Şimdi Ara

1 GHz işlemcili, 512 MB RAM'li ve S40 arayüzlü Nokia C3-01.5 ufukta göründü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
10.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yuh halen s40 işlemcili telefonmu çıkarıyor
  • S^3'e 680 Mhz işlemci 256 MB Ram koyarsın.S40'a 1GHZ işlemci 512 MB Ram koyarsın.Allah sana akıl versin.Amin.
  • Nokia'nın bundan sonraki planı 1100'ın çift çekirdekli işlemciye sahip yeni versiyonunu çıkarmakmış.

1 GHz işlemcili, 512 MB RAM'li ve S40 arayüzlü Nokia C3-01.5 ufukta göründü
  • yegenim biz 1ghz lik işllemcili telefon kullanalı çok oldu.bu ne ya abi ekran olmasa traş makinası sanacam yaa..harbiden bunlar ne yapacağını şaşırmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

S^3e 680 Mhz işlemci 256 MB Ram koyarsın.S40a 1GHZ işlemci 512 MB Ram koyarsın.Allah sana akıl versin.Amin.

1 saattir gulmekten yorum yapamadim usta,agzina saglik :D
  • adamlar birilerine resmen küfretmiş ama anlayan yok memlekette bu kadar işlemci, ram manyağı adam olursa işlemci ile işletim sisteminin uyumluluğunu kabul etmekte bu kadar zorlanırsa sonunda nokia da 1ghz lik s40 telefon çıkartır alın.... der
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Nokia'nın bundan sonraki planı 1100'ın çift çekirdekli işlemciye sahip yeni versiyonunu çıkarmakmış.

1 GHz işlemcili, 512 MB RAM'li ve S40 arayüzlü Nokia C3-01.5 ufukta göründü

bunun 3310 lu versiyonunu yazmak icin girmistim

yıl 2011 hala nokia kullananlar var ve ben bu kişilere acıyorum. gidin HTC, SONY ERICSSON, SAMSUNG alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 18 Temmuz 2011; 22:25:04 >

• Nokia almak istiyosanız Tegra 3'lü 3310'u bekleyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalyakut

quote:

Orijinalden alıntı: createemirS^3e 680 Mhz işlemci 256 MB Ram koyarsın.S40a 1GHZ işlemci 512 MB Ram koyarsın.Allah sana akıl versin.Amin.
    1 saattir gulmekten yorum yapamadim usta,agzina saglik :D

:D
  • ekran çok büyükmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi_user

Nokia öldü artık.

Defin işlemlerine ne zaman başlayalım ?
  • Tek kelime ile berbat nokıa bu pazardan çıkmalı artık boşuna develeniyor.
  • yıl 2050 de olsa bu adamlar taş çıkartsa yinede alıcısı olur, bu telefonda satılacaktır, kör satıcının kör alıcısı gibi.

alana hayırlı olsun şimdiden
  • Bu nokyaya para batıyo galiba :SSS
  • Zaytung sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_8181

ekran çok büyükmüş

o ekran simdi 320x240 dır + bide 720p felan oynatırsa sasırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_8181

ekran çok büyükmüş

o ekran simdi 320x240 dır + bide 720p felan oynatırsa sasırmayın

• Arkadaşlar demekki s40 ı güncelleyip yenilemişler ki sistemi de yenilemişler :)
  • Bazıları var, pisliğe üşüşen sineklere benziyor. Ne yaptıklarının, acınacak trajikomik duruma olduklarının farkında olmayıp başkalarına acıyor... Aynen devam edin, kendinize yakışan tavır bu. Büyüyünce belki anlarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu habere kadar hep umudum vardı nokiadan ama şu telefonu görünce inanamadım
    telefonun savunulacak hiçbir yanı yok
    o kadar küçük ekranı 1 ghz işlemciyle sunmak mı yoksa buçuk diye model ismi vermek mi daha saçma bilemedim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.