Şimdi Ara

1.5 yıllık sevgilim terketti beni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 ay önce kıskançlığım yüzünden kavga ettik ve depresyonda olduğunu antidepresan kullandığını söyledi o gün bana. seni sevmiyorum bırak peşimi diyip engelledi beni her yerden fakat 2 saat sonra yalan söyledim çok seviyorum seni, çok kötüyüm konuşmam lazım diyip durdu. ilaç kullandığını bildiğimden çok üstelemedim etkisini biliyorum çünkü.

her neyse 1 hafta önce bana dedi ki ''seni görünce artık kalbim küt küt atmıyor aşık değilim, sana bakınca canımdan çok sevdiğim arkadaşımı görüyorum, depresyonumun sebebi bunu sana anlatmaya korkmamdan dolayıydı o 2 ay önceki kavgadan beri bu his vardı kendimi zorladım tekrar sevmek için'' dedi. bunu dedi ve 1 haftadır telefonu dahil her hesabını kapamış hiçbir yerden ulaşamıyorum.

arkadaşlar ne yapmalıyım? bunun anlamı sizce nedir? onu gerçekten çok seviyorum ne yapayım söyleyin bişi

• okumayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n.erce -- 18 Kasım 2015; 21:30:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitmiş gibi gözüküyor bitmese bile bitmiştir senin için artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eger donmesini istiyosan arayip sormayi birak ararsada acma takma yani. denmesini istemiyosan git kopek gibi ozur dile zaten donmez. ikiside tecrubeyle sabit

• Zelas kullanıcısına yanıt
    Beni gercekten sevdigini hissediyordum buyuk fedakarliklar yapti fakat su 2 ayi ilaclara bagliyorum. Gelecek sali 2 hafta olacak o zamana kadar beklemeyi ondan sonrada metro cikisinda beklemeyi dusunuyorum. Yanlis mi yaparim?

• yigit001903 kullanıcısına yanıt
    seviyosa üzülür seni gordugunde kotu olur yuzu duser falan. sevmiyosa zaten tavirlarindan belli eder. sen yine kendini kotuye adapte ette iyi olan olmassa daha cok uzulme

• Sıkılmış, heyecanı bitmiş

• İlişkiniz baya sıkıntıya düşmüş kardeşim.
    Eğer kavgadan önce, evlenecek kadar ciddi bir ilişki idi ise çabala biraz bir buçuk sene az değil.
    Ama yaşınız küçükse niyetiniz ciddi, evlilik değilse hiç değmez canını sıktığına kendini üzdüğüne...

• Zor bir konu depresyon hastaları duygu durum içerisinde sürekli gidip gelirler bir gün çok iyi bir gün çok kötü hissedebilirler.İlacını düzenli olarak kullanıyorsa bunu denge altına alması gerekiyor.Eğer bu durum uzun süredir yoksa yeniyse ilaca alışma süresi var ilaçtan ilaca fark var var oğlu var.Gerçekten ne hissettiklerini bilmeme sorunu oluşur.Kıza söyle senin böyle böyle rahatsızlığın var bak benden uzaklaşma beraber atlatabiliriz ama sende ''o anki duygu durumunu bana söyle gerçekten böyle demek istemediğini söyle bileyim '' gibi sözler söyle ikna et.Hemen terketme ama zaman tanı biraz ama senin desteğin önemli burada.Bende bu sene bir kızla tanıştım oda bipolar depresyon hastası bir gün çok heyecanlı durduğu yerde duramıyor bir gün sürekli sinirli etrafa küfürler ediyor felan ilaç tedaviside kullanmıyor yan etkisi yüzünden yardım etmek istiyorum arkadaşça ama edilmiyor ki sürekli farklı davrandığından.Ama senin durumun farklı o yüzden dediklerimi bir düşün.

• beraber olmak için birbirinize aşık olmanız gerekmiyor.
  • Saçma sevgili ilişkileri her zaman derim evlilik hariç alayı boş iş ve zaman kaybı, üzüntü
  • Arkadaşla iddiaya girdim.

Herhangi bir konuda 50+ almam lazım.

+'layın arkadaşlar!

• Sevgilinde bipolar bozukluk varmış. Ben bipolar hastası bir kızla 5 yıllık bir ilişki geçirdim. Hep cabaladim hep ben biseyler yaptim hep kendimden odun verdim. 5. Yilin sonunda hastalik yeniden bas gosterdi. Bana yalanlar soyledi beni sevmedigini soyledi defalarca incitti kalbimi. Başkalariyla konuştu artik seni istemiyorum dedi. Çok savaştim çok çabaladim ama bir yere kadar. Onlar da yalniz kalmamali evet ama bir şeyleri yapip da hastaligin arkasina da saklanmamali kimse. Kimseyi yariyolda birakmam birakmadimda. Ama gercekten zor bir hayat bipolar bozuklugu olan bir insanlar sevgili olmak ve hatta belki evlenmek. Çok fedakarlik istiyor ve tabi peygamber sabri olmasi lazim kişide.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmert02

Sevgilinde bipolar bozukluk varmış. Ben bipolar hastası bir kızla 5 yıllık bir ilişki geçirdim. Hep cabaladim hep ben biseyler yaptim hep kendimden odun verdim. 5. Yilin sonunda hastalik yeniden bas gosterdi. Bana yalanlar soyledi beni sevmedigini soyledi defalarca incitti kalbimi. Başkalariyla konuştu artik seni istemiyorum dedi. Çok savaştim çok çabaladim ama bir yere kadar. Onlar da yalniz kalmamali evet ama bir şeyleri yapip da hastaligin arkasina da saklanmamali kimse. Kimseyi yariyolda birakmam birakmadimda. Ama gercekten zor bir hayat bipolar bozuklugu olan bir insanlar sevgili olmak ve hatta belki evlenmek. Çok fedakarlik istiyor ve tabi peygamber sabri olmasi lazim kişide.

birader hasta mısın neden hortlatıyorsun bu konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: mmert02

Sevgilinde bipolar bozukluk varmış. Ben bipolar hastası bir kızla 5 yıllık bir ilişki geçirdim. Hep cabaladim hep ben biseyler yaptim hep kendimden odun verdim. 5. Yilin sonunda hastalik yeniden bas gosterdi. Bana yalanlar soyledi beni sevmedigini soyledi defalarca incitti kalbimi. Başkalariyla konuştu artik seni istemiyorum dedi. Çok savaştim çok çabaladim ama bir yere kadar. Onlar da yalniz kalmamali evet ama bir şeyleri yapip da hastaligin arkasina da saklanmamali kimse. Kimseyi yariyolda birakmam birakmadimda. Ama gercekten zor bir hayat bipolar bozuklugu olan bir insanlar sevgili olmak ve hatta belki evlenmek. Çok fedakarlik istiyor ve tabi peygamber sabri olmasi lazim kişide.

Odun verdim derken naptın kızı mı dövdün?

Şaka bir yana bipolar gerçekten çok kötü bende de var. Ara sıra mani dönemleri oluyor çıldırtıyor insanı.

• sayin itadakimasu kullanıcısına yanıt
    Evet

• mmert02 kullanıcısına yanıt
    ooo hortlatmışsınız. bayağı bir süre geçti hala çok özlüyorum onu fakat artık bambaşka bir hayatı var. çok değişti çok, hala anlam veremiyorum. majör depresyon teşhisi konulmuş diyordu bipolarlıktan hiç bahsetmedi fakat abartıyor da olabilir. bence kılıf uyduruyor değişimine.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.