Şimdi Ara

+1 honda civic elegance (hoşgeldim) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resimdeki nikelajın daha kalını ve CIVIC kısmı mavi led gibi görünüyo.
  • söz dostum montajı yapılır yapılmaz resimleri buraya eklerim..arabayı alınca da aynı gün resimleri eklerim demiştim sözümde durdum :)
    tahmini olarak 5 haziran tarihini verdiler bugün bayiden..gelmesi montajı filan 8-9 haziranı bulur gibime geliyor..ama bendeki bu şans olduktan sonra sonbahara da kalabilir, o da ihtimal dahilinde yani ;)

quote:

Orjinalden alıntı: safakbal

@vogue alınca resimleri koyarsan bizde görelim bari:) şimdiye kadar 2-3 çeşit farklı ışıklı civic nikelajı gördüm çünkü seninki nasılmış bir de ona fikir sahibi olalım :)
  • evet resimleri kesin bekliyoruz.detaylı göreyim ondan sonra bende alırım.acelesi yok nasılsa : )
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

Şimdiden hayırlı olsun..
    siyah renk civic lere çok yakışıyo cam filmiyle beraber çok güzel gözüküyor ama araç tozlanınca çok belli oluyor..

hondanın satış politikasını bir türlü anlayamadım.. boya koruma ve Park sensörünü herkese hediye ediyoruz diyorlar.. madem herkese veriyorsun bari standart donanım yap.. müşteriyi kıyak geçiyorlarmş gibi yanıltıyorlar hep..

sana hondanın herşeyini anlatacam
    ama nerde olduğunu bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: gacara_53

quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

Şimdiden hayırlı olsun..
    siyah renk civic lere çok yakışıyo cam filmiyle beraber çok güzel gözüküyor ama araç tozlanınca çok belli oluyor..

hondanın satış politikasını bir türlü anlayamadım.. boya koruma ve Park sensörünü herkese hediye ediyoruz diyorlar.. madem herkese veriyorsun bari standart donanım yap.. müşteriyi kıyak geçiyorlarmş gibi yanıltıyorlar hep..

sana hondanın herşeyini anlatacam
    ama nerde olduğunu bilmiyorum

biraz büyü 16-17 yaşlarına gel o zaman anlatırsın..
    tartışma yaratıpta arkadaşın başlığını kirletmek istemem o yüzden fazla yazmıyorum sana artık..
    edit: bir sorun varsa pm butonunu kullanabilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetuEs -- 23 Mayıs 2008; 21:07:06 >

• eswod sana pm atıyorum cevap verirsen sevinirim.kim 16 kim 17 yüreğin varsa reelde konuşalım bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aokizilkaya -- 23 Mayıs 2008; 21:57:08 >
  • Agah hocam sana dememiş sanırım Eswod nickli arkadaş ? o gacara_53'den alıntı yapmış msjında..gerilmeyin ya durduk yere, ortada fol yok yumurta yok :(
  • eswod biraz ağır olmuş be hocam.tamam forumun yaş ortalaması biraz düşük ama genelde bu başlıklara takılanlar düşük değiller zannettiğin gibi.
    konu dışı olsa tamam
  • gacara_53 akrabam ve bu eswod denen ne ayak olduğunu henüz çözemediğim kişilik 2dir kendisinin şahsına hakaretlerde bulunuyor.bende kendisine pm attım bu güzel ithamlarını reelde belirtmesi konusunda.inş arz ederde görürüz beyefendiyi.
  • peki hocam, ama durduk yere canınızı sıkmayın..Eswod da gelsin bi an önce özür dilesin olay tatlıya bağlansın..
  • neyse abi kapatalım özür mözür gereksiz şeyler bunlar.2 gündür hayal alemindeyim yeni aracımla böle gereksizliklerle uğraşamam : )

bu arada 300 km oldu araç : )
  • eswod insan gibi soru sormuş gacara'da aklının yettiğince laf sokmaya çalışmış.laf sokacak bi durum yok.gereksiz yere agresiflik yapmayın.alırım ayamın altına
  • quote:

Orjinalden alıntı: vogue

peki hocam, ama durduk yere canınızı sıkmayın..Eswod da gelsin bi an önce özür dilesin olay tatlıya bağlansın..

hocam özür dilencek bir durum olsa özür dileme büyüklüğünü gösterirdim zaten..
    ben sadece forumda tavsiye isteyen bir arkadaşı fanatiklik yapıp yanlış bilgilendirdiği için bazılarına tepki gösterdim ama onlar klavye kabadayılığı yapmaya devam ediyorlar.. geçenden kalma yani
    zaten başlığı okuyanda herşeyi anlar
    konuşmak isteyen zaten pm yoluyla sorunu çözmeye çalışır..

konuyu uzatıp arkadaşın başlığını kirletmek istemiyorum..
    zaten olayı bilen biliyor..
    @desciyide fazla kızdırmayalım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetuEs -- 23 Mayıs 2008; 23:20:30 >

• @aghkzlkya
    en güzeli :) gez dolaş sen dağ bayır, aracı bi test et gönlünce :) sonuçta burası düz yazı olduğu için insanların neyi nasıl anlayacağı belli olmuyor.o yüzden de ne espri yapmaya geliyor ne de yorum :)

@desci
    500.msjını böyle sevgi dolu kullandığın için teşekkürler :))
  • :

• @eswod : insanlara ''mal'' gibi kelimeler kullanarak tepki göstermen ve ardından bunu gözardı ederek olayı ''sadece tepki gösterdim'' kibarlığında yansıtman senin karakterini açıkça belli ediyor.bu senle ilgili yazdığım son mesaj kişiliğinin ne derece ayaklar altında olduğunu kavradım ve ayaklar altında olan şeyler için bundan sonra parmaklarımı yormak istemiyorum.

@desci : insanların akıl yeterliliğini sorgulamak senin görevin değil.işine bakarsan sevinirim.

@vogue : senin kaç km oldu hocam ?? : )

bu arada ababa hocam ben bu dalgayı pek çözemedim.ışıklımı bu şimdi.yoksa böyle resimdeki gibimi sadece ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aokizilkaya -- 23 Mayıs 2008; 23:33:56 >
  • @aghkzlkya
    evet bu ışıklı olan kaplamalardan...yukarda benim verdiğim resimle karşılaştırırsan farklı olduklarını görürsün ;)
    daha 100 km olmadı benim ya :) 2 gündür araba yatıyor garajda
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

:

/>

hah işte budur.merak ettiğim o ışık nerden kaynaklanıyo. fosforlu falan mı nedir yani?
  • hımm bilgi için teşekkürler.ben darıcaya yazlığımıza falan gidip geldim.sürdükçe süresim geldi yolu falan uzattım ondan böyle iki günde 300 km oldu : )
    neyse şu kapı eşikleri işi hoşuma gitti.taktırayım bende bundan.
  • yok fosforlu değil, altında led ışıklar var..serviste taktırın bence, çünkü dışarda taktırırken birşey olursa 6 yıl garantiniz bitiyor...zaten üstüne su damlasa garanti bitecek gibi pamuk ipliğine bağlı bi garantisi var, aman dikkat :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.