Şimdi Ara

1 Ayda 2 Sms Paketi Yapılırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
25.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 500 Sms Paketim Var 1 Hafta İçinde Bitti 2. Sms Paketi Yapmam İçin 1 Ayın Dolmasını mı beklicem ? Operatör Vodafone

• Benim avea 10000 + 1000 sms vardı 1000 sms bitti. Tekrar yapmaya çalıştım. Paket ücretim gitti ama 1 ay içerisinde yalnızca 1 kere sms paketi alabilicegim için beklememi söylediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y2kmtt -- 20 Nisan 2012; 12:29:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orochimaru37

Arkadaşlar 500 Sms Paketim Var 1 Hafta İçinde Bitti 2. Sms Paketi Yapmam İçin 1 Ayın Dolmasını mı beklicem ? Operatör Vodafone

2 sms paketi alinamiyor. Yani sms paketinizin kullanim suresi dolmadan yeni paket alinamiyor. Daha önce basima gelmisti. Cok sacma bir durum bence. Birakin isteyen kac paket alacaksa alsin, sanki bedava veriyorlar.
  • her ay 1 kere alabilirsin paketi
  • Gercekten Cok Sacma Scoopi'nin dediği gibi sanki bedavaya veriyorlar.Teşekkürler Beyler
  • Bende avealiyim ama ayda 2 hatta bazen 3 defa gecn paket yapiyorum her hangi bir sorun olmuyor hatta dakika ve smsler ve int paketim ustune ekleniyoor ama paketi once iptal etmeniz gerekiyor ondan sonra paketi yeniden satin alinca ucreti kesin hepsini veriyor
  • Bende denedim msj paketim bitince ama maalesef süresi dolmadan 2. bir sms paketi verilmiyormuş yani standart tarifeden kazık yemeye devam edin
  • bu konuda avea kullananlar şanslı galiba. vodafona mail atın belki değişiklik yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

bu konuda avea kullananlar şanslı galiba. vodafona mail atın belki değişiklik yaparlar.

avea kullanıyorum aynı sorunda bundada var... Çok saçma oysa biz parasını veriyoruz size ne kardeşim...
  • Yapılabiliyor mu?
  • Bimcell'de istediğin kadar alabilirsin 1 ay içinde. Bu konuda asla sınır yok. Hakkın varsa üstüne ilave edilir. Her paket kendi periyodu içinde sonlanır. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SMS başına ücreti 43,89 kuruş yapan BTK mı vicdansız yoksa bu fiyatı uygulayan operatörler mi merhametsizdir? Üstelik bir de parayla rezil olacaksın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.