Şimdi Ara

1.6 tdı dsg comfortline Passat alınırmı :))) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
0
Favori
15.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Passat yerine keçi çiftliği alma fikri çok orijinalmis ama. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadık_57

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Merhaba arkadaşlar bugün vw altura telefon açtım şubat ortası gibi yeni passat 1.6 tdı comfortline DSG satışları başlıycak şu anki fiyata zam gelebilir eğer alacaksınız bu hafta karar verin dedi satış temsilcisi

bende yeni passat 1.6 tdı dsg comfortline çok sıcak bakıyorum

Passat 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Comfortline 80.300,00

fiyatı var bunun üstünden ufakta olsa bir indirim almam mümkün olucak

beyaz renk olursa çokda güzel olucak ilk gelen parti gri be beyaz ağırlıklı olucak dedi satış temsilcisi

önümde cumartesi gününü sayarsak 5 gün var

80.000 tl ye passat dsg almak mantıklı olurmu

jettadan çok daha kaliteli olduğu kesin

aklımda superb var ama onunda 1.6 tdı dsg'si için net bilgi yok

Cihan, valla inadına mı yapıyorsun bilmiyorum ama bezdiriyorsun artık.

Madem 80 Bine sıfır passat alacaksın, 70 Bine niye 2. el Jetta aldın derler adama...

70 bine ikinci el jetta Volvo s60 lara da bakılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

quote:

Orijinalden alıntı: VETTEL99

netten teknık verilerine baktım 1.4 tsi 160 lığı sürmek çok zevklı olur tüketimi 8.7 lt makul sayılır .
    1.6 tdi dsg 5.4 lt tüketim 12.2 sn de 0-100 193 km son hız bence yeterlı bu motor 80 bin tl yi hakedermı kesinlıkle hayır 70 bin tl den fazla etmez comfort.

teknik verilerine nerden baktın?
    ben bulamıyorum bir türlü..

Bu linkte var. Yanlış anlamayın ama nasıl bulamadınız anlayamadım.

http://binekarac.vw.com.tr/passat-teknik-bilgi.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Olmadı 95000 lira verir 2. elini alırsın

çok güldüm Allah razı olsun.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar bugün vw altura telefon açtım şubat ortası gibi yeni passat 1.6 tdı comfortline DSG satışları başlıycak şu anki fiyata zam gelebilir eğer alacaksınız bu hafta karar verin dedi satış temsilcisi

imzanı sevdim

doğru söze ne denir
  • alınır.. paşa paşa da binilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Passat yerine keçi çiftliği alma fikri çok orijinalmis ama. :)

Zorlarsak daha iyileri de çıkar ağabey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caddy2007

quote:

quote:

beyaz renk olursa çokda güzel olucak ilk gelen parti gri be beyaz ağırlıklı olucak dedi satış temsilcisi

Madem 80 Bine sıfır passat alacaksın, 70 Bine niye 2. el Jetta aldın derler adama...

Cok begendigim bir arac almama sebebim

1.6 dizel otomatik yok gelicek ama tarih belli degil

İkinci elde ciddi deger kaybi parca tedarigi icin uzun sure vermeleri cok az yetkili servis olmasi ve cok ciddi servis ucretleri

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Nicin forumu galeyana getırmek ıcın konu acıyorsunuz anlamıyorum her konununuz kavgaya sebep verıcı her konuya yazdıgınız cevap tansıyon yukseltıcı cok yanlıs yapıyorsunuz cıhan bey cok

Zaten sızın kafanızda hersey bellı ne ıstıyorsanız onu alın ama artık cok sıktınız bunu bılın

Haa okmayın gırmeyın o zaman arkadasım dıyorsunda heryerdede sen varsın ve senın yazdıgın her konuda senden sonra kavga cıkıyor ve konu dagılıyor bunu yapmaya hakkınız yok

Bence sen yorumlari okumamissin

Ustun koru yaziyorsun bdn ne yapmisim forumu galeyana getirmisim

Mesajinin sonunda yazdigin gibi okumayip konuya girmeye bilirsin buda en dogal hakkin

Ben normal bir sekilde konu actim Adam passat alma keci ciftligi al diyor birisi baska yorum yapiyor

Ben surda en ufak bir hakaret iceren yada olumsuz bir mesaj yazmamisim sen kalkmissin forumu galiyane getirme diyorsun

Ben konuyu acerken gayet net passat alinirmi alinmaz dedim hepsi bu baska arac dusunmuyorum dedim

Bence sen ne yazdigini bilmiyorsun

sırf post kasıp forumda saygınlık kazanma amaçlı konuların ve mesajların bıktırdı. Ben yirmi yasındayım belki büyügümsün falan ama senin yazdıgın zırvalıklardan sıkıldıgımı belirteyim. Ve emin ol tek ben değilim bir çok arkadaşa tercüman oluyorum suan.

• cihanair ne mezunusun?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caddy2007

quote:

quote:

Cok begendigim bir arac almama sebebim

1.6 dizel otomatik yok gelicek ama tarih belli degil

İkinci elde ciddi deger kaybi parca tedarigi icin uzun sure vermeleri cok az yetkili servis olmasi ve cok ciddi servis ucretleri

1,6 dizel powershift gelecek diye forum da görmüştüm hocam. İkinci el fiyatları o motor seçeneğinde düşmez diye düsünüyorum. Tabi birisi 1 hafta da satılırken diğeri 1 ay sürebilir.

Peki hocam volvo nun bakım ücretlerini sordunuz mu hiç?

uzun süre kullanılacaksa volvo alınabilir bence. Ama 70 000 jettayı verip 80 000 passat bence de alınmalı.

• Bir Passat sahibi olarak "sen" alma arkadaşım. Senin yüzünden arabanın değeri düşmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Ha bu arada; Keçiler organik.

• quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Ha bu arada; Keçiler organik.

Ayrıca, organik lüks kedi işine de girilebilir. Çok deli para va diyollaa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polemik -- 17 Ocak 2012; 12:53:07 >

• reserved
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan_10

Bir Passat sahibi olarak "sen" alma arkadaşım. Senin yüzünden arabanın değeri düşmesin.

Senin gibi çoluk çocuk binince düşmediyse bundan sonra düşmez.
    Adam gibi bir konu açmış jettaya 10bin ekleyip passat almak mantıklımı diye, her türlü hakareti duymuş adam.
    Hadi Efe forumda tanınan biri, mizah anlayışını herkes biliyor.
    Peki SEN ALMA, bıktık senden, daha yazmayı bilmiyorsun diye konuşan sperm israflarına ne demeli ?

Adım gibi eminim ki şu adama giydiren, daha konuşmasını bilmiyor, bıktık senden diyen adamların çoğu hasetinden çatlıyor adam bu paraları arabaya bağlayabildiği için. Foruma bir giriyorsun 30 adet konu açılıyor. Çokmu zor bu başlığa tıklamamak ?

Yazık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

quote:

Bir Passat sahibi olarak "sen" alma arkadaşım. Senin yüzünden arabanın değeri düşmesin.

Adam gibi bir konu açmış jettaya 10bin ekleyip passat almak mantıklımı diye, her türlü hakareti duymuş adam.
    Peki SEN ALMA, bıktık senden, daha yazmayı bilmiyorsun diye konuşan sperm israflarına ne demeli ?

Adım gibi eminim ki şu adama giydiren, daha konuşmasını bilmiyor, bıktık senden diyen adamların çoğu hasetinden çatlıyor adam bu paraları arabaya bağlayabildiği için. Foruma bir giriyorsun 30 adet konu açılıyor. Çokmu zor bu başlığa tıklamamak ?

Yazık..

Saol arladasim mesajin cok guzeldi

Amacim sadece fikir almakti ama sagolsunlar soylemedik laf kalmadi

Sen alma kim alirsa alsindan tut sen ne mezunusum diyene kadar

Problem degil alistik artik

• Jetta passattann daha güzel olmuş nedense bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

quote:

Yazık..

Birincisi terbiyeni takın, ikincisi ergenliğinden kalma Türkçe'de yeri olmayan ".." noktalama işaretinden vazgeçmelisin, zeka yaşını belli ediyor çünkü.

Ayrıca savunduğun adamın forumda ne gibi yazılar yazdığına bir bak, tartışma ortamı yaratmak için konu açıyor, mesaj atıyor. Sayesinde forumda Anti-Vw grubu oluştu. Ha umrumda mı değil, ama çizgiyi aşıyor artık, reelde dikkat çekemeyen adamlar açtıkları konularla dikkat çekmeye çalışıyorlar, dikkat çekmeye çalışıyorsanız Konu dışı bölümü bu bölümün birazcık altında...

Senin gibi "sperm israfları" kelime grubunu kullanan ahlak noktasında eksik birine de o bölümü tavsiye ediyorum.

• Eğer aracı aldığın fiyattan satabilirsen çok güzel olur.

10.000 peşin passat senin bence mantıklı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.