Şimdi Ara

1.6 tdı dsg comfortline Passat alınırmı :))) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
15.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sapultra

Cihan al geç ya boşver.
    Ben en çok senin Jetta kaç paraya satılacak onu merak ediyorum

O isin en kolay kismi

Normal jetta yani higline dsg 69900 tl

Benim aracta sanruf var

Metalik boya var

17 inc cant var

Spor yay var

2 sene arti garanti var

Boya koruma var

Bundan daha dolusunu hic gormedim ben cok rahat satarim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: laktik

Jettayı 68 e satarsın 69 a satarsın 71 e satarsın ama 70 e satamazsın :)
    şakası bir yana, komşu 70 e satacağına bu kadar eminsen seni lord mertebesinden kral(das) mertebesine çıkartacak passatı 80 ne alman senin için çok sorun olmaz herhalde.
    Ondan sıkılırsan cc sini alırsın ondan sıkılırsan tuareg alırsın ondan sıkılırsan phaeton alırsın. Her aldığını ikinci elde daha fazla fiyata satacağın için sorun olmaz.

Netice itibari ile buradakiler alma dese.
    - Siz ne anlarsınız be vw kalitesinden takmışsınız kafayı bir kere deyip o arabayı alacaksın.
    al deseler
    - Zaten en mantıklısı bu deyip alacaksın.

80 bin lira az para değil!

70.000 olmus reno latidude

Manuel

Ucuz araba yok nerdeyse 70.000 tl manuel latidude ediyorsa 80.000 dsg li passat etmezmi

Kendin sorup kendin cevaplıyorsun Cihan.

İşin içine VW girince seninle diyalektik mümkün olmuyor. VW konusunda forumdan fikir almak yoluna gitmiyorsun, sadece düşüncelerini yazıyorsun ve VW'yi çok sevdiğin için fikirlerini tartışmaya açma ihtiyacı bile hissetmiyorsun.

Al desek de alacaksın, alma desek de alacaksın. Bu durumda ben bu konunun hangi amaca hizmet ettiğini çözemiyorum, kusura bakma.

Belki ben vw cok abartiyorum yada yorum yapanlarin cogu hayatinda hic vw arac kullanmadi

Ben herturlu fikire acik bir insanim mesala cogu insanin begenmediği bmw x1 bayiliyorum ben

zaten iki tane bmw arac var begendigim ::)))

Benim icin en onemli olan husus 1600 cc motor dizel ve otomatik olsun yeter

• quote:

quote:

quote:

şakası bir yana, komşu 70 e satacağına bu kadar eminsen seni lord mertebesinden kral(das) mertebesine çıkartacak passatı 80 ne alman senin için çok sorun olmaz herhalde.
    Ondan sıkılırsan cc sini alırsın ondan sıkılırsan tuareg alırsın ondan sıkılırsan phaeton alırsın. Her aldığını ikinci elde daha fazla fiyata satacağın için sorun olmaz.

- Siz ne anlarsınız be vw kalitesinden takmışsınız kafayı bir kere deyip o arabayı alacaksın.
    al deseler

Manuel

Ucuz araba yok nerdeyse 70.000 tl manuel latidude ediyorsa 80.000 dsg li passat etmezmi

İşin içine VW girince seninle diyalektik mümkün olmuyor. VW konusunda forumdan fikir almak yoluna gitmiyorsun, sadece düşüncelerini yazıyorsun ve VW'yi çok sevdiğin için fikirlerini tartışmaya açma ihtiyacı bile hissetmiyorsun.

Al desek de alacaksın, alma desek de alacaksın. Bu durumda ben bu konunun hangi amaca hizmet ettiğini çözemiyorum, kusura bakma.

Onur gayet haklı.Zaten alacaksın niye konu açıyorsun
    Kaldı ki ikinci el Jetta'nı 70 bine okutacaksın,yerine sıfır Passat alacaksın,ve sadece 3 hafta bekleyeceksin.
    Bence gayet mantıklı,hele senin gibi VW hastası 1.6 dizel fetişi olan bir adam için biçilmiş kaftan.
    Ben şimdiden hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin diyorum.

• quote:

quote:

quote:

al deseler

Manuel

Bu yoruma bende katılmak durumundayım... Başlığın amacını gerçekten bir VW kullanıcısı olarak bile çözemedim Arabanın rakibi yok diyorsun o zaman ver kaporayı tall-grande-venti-bitti-gitti olsun işte.

• cihanair sen almayacaksın da kim alacak bunları, tabiki alınır
  • Soru : 1.6 tdi comforline pasat alınır mı ::)))

Cevap: Evet

Soru: peki 80.000 verilirmi ::))

Cevap: Yetmez ama evet.
  • chevrolet aveo'ya baktınızmı?
  • 70 e satarsan hiç durma.
  • Senin aklına düşmüş bir defa arabanı satıp üstüne de 10 bin papel verip Passat almak..Araştırmışsın belki ufak bir pazarlık yapıp fiyat bile aldın bayiden..Bana da bu konuyu kafandaki bu düşünceyi onaylatmak için açtın gibi geliyor..Zaten D sınıfı bir araç almayı çok istediğini de söylüyorsun..Ee o zaman hayırlı olsun şimdiden
  • DSG farkı çok değil mi ya ?
    Bütçeniz uygunsa alın, sonuçta 10 bin tl fark ile hem sıfır hem daha üst bir sınıf araca bineceksiniz.
  • valla onu bunu bilmem de passat 1.6 tdi dsg çıktığı duyulmadan önce bir an evvel aracını elden çıkar derim.

jettaya tdi dsg'ye o paraları verenlerin %90'ı passat da o kombinasyon olmadığı için verdi zaten.

yakında ilan sayısı patlama yapar.
  • CihanAIR Sana şiddetle CHEVROLET AVEO 1.3 dizel öneriyorum.

Bence mükemmel bir araba

Mevcut kullandığın Jettaya 10

Almayı düşündüğün Passata 5

Şirketinizdeki servislere 15 basar

Bence kesinlikle passat düşünmemelisin

CHEVROLET AVEO bence senin için biçilmiş kaftan

1.3 startstop, metalik renk, otomatik vites, sunroof, krom kapı kolları, muhtelif kromajlar, çakma xenon, özel halı paspaslar fln derken biraz daha zorlasak 80bin TL'ye ulaştıraibleceğimizi düşünüyorum, olmadı iki tane alırsın bi kırmızı bi beyaz. Akşamları yanyana parkeder yukardan izlersin, çok güzel görüntüsü olur.
  • Nicin forumu galeyana getırmek ıcın konu acıyorsunuz anlamıyorum her konununuz kavgaya sebep verıcı her konuya yazdıgınız cevap tansıyon yukseltıcı cok yanlıs yapıyorsunuz cıhan bey cok

Zaten sızın kafanızda hersey bellı ne ıstıyorsanız onu alın ama artık cok sıktınız bunu bılın

Haa okmayın gırmeyın o zaman arkadasım dıyorsunda heryerdede sen varsın ve senın yazdıgın her konuda senden sonra kavga cıkıyor ve konu dagılıyor bunu yapmaya hakkınız yok
  • Konu biraz saptirilmis, yine de kisa bir seyler soylemek istiyorum.

80 bin TL verilip 105 hp'lik araca binilir arkadasim. Insanlarin farkli beklentileri var. Kendin vermezsin 80 bin TL, performans istiyorsan gider baska arac alirsin. Passat konforu kalitesi icin 80 bin TL ucuk bir rakam degil(70 bin TL lik butce oldugu hesaba katiyorum). Mesela ben de 200 bin TL verip tipsiz ve suratsiz E 250 CDI alanlara anlam veremiyorum. Herkesin gorus acisi var.

80 bin TL bu arac icin fazla bir rakam. Fakat Jetta 70 bin e satilirsa hic dusunmeden al. Jetta, Golften kalitesiz bir otomobil, Passatla kiyas goturmez. Passat 2012 model olacak, Jetta'yi elden cikarmis olacaksin.

Fakat bence Passat'in halojen farlari cok igrenc. Ne yap ne et bi xenonlu siparis et.

Fazla dusunmeden Jettayi ver 70 e, al Passat'i ;)
  • Kisa yanit: C ve D sinifi araclarin geldigi fiyat noktasinda, alinir.
  • 90bin bile verilir o araca ::::::)))))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: VETTEL99

netten teknık verilerine baktım 1.4 tsi 160 lığı sürmek çok zevklı olur tüketimi 8.7 lt makul sayılır .
    1.6 tdi dsg 5.4 lt tüketim 12.2 sn de 0-100 193 km son hız bence yeterlı bu motor 80 bin tl yi hakedermı kesinlıkle hayır 70 bin tl den fazla etmez comfort.

teknik verilerine nerden baktın?
    ben bulamıyorum bir türlü..
  • Hocam 140.000 TL 'den az verme
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Nicin forumu galeyana getırmek ıcın konu acıyorsunuz anlamıyorum her konununuz kavgaya sebep verıcı her konuya yazdıgınız cevap tansıyon yukseltıcı cok yanlıs yapıyorsunuz cıhan bey cok

Zaten sızın kafanızda hersey bellı ne ıstıyorsanız onu alın ama artık cok sıktınız bunu bılın

Haa okmayın gırmeyın o zaman arkadasım dıyorsunda heryerdede sen varsın ve senın yazdıgın her konuda senden sonra kavga cıkıyor ve konu dagılıyor bunu yapmaya hakkınız yok

Bence sen yorumlari okumamissin

Ustun koru yaziyorsun bdn ne yapmisim forumu galeyana getirmisim

Mesajinin sonunda yazdigin gibi okumayip konuya girmeye bilirsin buda en dogal hakkin

Ben normal bir sekilde konu actim Adam passat alma keci ciftligi al diyor birisi baska yorum yapiyor

Ben surda en ufak bir hakaret iceren yada olumsuz bir mesaj yazmamisim sen kalkmissin forumu galiyane getirme diyorsun

Ben konuyu acerken gayet net passat alinirmi alinmaz dedim hepsi bu baska arac dusunmuyorum dedim

Bence sen ne yazdigini bilmiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 17 Ocak 2012; 8:57:46 >

• 80 milyar passata vermek cilginlik uyuyamam herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.