Şimdi Ara

1.7dizel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 1.7 dizel corsa mi yoksa 1.4otomatik benzinli corsa mi daha iyi kalkar.. arkadasla iddaa ya girdik..

• Dal sarkar kartal kalkar, kartal kalkar dal sarkar.
  • otomatik arabanın kalkışı düz vites gibi olmaz 1.7 geçer hem dtı motor
  • tabikide dizel.
  • dizel götürür 2 sene 1.4 auto corsa kullandım tam bir ömür törpüsü. o araçtan zevk almak için hava filtresinin girişinde hortumu çıkartmak gerekiyordu. herkes arkasına dönüp baktığında aslında gelen impreza değil dötü .oklu 70 hp corsa dan başka bişey diildi
  • bence dizel
  • Tabikide dizellll
  • Dizel araçlar kalkışlarda genel olarak daha iyidir zaten.
  • sanırım 1.7 diesel 125 bg. ve ağırlığından ötürü çok güzel sürüş dinamikleri varmış... vergisi düşündürmeyecekse mis valla.
  • diiiiiiiiiiiiiiiiiiiizeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll ( rio dan araklanmış bayat bir numaradır )
  • 1.7 dizel 0-100 13.5 sn
    1.4 otomatik 0-100 13.5 sn

kafa kafaya giderler

ama ikiside arkamda kalacaği icin göremeyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunberber -- 14 Aralık 2006; 12:25:26 >
  • Başlığı canlandırayım..1.7 ISUZU motoru inanılmaz sağlam ve rantıbıl bir motor..Benimki 90-95 bin yakıyor..Chipten sonra tabi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

Başlığı canlandırayım..1.7 ISUZU motoru inanılmaz sağlam ve rantıbıl bir motor..Benimki 90-95 bin yakıyor..Chipten sonra tabi..

rantıbıl ne demek ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Dal sarkar kartal kalkar, kartal kalkar dal sarkar.

aynen
  • 1.4 Corsa deri ben çok az yaktığını söylüyorlar
  • randımanlı olabilir mi
  • iddaa gitti
  • quote:

Orjinalden alıntı: alican5555

arkadaslar 1.7 dizel corsa mi yoksa 1.4otomatik benzinli corsa mi daha iyi kalkar.. arkadasla iddaa ya girdik..

1.7 dizelin geçmesi garanti gibi bişey
  • o 1.7 motor ısuzu nunmu? ve turbo mu değilmi?
  • 1.7 dti 75ps dizel corsayi kullandim bir ara,1 vites rahat 30 vuruyor 2. vites biraz zorlarsan 60 bence dizel olan otomatige karsi avantajli

10ps gücünde bir turbosu var ama motorun büyük olmasindan arac güzel hizlaniyor,motor isuzununmu bilmiyorum ama triger kayisi markasi isuzu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.