUNU ÇEKİP EKLERSE ÇOK SEVİNİRİM.
  • o kapı eşiği şeysini bende merak ediyorum.nası bişe yokmu kimsede ?
  •  +1 honda civic elegance (hoşgeldim)

sadece bunun Civic yazısı Mavi görünüyor ve kapı açıldığında altında LED yanıyor...bi 10 gün sonra gerçeğinin resmini koyarım ama tabi bu iş de aracı teslim süresine benzerse en az 2 ayımız var demektir :)
  • güzelmiş ya hoşuma gitti.yazeks'i aradım şimdi egzost ile beraber bu nikelajlar takım olarak 350 ytl'miş.ellerinde varmış 1-2 güne taktırmayı düşünüyorum.
  • biraz çok söylemişler hocam..biz marmaradan 200 ytl fiyat aldık bu ışıklı nikelajlar için..ama arabayı da ordan aldığımız için mi o fiyatı verdiler bilemiyorum :(
    egsoz nikelajları için de 80 ytl fiyat verdiler, bilgin olsun ;)
  • bu resimdeki hondanın orjinal aksesuarı olan kapı eşik nikelajı ışıksız sadece ön kapılarda bu nikelaj var ben aldığımda yanında istemiştim ama ışıklı olan farklı yani orjinal aksesuar değil ama bazı bayilerde bulunuyor bulursam resmini koyarım buraya
    quote:

Orjinalden alıntı: vogue

+1 honda civic elegance (hoşgeldim)

sadece bunun Civic yazısı Mavi görünüyor ve kapı açıldığında altında LED yanıyor...bi 10 gün sonra gerçeğinin resmini koyarım ama tabi bu iş de aracı teslim süresine benzerse en az 2 ayımız var demektir :)

• quote:

Orjinalden alıntı: vogue

biraz çok söylemişler hocam..biz marmaradan 200 ytl fiyat aldık bu ışıklı nikelajlar için..ama arabayı da ordan aldığımız için mi o fiyatı verdiler bilemiyorum :(
    egsoz nikelajları için de 80 ytl fiyat verdiler, bilgin olsun ;)

hımm yani en fazla 280 ytl vermeliyim.bi kaç yerden fiyat araştırması yapıcaktım bende bunu söylediğin iyi oldu saolasın hocam.
  • @safakbal
    evet bu hondanın orijinal aksesuarı..ama benim aldığım fiyat ışıklı kapı nikelajları içindi..resimdeki için zaten 300-350 gibi bi fiyat çekiyorlar..

@aghkzlkya
    dediğim gibi arabayı ordan aldığımız için de o fiyatı vermiş olabilirler. ama yine de sen sıkı pazarlığını yap hocam :) fiyatlar inanılmaz değişken çünkü aksesuarlarda...tabiri yerindeyse ne koparırsam kardır mantığıyla satıyorlar..
  • @vogue alınca resimleri koyarsan bizde görelim bari:) şimdiye kadar 2-3 çeşit farklı ışıklı civic nikelajı gördüm çünkü seninki nasılmış bir de ona fikir sahibi olalım :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.