Şimdi Ara

1.6 Multijet Bravo 200hp by Megachips... Detaylar ilk mesajda. Araç kaza yaptı pert olabilir.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
24.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dynoda çıkan sonucun yola net olarak aktarılabileceğini sanmıyorum...
  • Bu kadar duman çıkartıp çevreyi kirlettikten sonra o performansın hiçbir anlamı yok bence. Bu haliyle trafiğe çıkmadığınızı umuyorum.

Egzost muayenesini geçemeyeceği kesin. Önemli olanın salt maksimum gücü almak değil, güvenli ve temiz olarak maksimum gücün alınması olduğunu düşünüyorum.
  • Gara duman pağvığ Hayırlı olsun hocam umarım uzun yıllar sorunsuz stabil bir şekilde kullanmak nasip olur.105 lik multijetler için güzel bir örnek. Bizim 70 lik fındık multijette 105'e çıkar mı acep ?
  • Benzinli 180 bg ecoboostla 0 -200 denemesi yapabilirseniz ortaya cikar kac bg oldugu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabaya yapılan işlemler nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Self Control

Gara duman pağvığ Hayırlı olsun hocam umarım uzun yıllar sorunsuz stabil bir şekilde kullanmak nasip olur.105 lik multijetler için güzel bir örnek. Bizim 70 lik fındık multijette 105'e çıkar mı acep ?

Hocam Mehmet Gazihan'ın söylediğine göre sizin araçtan da 130-150 hp arası güç elde edilebilirmiş Belki şuan daha fazlasıda elde edilebilir, ben ilk söylemlerine nazaran böyle bir yorumda bulunuyorum

quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

Benzinli 180 bg ecoboostla 0 -200 denemesi yapabilirseniz ortaya cikar kac bg oldugu

Hocam Benzinli bir araçla dizel aracı kıyaslamaktansa, Onun yerine Audi Ax 2.0 TDI 177 hp'lik araçları ve BMW x20d 184 hp'lik araçları karşılaştırmak daha mantıklı olmaz mı? Sonuçta dizel ile dizeli karşılaştırmak daha mantıklı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 9 Eylül 2012; 20:30:51 >

• Bu kadar dumanla bu araç ile nasıl dolaşacaksınız ki? Çok kötü olmuş.

Güç muazzam ama.
  • kömür sobası bacası gibi duman atıyor trafikte görsem şikayet ederim bu çağda milyonluk ar-ge ile emiyonlar düşürülmeye çalışılırken bu araç 100 katı atık gaz salıyor hiç mantıklı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Arabaya yapılan işlemler nedir ?

Yukarda yazmış hocam arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Arabaya yapılan işlemler nedir ?

Yukarda yazmış hocam arkadaş.

Üşenip okumamıştım Eyv kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 9 Eylül 2012; 23:33:40 >
  • Hayırlı olsun arkadaşım.

İddalı bir rakam olmuş.

İnşallah keyifle ve sıkıntısız binersin aracına.

Bir de motor gürültüsünde bir azalma olmuşsa çok sevineceğim.

Paylaşımlarını takip etmeye çalışacağım.

Selamlar.
  • Köfteci gibi dolaşıyorsunuz

• arkadaşlar bu konuda fazla bir bilgim yok ama araç neden o kadar kara duman atıyor?
  • Detaylar ilk mesaja eklendi konu güncel..
  • Jantlar gözlerimi eritti
  • quote:

Orijinalden alıntı: replastone

Detaylar ilk mesaja eklendi konu güncel..

Hocam tekrar hayırlı olsun, detayları öğrenmek güzel Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin Hocam yanlız herşey iyi hoşta, keşke farklı bir jant seçimi yapsaydınız. Açıkçası o jantları yakıştıramadım aracınıza. Bu arada normal kullanımda şehir içi - şehir dışı - ortalama yakıt tüketimi ne durumda acaba? Stock haline göre nasıl değişti? Mehmet hocam'ın 175 Hp'lik Fiat Linea için yayınladığı 0-120 km hızlanma videosuna araç 3. vitese kadar yola tutunamıyordu. Sizde durum nasıl? Biraz detaylı açıklar mısınız rica etsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 10 Eylül 2012; 11:36:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Hocam tekrar hayırlı olsun, detayları öğrenmek güzel Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin Hocam yanlız herşey iyi hoşta, keşke farklı bir jant seçimi yapsaydınız. Açıkçası o jantları yakıştıramadım aracınıza. Bu arada normal kullanımda şehir içi - şehir dışı - ortalama yakıt tüketimi ne durumda acaba? Stock haline göre nasıl değişti? Mehmet hocam'ın 175 Hp'lik Fiat Linea için yayınladığı 0-120 km hızlanma videosuna araç 3. vitese kadar yola tutunamıyordu. Sizde durum nasıl? Biraz detaylı açıklar mısınız rica etsem

Jantlar cidden tipsiz ama en hafifi buydu maalesef. Araca görsellikten çok dinamizm katsın diye tercih edildi. Yakıt videosu gelcek birazdan. Kabaca dün lamba yandığında 75tl lik gtl aldım ve kmyi sıfırladım sabah tekrar yandı ve 250 km gitmişim. Tutunmayı da lastiklerle aşmaya çalıştık. Sert hamurlu S001ler ısınana kadar 3. Viteste dahi sarıyor ama ısınınca çok daha iyi tutunuyor.

İyi forumlar..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Jantlar cidden tipsiz ama en hafifi buydu maalesef. Araca görsellikten çok dinamizm katsın diye tercih edildi. Yakıt videosu gelcek birazdan. Kabaca dün lamba yandığında 75tl lik gtl aldım ve kmyi sıfırladım sabah tekrar yandı ve 250 km gitmişim. Tutunmayı da lastiklerle aşmaya çalıştık. Sert hamurlu S001ler ısınana kadar 3. Viteste dahi sarıyor ama ısınınca çok daha iyi tutunuyor.

İyi forumlar..

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hocam. Kalkış yaparken sıkıntı oluyordur muhtemelen diye düşünüyorum? 0-100 hızlanması o yüzden çok zahmetli olur gibi geliyor, tekerler sürekli sardığı için. Bizim 1.6 TDCI 137-138 hp'lik Focus'ta ortalama olarak 22-23 kuruş yakıyor. (Yakıt Fiyatı: 4.01; Shell V-Power dizel)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi replastone -- 9 Şubat 2013; 21:52:46 >
  • quote:

[DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?v=hCwBFbRypYg&feature=youtube_gdata_player ]

Teşekkürler hocam, çok iyi değerler sabit hız için. Araba 6 ileriydi değil mi? 6 ileriyse max. sürat baya olucaktır gibi geliyor =)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.