Şimdi Ara

1 GHz işlemcili, 512 MB RAM'li ve S40 arayüzlü Nokia C3-01.5 ufukta göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
10.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 GHz işlemcili, 512 MB RAM'li ve S40 arayüzlü Nokia C3-01.5 ufukta göründü

Sonbahar mevsiminde düzenlenmesi planlanan Nokia World 2011 etkinliği kapsamında, Windows Phone Mango işletim sistemi desteğini arkasına alan ilk akıllı telefonlarını sergilemesi heyecanla beklenen Nokia'nın, geride bıraktığımız haziran ayında 1 GHz saat hızında çalışan işlemciye ve S40 arayüzüne sahip cep telefonları üzerinde çalıştığı Twitter'da konuşuluyordu. Bu söylentiyi ortaya çıkaran kişi ise Nokia'nın Arjantin'deki pazarlama yöneticisiydi. Firmanın pazarlama yöneticisi, bunlara ek olarak 512 MB RAM, dokunmatik kapasitif ekran, HSPA alt yapısı desteği, Wi-Fi bağlantısı ve QWERTY klavye gibi teknik özelliklerden bahsediyordu. Ancak MeeGo 1.2 ''Harmattan'' işletim sistemli N9'u tanıtan Nokia cephesinden herhangi bir onaylama gelmemesi üzerine söylentiler unutulmaya yüz tutmuştu ta ki bugüne dek.

Nokia'nın henüz resmi olarak tanıtılmayan C3-01,5 kodlu cep telefonuna ait olduğu öne sürülen fotoğraflar internete sızdırıldı. Telefonun tasarımı piyasada satılmakta olan C3-01 Touch and Type ile aynı olmakla beraber fotoğraftaki teknik özellik listesinde 1 GHz hızında işlemci göze çarpıyor, yeni telefonun pazarlama yöneticisinin belirttiği şekilde 512 MB RAM'le geleceği düşünülüyor. Nokia'nın, S40 arayüzlü pek çok modelinde RAM ve işlemci güncellemesi yapacağı öngörülürken C3-01,5 kodlu telefonun Nokia World 2011'te tanıtılabileceği söylenmekte.

Her zaman olduğu gibi elimize ulaşan bilgilerin tutarlı olmasını diliyoruz ve telefonun tanıtım gününü merakla bekliyoruz.

1 GHz işlemcili, 512 MB RAM'li ve S40 arayüzlü Nokia C3-01.5 ufukta göründü

(Nokia'nın Arjantin'deki pazarlama yöneticisinin Twitter mesajları)

• s40
  • Nokiaya alkış S40 sisteme 1ghz işlemci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 18 Temmuz 2011; 19:36:25 >
  • vayy nostalji diyorsun yani?
  • saatli bomba ...
  • nokia kafayı yemiş, gidicem dağıtıcam kapı camı.
  • Güzel görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim salako milletimizi başka nasıl kandırabilirler ki?
  • tasarım ve özellıklerle nokia 1 numara baksanıza n9 da böyle özellık yok hangı beyın bunu yapıyor
  • Bu telefona bu donanım gerçekten israf
  • Saçma
  • Aaaa tam beklediğim telefon hemen gidip almaliyim,hemde s40 işletim sistemini kullanıyor.
  • hangi işlemcıyı kukllanıo acaba n9 ıle aynım ı kı gpu fln ne acaba gıb sorular aklıma gelıo ama s40 bune ya kcucuk ekran da bıde 720p ızletırler 1 ghz ıslemcıyle tam olur:DDD
  • Nokia öldü artık.
  • Donanım hızı işletim sistemi vs... gibi unsurlara dikkat etmeyenlerin kesimi için gayet iyi

S40
  • Kesin Fake ya.

Nokia bile bu kadar salak olamaz bence.

Ya da olabilir de. N86 modelinin iki kere alev alıp hayatıma kast etmesini düşünürsek normaldir.

Ulan işe bak adamlara dedim ahımı aldınız yanınıza kalmaz bu diye. Harbi harbi batıyor adamlar. Ahımı almaya cesareti olan var mı?

İlahi adalet bir şekilde yerini buluyor sanırım. Ben gene dürüst kalayım en iyisi. Varsın herkes yamuk olsun.
  • Benim anlamadığım bu görüntüler nereden sızdırılıyor, görüntüye bakılacak olursa sanki bir tanıtımda çekilmiş gibi, tanıtım demek zaten gösteriliyor demek değil mi, birilerine gizli tanıtım yapılıyor da onlar mı sızdırıyorlar, telefonun üzerinde güvenlik için alarm falan takılı sanki mediamarkt'ta çekilmiş fotoğraf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Aaaa tam beklediğim telefon hemen gidip almaliyim,hemde s40 işletim sistemini kullanıyor.

Benide beklleeeee beyler herkez alsın 2 tane depo edin kaçmaz bu fırsatttt :/
  • NOGYADAN ŞAŞMIYACAN AGAAAA!!1111bir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.