Şimdi Ara

1.83 boyum var 38 cm kol kendini gösterir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben 4 aydır spor salonuna gidiyorum.

ilk başladığımda kolum 28 cm idi şuan 38 cm ama boyum 1.83 olduğu için bana yetersiz geliyo sizce gösterir mi kendini ?

1.83 boyum var 38 cm kol kendini gösterir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusudf -- 9 Aralık 2021; 17:18:22 >

• Ne yazıkki sana hep öyle gelicek. 45 yapsanda yetersiz gelcek sanki göstermiyor gibi gelcek. Ama emin ol dışardan farkedilir.

• Üst kol gelişiyor bi şekilde ama ön kol yani kolun bilekle dirsek arası nasıl gelişiyor(kalinlasmasindan bahsediyorum) bunun için özel antrenman var mı yoksa zamanla mı gelişecek
  • Kardeşim onun için iç bilek hareketleri çalışman lazım videodaki 3.18 dakika da yapılan hareketi yapıyorum ben halter ile değil tek dambıl ile 2 kolumu ayrı çalışıyorum 5kg veya 7.5 ile başla 15 tekrarı geçebiliyosan kademeli arttır ağırlığı ama bileğini stabil tutmaya çalış sağa sola kaydırma aşağı inerken direk salma sakatlığa sebep olabilir. Haftada 2- 3 gün çalışabilirsin o bölgeye odaklanacaksan o gün yaptığın antrenmandan sonra en son bunu yaparak bitir antrenmanı pump ı hissedersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusudf -- 24 Ocak 2022; 21:18:39 >

• kolun yeterli yerinde olsam üst gögüse ağırlık verirdim

• valla helal 4 ayda nası 10 cm ölçü alabildin hocam senin de göğüs genetiğin benim gibi kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkos21 -- 15 Ocak 2022; 20:52:34 >
  • bu kolu nasıl büyüttün hangi hareketasyonlara fokuslanmak lazım acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.